Ką kalba mūsų renkamieji?

„Kaišiadorių žinios“ jau pateikė skaitytojų teismui trumpą savo kandidatų Kaišiadorių – Elektrėnų rinkiminėje apygardoje pristatymą. Su doze sveiko sveiko sarkazmo ir ironijos, tačiau ironijoje kartais slypi labai daug tiesos. Prisiminti šią įžvalgą nesunkiai galite aktyvavę šią nuorodą.

Na o dabar rekomenduojame jums patikrinti ir įvertinti, ką kandidatai sugeba diskutuodami prieš TV kameras. Jūsų analizei siūlome „Lietuvos Ryto TV“ laidos „Seimo rinkimai“ vaizdo įrašą, kuriame diskutavo mūsų rinkiminės apygardos kandidatai: Viktoras Fiodorovas – Darbo partija (DP), Arūnas Simonaitis (Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija), Rita Gliaudelienė (Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) – LLS), Arminas Lydeka (Lietuvos respublikos liberalų sąjūdis LRLS), Mindaugas Šimkūnas (“Lietuvos sąrašas” – LS) ir Mantas Adomėnas (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai – TS-LKD).

Tiesa, į filmavimą (keliolikai minučių nemokamos šlovės) atvyko ne visi potencialūs parlamentarai. Antai M. Šimkūnas pasigedo socialdemokratų paramos, o M. Adomėnas irgi pažėrė aštrios kritikos dabartiniams koalicijos partneriams – socdialdemokratams bei parsidavėliškai žiniasklaidai.

Visgi, vertinant socdemų taktiką, kyla klausimas, ar patys pabijojo, ar partijų bosai šių kandidatų neišleido į TV studiją bijodami viešos gėdos? Na, tai tik prielaidos. O kandidatų minčių aštrumą paliekame vertinti jums.

Kandidatų Kaišiadorių – Elektrėnų rinkiminėje apygardoje diskusiją galite peržiūrėti paspaudę šias nuorodas:

pirma dalis

antra dalis

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *