Apie atsinaujinimą. Diskusija su kaišiadoriškiais (video)

Kaišiadorių Gedimino gatvės darbai – finišo tiesiojoje. Iš vienos pusės džiugu. Iš kitos pusės – vis dar kyla daug klausimų gyventojams.

Želdiniai – smagu. Bet kam kirsti medžius tam, kad pasodintum daug krūmokšnių? Juk je karštą vasarą neapsaugos nuo saulės. Kyla klausimų ir dėl saugumo. Ar matys vairuotojai į gatvę išbįgti galintį vaiką? Gal perkant daugybę krūmokšnių tiesiog patogu įsisavinti pinigus? Tai retoriniai klausimai, bet keliose vietose vietose įsikūrę verslininkai jau dabar kad želdiniai ir parkavimo aikštelių stygius jau dabar žlugdo jų verslą. Kaip prekybininkams atsivežti prekes, kaip ateiti iš automobilio pirkėjams? Parkuotis ten ir žengti į šaligatvį – didžiausias iššūkis.

Atsižvelgiant į Kaišiadorių miesto Gedimino g. įsikūrusių verslo įmonių išsakytą poreikį, Kaišiadorių TVIC lapkričio 6-os dienos popietę organizavo susitikimą savivaldybėje – pasitarimą būtent dėl tokių neraminančių klausimų. Jūsų dėmesiui – šios diskusijos vaizdo įrašas.

2 thoughts on “Apie atsinaujinimą. Diskusija su kaišiadoriškiais (video)

 • 2019 lapkričio 6 at 20:49
  Permalink

  O ko gi dar tikėtis iš tokios valdžios. Iš anksto paslapčia patvirtinami projektai, o paskui apsimeta, kad viskas buvo padaryta prisilaikant įstatymo raidės. O kai projektas eina į pabaigą tada ir išlenda visi trūkumai. O kai eilinis žmogus jau nieko negali padaryti, tada valdžia ir organizuoja parodomuosius įvykius ir taip įsivaizduoja tikrą demokratiją. Aišku su tokiu požiūriu valdžia tikrai „nuvers“ kalnus.

  Reply
 • 2019 lapkričio 6 at 18:44
  Permalink

  Tai kad po mūšio kumščiais čia mojuojama. Valdžia tyliai pasidarė savo, ką reikėjo, o dabar vardan įsivaizduojamos demokratijos leido viešai paverkt ir papriekaištaut plebėjams.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *