Darbo pokalbis ir Marijos radijas

Kai žmogus atsakingai ruošiasi darbo pokalbiui, paprastai jis atlieka tam tikrus namų darbus. Ir kuo rimtesnis darbas – tuo daugiau laiko reikia pasiruošimui.

Savotišku pokalbiu dėl darbo galima pavadinti ir politinę reklamą. Juk politikai, kai jie tikisi būti išrinkti į vieną ar kitą postą, savo kalbomis bando apžavėti mus – rinkėjus. Kad savo balsą atiduotume būtent už juos. Ir stengtis jiems tikrai yra dėl ko – pretenzijos į 8 757,70 EUR europarlamentaro atlyginimą tikrai verčia pasitempti.

Tuo tarpu mūsų LR Seimo narė Laimutė Matkevičienė, panašu, nusprendė prasisukti „ant durniaus“. Ir panašu, kad durniais ji laiko visus rinkėjus. Kai pirmą kartą išvydome jos reklaminį vaizdo klipą, net kilo abejonių, ar tai nėra žaismingas ponios Laimos politinių oponentų šposas. Bet galop supratome, kad LR Seimo narė rimčiausiu veidu čia trolina pati save. Įsiklausykite į politinės reklamos kalbą bei intonacijas. Tai kažkoks vidurys tarp Marijos radijo ir viešnamio reklaminio teksto intonacijų. Žinoma, ne kiekvienas politikas gali pasigirti televizine dikcija. Tačiau stengti verta. Bent dėl būsimų pinigų ir pagarbos artimui savo. Juk viešojo kalbėjimo specialistų pamokos tekainuoja vos kelis šimtus eurų. Na o tuo tarpu siūlome jums tiesiog pasilinksminti. Paspauskite šią nuorodą ir pasididinkite savo kolonėlių garsą. Smagaus juoko!

3 thoughts on “Darbo pokalbis ir Marijos radijas

 • 2019 20 gegužės at 9:29
  Permalink

  Boba iš ratų – ratams lengviau. Tai gal gerai, kad ją išbogintūme Į Europą toliau nuo Kaišiadorių, nuo Lietuvos? Kita vertus, boba lavan – laivas dugnan. Ar nebūtų Europos sąjungai dugnas?

  Reply
 • 2019 15 gegužės at 20:57
  Permalink

  Būna kad ir politikams aptemsta ne tik sąžinė, bet ir protas. Sakoma, jei žmogus kalbasi su Dievu tai yra malda, bet jei Dievas kalbasi su žmogumi tai jau šizofrenija. Ar tik seimūnei medikei nereikia medikų pagalbos?

  Reply
 • 2019 15 gegužės at 16:10
  Permalink

  Neabejoju, kad tekstas buvo perskaitytas blaivus proto ir blaivaus žmogaus.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *