Ką Kaišiadoryse pamiršo Gabrielius?

Profesoriaus Vytauto Landsbergio anūkas, vienas formalių konservatorių – Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos lyderių, Seimo narys Gabrielius Landsbergis lapkričio 18 d. apsilankė Kaišiadoryse. Drauge su rinkimus triuškinančiai pralaimėjusiu Mantu Adomėnu jiedu užsuko į Centro Piceriją prie IKI ir surengė ten beveik pusvalandžio trukmės tiesioginę vaizdo konferenciją.

Susirinko daugiau beveik 43 tūkst. žiūrovų Internete. Buvo užduota daugybė klausimų, kurių daugumos adekvatumo net vertinti nereikia: kaip vertinate Trumpo pergalę? Ar mėgstate picą su ananasais? Ar užtenka Seimo nario algos?

„Aš turiu iššūkių, suprantat? Iššūkių!“ – Dievagojosi G.  Landsbergis ir kvietė kaišiadoriečius: „galiu palinkėti pasitikėti Lietuva“.

Iš pirmo žvilgsnio ir nuo pirmųjų kadrų garbiajam žiūrovui buvo paaiškinta, kad vizitas į Kaišiadoris – ne atsitiktinis! Tai yra tarsi kalėdojimų pradžia, nes G. Landsbergis Facebook pasekėjams žadėjo dažniau važiuosiąs pas žmones į miestelius ir kaimus.

Atsakė ir Mantas Adomėnas, nepraleisdamas progos pavirkauti dėl fiasco, patirto per rinkimus. Kalbėdamas apie kažkokią Kaišiadorių skolą M. Adomėnas žadėjo, kad Kaišiadorys vis garsiau skambės per Lietuvą. O G. Landsbergis pripažino, kad Kaišiadorys – tikrai nelengva rinkimų apygarda, nes joje karaliauja permainų atstovas Bronius Bradauskas.

Be to, svečias į kamerą kritikavo valstiečius, nes sakė, jog nežinia, ko jie nori, o tai kelia nerimą, kad nepriskaldytų malkų, o paklaustas apie liberalus irgi sakė nežinąs, kas vyksta.

Taigi išvados peršasi nykokos, kaip ir pilki pasiteisinimai su populistiniais, arogantiškais pasimaivymais prieš kamerą. Spręskime iš to, kas buvo parodyta – Kaišiadoryse konservatoriai jaučiasi atsipalaidavę ir valdantys situaciją.

Kur gi ne! Juk Kaišiadorys – paskutinis ir stipriausias socialdemokratų bastionas Lietuvoje! O konservatoriai čia jau visą šią kadenciją sangulauja su deklaruojamais savo politiniais oponentais – bolševikiniais socdemais. Seime pjaunasi ir prasivardžiuoja, o rajone – šypsosi ir tapšnoja.

Gal Gabrieliui niekas nepasakojo visų šitų istorijų, kaip kišeninis mūsų meras yra tampomas vietinių bolševikinių ir kriminalinių oliharkų? Net jeigu ir taip nėra, tai lieka skaudūs klausimai, neraminantys ne tik Kaišiadorių krašto, bet ir daugumos Lietuvos gyventojus: negi iš tiesų konservatoriai dirba drauge su socialdemokratais? Kaip Gabrieliui patinka mero Vytenio Tomkaus veikla? Ar buvo jiedu susitikę su B. Bradausku ar A. Radvila?

Tegu tada būna sarmata!

Vaizdo konferenciją žiūrėkite čia

 

One thought on “Ką Kaišiadoryse pamiršo Gabrielius?

  • 2016 lapkričio 22 at 9:10
    Permalink

    Kvailesnio straipsnio nesu skaičiusi. Žurnaliūgos, kur etika? kur objektyvumas? Apgailėtina 🙁

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *