Į skandalą įsivėlęs M. Muižinikas purtosi atsakomybės ir kaltina pavyduolius

Oponentų pradėta juodinimo kampanija artėjant Seimo rinkimams pavadino LSDP kandidatas Kaišiadoryse Marius Muižinikas. Broniaus Bradausko įpėdiniu parlamente vadinamas politikas puolė teisintis socialiniame tinkle, kai žiniasklaida paskelbė apie prokuratūros pradėtą tyrimą dėl milžiniškos jo žmonos sodybos ir neaiškios kapitalo kilmės.

„Kas bus, jeigu pasirodys, kad pavyduolių surašytas anoniminis skundas yra nepagrįstas?“ – Klausia M. Muižinikas ir teigia atpažįstantis oponentų siekį susidoroti su juo. Tačiau pirmiausia politikas piktinasi, kad visuomenė, žiniasklaida ir prokuratūra susidomėjo sodyba, kurios savininkas yra ne jis, o jo žmona Milda.

muizininkas-teisinasi-fb

Toks viešas politiko pareiškimas socialiniame tinkle facbook.com pasirodė tą pačią dieną, kai vienas didžiausių naujienų portalų Lietuvoje 15min.lt paskelbė skandalingą straipsnį „Neįvardinti oligarchai už 5,5 mln. lt. nupirko Bronių Bradauską; Šis pasistatė žmonos vardu pusiau nelegalų dvarą“ Publikacijoje rašoma, kad prokuratūra, gindama viešąjį interesą, dėl galimų aplinkosaugos ir statybų pažeidimų Turloviškėse, pradėjo tyrimą. Aiškinamasi, ar statybos legalios ir ar neužgrobė daugiau žemės sodybos savininkai – Muižinikai.

Portalas 15min.lt cituoja Kaišiadorių rajono savivaldybės Administracijos direktorių, M. Muižiniko bendrapartietį socialdemokratą Česlovą Nevierą, sakantį, jog nemato nieko bloga, jei statybos vyksta be leidimų: „Stovi pastatai 10 metų jau pastatyti. Su tais leidimais nėra taip paprasta“, – portalui 15min.lt sakė Č. Neviera.

Aiškindamasi didžiulių turtų kilmę, žiniasklaida priminė faktus ir M. Muižiniko sąsajas su energetikos magnatu tituluojamu Rimantu Stoniu ir jo valdoma „Dujotekana“ – Rusijos „Gazprom“ koncerno atstove. Kartu keliamas klausimas, už kokius pinigus Kaišiadorių politiko ir kandidato į Seimą šeima pasistatė didžiulę sodyba su tvora ir apsauga.

Panaši informacija apie M. Muižiniko turtus buvo iškilusi viešumon prieš dvejus metus, kai M .Muižiniko praturtėjimu ir abejotinais ryšiais susidomėjo TV3 televizija:

Skandalas dėl M. Muižiniko pinigų kilo netrukus po to, kai valdančiąją socialdemokratų partiją supurtė plačiai nuskambėjusi Vijūnėlės dvaro istorija ir nuotykiai Druskininkų vandens parke. Įtarimų šešėlin patekusį partijos bičiulį M. Muižiniką netrukus stojo ginti Kaišiadorių LSDP skyriaus politikai – kaip svarbiu pranešimu M. Muižiniko žinute pasidalino savo partijos paskyroje facebooke.

Interneto komentatoriai čia pat pasiūlė politikui paviešinti visus dokumentus,  įrodančius statybų ir pinigų teisėtumą bei tuo išsklaidyti abejones.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *