Administracijos direktorius prisižaidė?

Birželio 19 dieną užregistruotas grupės savivaldybės tarybos narių pareiškimas dėl nepasitikėjimo rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Česlovu Neviera. Pareiškimą pasirašė tarybos nariai Karolis Petkevičius, Romualdas Urmilevičius, Kęstas Moroza, Šarūnas Čėsna, Kristina Baniūnienė, Gintaras Gružauskas, Arvydas Jurevičius, Marijonas Mitkus, Albertas Lakštauskas ir Marius Muižinikas.
Pareiškime pateikti 7 nepasitikėjimo motyvai: direktorius netenkina tokiu savo pareigų atlikimu, nes nepadeda įgyvendinti idėjų dėl naujų darbo vietų sukūrimo, verslo plėtros, investicijų pritraukimo, emigracijos mažinimo, įsisenėjusių bėdų šalinimo ir neprisiima asmeninės atsakomybės daugelyje savivaldybės strateginio valdymo sričių; neįgyvendina priimtų savivaldybės tarybos sprendimų (išvardinta); įsisavintos ne visos Kelių direkcijos skirtos lėšos, vangiai atliekami Kęstučio gatvės kapitalinio remonto darbai; nesiekė užtikrinti UAB „Kaišiadorių vandenys“ ir „Kaišiadorių šiluma“ veiklos skaidrumo, nesteigdamas jose kolegialių priežiūros organų – stebėtojų tarybų; tarybos sprendimų projektai dažnai pateikiami nekompetentingai parengti, pastoviai taisomi po apsvarstymo tarybos komitetuose, prieš tarybos posėdį (pateiktas pavyzdys); jau dvejus metus nesiima priemonių, kad UAB „Kaišiadorių vandenys“ pasibaigusios galioti geriamo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos būtų suderintos Valstybinėje kainų ir energetikos kontrolės komisijoje; savivaldybė pralaimi teismus ir moka tūkstantines sumas ieškovams; tenka atsakomybė už kai kurių seniūnų veiklą ar neveikimą, problemų neįžvelgimą švietimo ir kitose srityse, savivaldybės administracijos profesionalių specialistų praradimą (D. Jocienė, M. Stepanas) ir pan.
Pareiškime, adresuotame savivaldybės tarybos merui V. Tomkui bei savivaldybės tarybos nariams, prašoma sušaukti posėdį, kuriame būtų svarstomas Č. Nevieros atleidimo iš savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų klausimas.

11 komentarai temoje “Administracijos direktorius prisižaidė?

 • Pingback: Demagogija, kaip būdas vartytis iš nemalonės – Kaišiadorių žinios

 • 2018 birželio 20 at 23:20
  Permalink

  Smalsu kuriems palaikys, oi, tai yra kuriuos palaikys Vytenis Tomkus – garbingus politikus ar susikompromitavusį Č.Nevierą?

  Atsakyti
 • 2018 birželio 20 at 18:14
  Permalink

  Nieko čia nekeista – toks tokį surado: alkoholikų balsais nupirkta mazgotė – išverstaskūrį skudurą

  Atsakyti
 • 2018 birželio 20 at 9:46
  Permalink

  Keista, kad meras V.Tomkus pasitiki šituo parazitu.

  Atsakyti
 • 2018 birželio 20 at 9:38
  Permalink

  turetu visa seima uzdaryt uz daugiausiai vogiancius pinigus. bet nieks niek nedaro tam seimui… tiesiog apgailetina ziuret. mazus vagis gaudo bet prie paciu didziausiu vagiu kaip skvernelis ir likusysis seimas niekas net rankos nepakels nes visa mentura, teismai po skvernelio kojom nu ir ans ka nori daro lietuvoj gal nerodyt savo turtu akciju anam pohui o mes paprasti zmones visi turim rodyt visas akcijas. ir kokia ce ligybe lietuvoje?

  Atsakyti
 • 2018 birželio 20 at 9:38
  Permalink

  Pagarba tarybos nariams Karoliui Petkevičiui, Romualdui Urmilevičiui, Kęstui Morozai, Šarūnui Čėsnai, Kristinai Baniūnienei, Gintarui Gružauskui, Arvydui Jurevičiui, Marijonui Mitkui, Albertui Lakštauskui ir Mariui Muižinikui.

  Atsakyti
 • 2018 birželio 20 at 9:31
  Permalink

  Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai antradienį sulaikė Panevėžio merą Rytį Mykolą Račkauską ir jo chebrytę. Vat galvoju, kada STT išsives Kaišiadorių merą ar valdininkų būrį. Juk čia tiek prisidirbusių iki ausų. Žymiai daugiau nei Panevėžyje. Aš jau nekalbu apie senas mero makles kredito unijose. Pažiūrėkite viešuosius pirkimus, konkursus. Vandentvarkos reikalai vien ko verti. Arba pažiūrėkite, kaip iš komisijų pašalinami neparankūs asmenys. Kiek specialistų savivaldybė prarado. Oi turėtų ką veikti STT Kaišiadorių baltuosiuose rūmuose. Tik kažkodėl čia įtartinai ramu. Įdomu, kas čia dengia mūsų valdžią?

  Atsakyti
  • 2018 birželio 20 at 9:40
   Permalink

   Tai ir durniui akivaizdu, kad Kaišiadorių politikierius dengia Radvilos „draugai“ korumpuoti teisėsaugininkai, juk jo restorane tie teisėsaugininkai nuolat girdomi.

   Atsakyti
 • 2018 birželio 20 at 9:30
  Permalink

  Na turėjo Č.Neviera to sulaukti gerokai anksčiau, bet geriau vėliau nei niekada.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *