Etika: koks vaikų vaidmuo politikų renginiuose?

„Kaišiadorių žinios“ jau rašė apie LR Seimo nario B. Bradausko susitikimą su rinkėjai Kaišiadorių kultūros centre. Šis politikas kaišiadoriečių auditorijos mylimas, jo įvaizdis paprastuoliškas, tad visai nenuostabu, kad renginio metu, partijos kolegos, nutarė B. Bradauską pasveikinti su praėjusiu gimtadieniu (B. Bradauskas gimęs vasario 20 dieną). Dešinę politikui spaudė ir partijos kolegos, ir paprasti kaišiadoriečiai, dainavo pensininkai ir darželinukai. Tačiau dėl mažiausių sveikintojų kyla šiek tiek klausimų, kurie susiję su politine kultūra ir etika.

Darželinukui pasirodymas ant scenos yra džiugus įvykis. Aš mačiau kaip blizgėjo mano šešiametės dukrelės akys dainuojant. Tai labai smagu. Tačiau ji dainavo tokiame renginyje, kuriame  savo dukros  matyti visai nenorėjau. Lai atleidžia man ponas Bronius, bet mano šeimai jis nėra autoritetas. Čia švelniai pasakius. Bet kaip aš galiu savo vaikui pasakyti: „Saulut, dainuoti tavęs su visais kitais vaikais neleisiu, nes šis dėdulė man visai nepatinka.“? Niekaip.

Suprantu, vietiniai socdemai, kurių gretose ir darželio direktorė,  norėjo šiek tiek įsiteikti savo Seimo nariui, susitikimui suteikti šventiškumo.   Tik jei į Kultūros centrą atvažiuotų profesorius, grojantis Čiurlionio “Jūrą”  ar ir jam būtų suorganizuotas palaikymo choras?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *