Apie fontanų gaivą kaitroje ir valdininkų darbus

Kai pavasaris stebina veik tropiniais karščiais, miesto fontanų gaiva džiugina kiekvieną kaišiadorietį. Juolab, kad šiuo atžvilgiu Kaišiadorys yra išties prabangus miestas – turime net du fontanus. Tačiau pasakyti, kad su jais viskas gerai, tikrai negalime.

Vasariškai kaitrų paskutinį pavasario mėnesį teko girdėti burnojant ne vieną kaišiadorietį, kad savivaldybės klerkai nepasirūpina miesto fontanu – jis vis dar neveikia. Aikštėje prieš Katedrą fontanas kaišiadoriečius džiugino visą praėjusią vasarą, čia rinkdavosi šeimos, čia purslų gaiva džiaugdavosi vaikai. Tačiau pasirodo, kad tepraėjus metams po ganėtinai brangios savivaldybės aikštės rekonstrukcijos pabaigos, fontanui jau reikia remonto. Taip taip, gerbiamieji, jis sugedo. Kaišiadorių miesto  seniūnija gegužės 25-ą dieną išdavė leidimą atlikti žemės kasinėjimo darbus (!)atliekant fontano automatikos defektų likvidavimo darbus. Teigiama, kad remontas bus baigtas iki birželio. Tuomet ir sužinosime, kiek šis malonumas mums kainavo.

Na o tuo tarpu, kol miesto aikštės fontanas remontuojamas, kaišiadoriečiai gali džiaugtis prezidento Algirdo Mykolo Brazausko parko fontanais. Viskas čia gražu, tačiau gandas apie Kaišiadorių valdžiažmogų prašymu vaikus iš fontano vaikančius policininkus jau nuskambėjo visos šalies spaudoje. Taip taip, ieškodami pramogų ir atgaivos Kaišiadorių vaikai ir jaunimas užplūdo prezidento Algirdo Mykolo Brazausko parko fontanus, iš kurių juos vaikyti tenka policijos pareigūnams, į kuriuos pagalbos kreipėsi miesto seniūnė.

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos iniciatyva šio miesto švietimo įstaigoms išsiuntinėti raštai, raginantys perspėti mažuosius bei jaunuosius kaišiadoriškius, kad šie neliptų į parko baseinus, iš kurių trykšta fontanai. Toks perspėjimas patalpintas ir Kaišiadorių rajono savivaldybės internetinėje svetainėje, artimiausiu laiku žadama lenteles su perspėjimais tvirtinti ir prie pačių fontanų.  Panašu, draudimais grįstas požiūris į pasaulį, dar neapleidžia amžinosios Kaišiadorių seniūnės.

 

Vienas komentaras temoje “Apie fontanų gaivą kaitroje ir valdininkų darbus

  • 2018 gegužės 29 at 12:50
    Permalink

    Kodėl stebitės, kad gyventojai vaikomi iš fontanų? Juk fontanai skirti valdžiai o ne eiliniams gyventojams.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *