Ar aklas pasimatymas virs draugyste?

Praėjusią savaitę Kaišiadorių savivaldybėje įvyko ganėtinai svarbus pažintinis susitikimas – lapkričio 21 d. savivaldybėje lankėsi Kaišiadorių-Elektrėnų rinkimų apygardoje išrinkta, Lietuvos Respublikos Seimo narė Laimutė Matkevičienė. Jei rašyti oficialios ataskaitos žodžiais, tai šio susitikimo metu savivaldybės meras Vytenis Tomkus pasveikino Seimo narę pradėjus eiti svarbias ir atsakingas pareigas, palinkėjo sėkmės atstovaujant rajono ir rajono gyventojų interesus bei išreiškė viltį, kad bendradarbiavimas bus sėkmingas ir rajonui atneš gerų rezultatų.

Įdomu, kaip čia gausis su tuo rajono gyventojų interesų atstovavimu ir bendradarbiavimu? Juk šis pirmas pasimatymas, tai tarsi aklas susitikimas po trumpo susirašinėjimo pažinčių portale. Žinoma, kaip medikę L. Matkevičienę politikai žinojo neblogai, bet kaip politikė – ji vis dar paslaptis. Juolab, kad atstovaujamos politinių jėgų pusės yra jei ne skirtingos, tai bent jau nelabai susisiekiančios. Rajono valdžia – keistas rankomis sumušusių konservatorių ir socialdemokratų darinys. Tuo tarpu Elektrėnų medikė atstovauja valstiečių-žaliųjų „profesionalų“ politinę bendruomenę. Gal ji kaip medikė ir blaivybę propaguojančios partijos atstovė imsis pažaboti naktines socialdemokratų bičiulio girdyklas Kaišiadoryse? Laikas parodys. Juk L. Matkevičienė LR Seime dirba Socialinių reikalų ir darbo komitete bei yra Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkė.

Beje, Seimo narei Savivaldybės administracijos pastate  jau skirtas kabinetas. Ją mūsų rajone atstovaus Kaišiadorių rajono politinė bei visuomenės veikėja Marytė Šakienė bei Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos narys Marijonas Mitkus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *