2015 metų protų mūšiai

Vieni mėgstamiausių jaunimo renginių yra protmūšiai. Net ir pavargę po pamokų jie mielai renkasi Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje ir subūrę draugų komandas bando įveikti organizatorių pateiktus klausimus. Šis jaunimas išsiskiria savo išradingumu ir tai atsispindi ne tik atsakymuose, bet ir komandų pavadinimuose. Vasario mėnesio protmūšyje dalyvavo: „6 žmonės, 2 su akiniais,1 pamiršo“,„Trigonometrinių vektorių kubinė nelygybė“, „Vertikalus horizontas“, „Sajanai“, „Gandriukai“, „EST“, „Paėjo“, „Proto vinys“. Protmūšį laimėjo „Trigonometrinių vektorių kubinė nelygybė“. Viena komanda prizą laimėjo burtų keliu, tai antrą vietą užėmusi komanda „Paėjo“.

2015 metais protmūšius nuspręsta organizuoti kviečiantis Kaišiadorių rajone veikiančias įmones ir organizacijas. Pirmoji sezoną pradėjo UAB „Nemuno baldai“. Ji žaidimui pateikė dešimt klausimų apie savo įmonę ir įsteigė prizus laimėtojams ir dalyviams. Momentinio žaidimo metu UAB „Nemuno baldai“ direktorius Kęstas Moroza visiems žaidėjams pateikė klausimą: „Kiek Kaišiadorių rajone gyvena gyventojų?“ Atsakymai prasidėjo nuo 8 tūkst. ir prizą – UAB „Nemuno baldai“ pagalvėlę– žaidimo pabaigoje laimėjo Agnė.

Kovo pirmą trečiadienį lauks UAB „Savex“ parengti klausimai, balandį jaunimą planuoja paklausinėti policijos pareigūnai, o gegužė bus skirta sveikai gyvensenai ir klausimus ruoš Visuomenės sveikatos biuras. Visus kitus protmūšyje pateikiamus klausimus rengia šio žaidimo entuziastė Rugilė Olekaitė, o žaidimus veda Andrius Tamašauskas. Ačiū jiems už tokią gražią iniciatyvą.

Jaunimo reikalų koordinatorė
Eglė Grendienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *