Ekspertas apie protokolą ir trumpikes

Viešoje erdvėje ir socialiniuose tinkluose vis dar netyla diskusijos, dėl iš pirmo žvilgsnio nekalto akibrokšto – oficialiame renginyje Kaišiadorių savivaldybės politikai pasirodė apsirėdė visiškai tokiai progai netinkamais rūbais. Smulkmenos, bet protokolo neišmanymas demonstruoja arba visišką neišprusimą, arba nepagarbą mūsų krašto žmonėms. Jūsų, o taipogi Tomo Vaicekausko dėmesiui, publikuojame Tarnybinio etiketo ir Protokolo eksperto Armino Lydekos pastebėjimus šiuo klausimu.

_N. Surinino foto. ______________________________________________________

 

Labai nustebau pamatęs Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją T. Vaicekauską demonstruojantį visišką protokolinį neraštingumą. Mano mylimi Kaišiadorys, įsikūrę tarp Vilniaus ir Kauno, yra  nusipelnę turėti savivaldybės vadovus, kurie žinotų nors esminius protokolo reikalavimus, nors pačių pagrindinių aprangos kodų principus, nors elementarią viešų renginių klasifikaciją.

Deja deja… Direktoriaus pavaduotojas miestelio šventiniame renginyje pasirodęs su sportinėmis trumpėmis ir sportiniais trikotažiniais marškinėliais protokoline neverbaline kalba pasakė,- „man tas pats ar jūsų renginyje būti ar pievose ožkas skaičiuoti…“ . Toks jo protokolinis elgesys pažemino renginio dalyvius, sumenkino renginį, pademonstravo savo asmeninį neraštingumą, kultūros stoką. Taip, pagal šio aprangos kodo reikalavimus, vasarą galima ir lengvesnio audinio, ir šviesių spalvų kelnes pasirinkti, ir marškinius dėvėti be kaklaraiščio. Tad noriu visiems  palinkėti , prieš pradedant dirbti oficialiose pareigose, išmokti pagrindinius Tarnybinio etiketo ir Protokolo reikalavimus.

Arminas Lydeka

Tarnybinio etiketo ir Protokolo ekspertas

 

 

19 thoughts on “Ekspertas apie protokolą ir trumpikes

 • 2018 29 rugpjūčio at 14:58
  Permalink

  Iš visos primatų padermės tiktai B.Bradauskas, Č.Neviera, A.Janavičius ir T.Vaicekauskas yra tokios veislės, jie ant rinkėjų by… dėjo. Vakarų Europoj būtų žopa tokiem locham, tik respublikoj bananų visiem px….

  Reply
 • 2018 28 rugpjūčio at 22:45
  Permalink

  Ryt iš Siesikų atvažioja rajono valdžios auklėti B.Bradauskas. Nu jomajo, tas tarbaklynis Brudauskas jau gal šlapimo nelaiko, kad nuo jo vanialina myžalais. Kokio by… jis čia važinėja? Sėdėtų savo Siesikuose ir atgailautų prieš Dievą geriau ar rūpintūsi fazendos Turkijoje saugumu, nes kažkas apšvarino.

  Reply
 • 2018 28 rugpjūčio at 22:41
  Permalink

  Kaišiadorių merui ir administracijai tikrai ant rinkėjų yra poch…, Europoj tokiems lopams tikrai būtų žopa, bet čia Lietuvoj tai visiems pox…..
  O rajonui kaip vadovavo taip ir tevadovauja tarbaklynis Bradauskas.
  https://www.facebook.com/kaisdiadorucharlie/?hc_ref=ARS7J5wiBknEt9XNkta5uw729YfCUzF55c3TpbSNSu6fstrKgIRZDvURhZqG_WoJdBI&fref=nf&__xts__%5B0%5D=68.ARCmoJJnBTninA4qCBbWbdAJzVxNTS_DJOS9jZkSn4jSsYgr_CDqgQtxRRX0S4LG_nfNmUYlCtriMTfdynRByu3VeeqzSOXNLpCS-ZYpWFKRk538d7AlgMQa16ShmLCp8YAPelY&__tn__=kCH-R

  Reply
 • 2018 28 rugpjūčio at 22:36
  Permalink

  Pabendravus su konservatorių atstove europarlamente Laima Andrikienė, vis labiau imu galvoti, kad konservatorius su socialdemokratais sieja vienas esminis dalykas KGB.

  Reply
 • 2018 28 rugpjūčio at 22:25
  Permalink

  Bibinas Anusas yra naujosios koalicijos tėvas.

  Reply
 • 2018 27 rugpjūčio at 23:18
  Permalink

  Žmogų iš kaimo išvaryti galima, bet kaimo iš žmogaus ne.

  Reply
 • 2018 27 rugpjūčio at 20:25
  Permalink

  Labai primena seną filmą „Keturi tankistai ir šuo“, čia nauja versija „Keturi komunarai ir meras“ (A.Anužis, Č.Neviera, E.Cikanavičius, R.Kubiakas ir V.Tomkus).

  Reply
 • 2018 27 rugpjūčio at 20:10
  Permalink

  Trys komunarai A.Anužis, Č.Neviera ir E.Cikanovičius, bet, manau, yra ir ketvirtas komunaras – meras V.Tomkus. Kažin kokie rinkėjams nesuprantami saitai sieja šiuos keturis žmogystas, gal kartais KGB? O gal Česlovas yra tikrai Vytenio biologinis tėvas, nes tokios kalbos rajone sklinda, o ir panašumų yra? A.Anužis buvo kažkada padorus žmogus. Ar čia jam nuo senatvės smegenai susisuko, ar konservai kokios tručyznos uždavė?

  Reply
 • 2018 27 rugpjūčio at 18:59
  Permalink

  ir kas tą bukaprotį išsižiojėlį pastatė direktoriaus pavaduotoju? jis gi nepakaltinamas…

  Reply
 • 2018 27 rugpjūčio at 18:37
  Permalink

  Šiandien savivaldybės pastate vyko konservatorių ir trijų bolševikų, kažkodėl save vadinančių socialdemokratais, pogrindinė strielka, kurios metu buvo sudaryta alia nauja konservų ir socdemų koalicijos sutartis. Savo skaitytojams primename, kad koalicijos sutartis tarp socdemų ir konservų buvo sudaryta vos tik baigėsi rinkimai į savivaldybės tarybą ir merus. Ši alia nauja koalicijos sutartis, mūsų nuomone, turėtų būti negaliojanti, nes LSDP Kaišiadorių skyrius nedavė tokių įgaliojimų nei veterinorui Českai Nevierų, nei bolševikui Albinosui Anužui, nei kolchoznikui Jevgenijui .Cichanovičiui. Šiem trims komunarams gal stogas pavažiavo nuo valdžios troškimo, kad nesioriantuoja ką daro? Jei taip, tai gal vertėtų pasigyditi Kaišiadorių konservo K.Jakelio Mūro Strėvininkų bešyne? Mere V.Tomkau, kokių tik durnysčių neprisimislyjat, kad išsaugotumėte veterinoro Česlovo šikną administracijos direktoriaus kėdėje, kurios jis visiškai nevertas. Gal pagaliau pradėkite dirbti rajono gyventojų o ne Č.Nevieros užpakalio labui.

  Reply
 • 2018 27 rugpjūčio at 11:55
  Permalink

  Lydekiui etiketas svarbu, o kaip su etika? Tegu dziaugiasi kad zmogus su trumpikemis atejo, nes kai buvo ana valdzia tai buvo ispudis …

  Reply
 • 2018 27 rugpjūčio at 10:06
  Permalink

  Suprantama, kodėl pareikštas nepasitikėjimas A.Janavičium, T.Vaicekausku bei Č.Neviera, nesuprantama, kodėl siūloma jiems išmokėti išeitines kompensacijas, juk tiek nuostolių pridarė ši trijulė. Reikia pareikalauti, kad jie padengtų patirtus savivaldybės nuostolius. Beje, kodėl nepareikštas nepasitikėjimas meru V.Tomkumi?

  Reply
 • 2018 27 rugpjūčio at 9:56
  Permalink

  Žmogų iš kaimo galima išvaryti, bet kaimo iš žmogaus neišvarysi.

  Reply
 • 2018 27 rugpjūčio at 9:55
  Permalink

  A.Janavičius yra ir melagis-rinkėjams meluoja, kad yra Kaišiadorių raj gyventojas, bet iš tikro jis gyvena Elektrėnų savivaldybėje, tik fiktyviai deklaravęs gyvenamąją vietą Žiežmariuose. Jei žmogus meluoja, savo apranga demonstruoja nepagarbą rinkėjams, tai ar gali būti ir sąžiningu valdininku? Manau, kad ne, nes truputį žuliku nebūnama.

  Reply
 • 2018 27 rugpjūčio at 9:11
  Permalink

  Šitie neturi nei proto, nei sąžinės, nei kultūros.

  Reply
  • 2018 27 rugpjūčio at 12:11
   Permalink

   O va masiulistai ir kultura ir sazine turejo ir prota

   Reply
 • 2018 27 rugpjūčio at 8:04
  Permalink

  Labai atsiprašau, gerb. Česlovas Neviera, bet ta nuotrauka, kur esate ir jūs šalia tų konservatorių klounų yra Atspindžiuose, ją įdėjo toks alia žurnalistas, alia politikas Mindaugas Šimkūnas. Na negalėjau gi netikėti rajono žiniasklaida. Nežinau kokių tikslų ar kėslų vedamas taip pasielgė Mindaugas Šimkūnas, bet manau, kad turėtų Jūsų, gerb. Česlovas Neviera, atsiprašyti viešai.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *