„Auksiniai“ katilai socialiniame būste

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 rugpjūčio 13 dienos įsakymu V1E-770 miesto seniūnė Giedrė Pavasarytė buvo paskirta atsakingu asmeniu už šilumos katilo įrengimą soc. būste Miškininkų g. 7-10  Kaišiadoryse ir darbų sutarties vykdymą. Iš pirmo žvilgsnio, darbas kasdienis ir būtinas – socialinis būstas bus aprūpintas normalia šildymo sistema. Tačiau detalėse akis bado keistas valdžios atstovų elgesys šioje situacijoje, taipogi atsiranda abejonių dėl mokesčių mokėtojų pinigų panaudojimo skaidrumo.

Visų pirma stebina minėto įsakymo formulavimas ir pareigybinių santykių pervertimas. Šiame įsakyme atsakingu asmeniu buvo paskirta Kaišiadorių seniūnė Giedrė Pavasarytė. O keisčiausia, kad ji save ir pasiskyrė. Nes juodu ant balto šiame įsakyme parašyta, kad dokumentą parengė Giedrė Pavasarytė. Taip išeina, kad įsakymą administracijos direktoriui Mindaugui Nasevičiui dėl savo savo paskyrimo parengė miesto seniūnė. Kaip čia su pareigybėmis, nejau miesto seniūnė yra administracijos direktoriaus viršininkė?

Kitas labai svarbus aspektas – astronominė projekto kaina. Pasiūlymą šilumos katilo pirkimo ir įrengimo darbams teikė UAB „Kaišiadorių butų ūkis“. Ir šiame pasiūlyme nustebino katilo ir jo įrengimo kaina – 12074 EUR su PVM.

Tokia suma daugiau nei glumina. Nes tokio tipo įrenginių kaina prasideda nuo mažesnės nei 1000 EUR sumos. Bet tebūnie, darykime prielaidą, kad socialiniame būste bus įrengtas našus, prabangus ir brangus katilas. Ir tai jo kaina pakiltų tik iki nepilnų kelių tūkstančių eurų. Pridėkime dar montavimo ir įrengimo kaštus. Bet daugiau 3-4 tūkstančių čia niekaip nesusiskaičiuoja. Tad iš kur tie 12 tūkstančių? 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *