Kaip akimirksniu prarasti net pagarbos likučius?

Šviežiai įkurtos Laisvės partijos vienas iš lyderių ir kūrėjų, dabartinis sostinės meras Remigijus Šimašius, šiomis dienomis parodė kaip sėkmingai prarasti turėtos pagarbos likučius. Jei tai Laisvės partijos idėjinė kryptis, tai sostinės mero laisvės supratimas yra panašesnis vadinamosioms kalėjimo „poniatkėms“, o ne demokratijos vertybėms. Jūsų dėmesiui siūlome trumpą apžvalgininko V. Sinicos komentarą šia tema.

———————————————————

„Vilniaus meras per kelias dienas ištrynė, taigi paniekino ir pirmąjį savanorį Škirpą, ir nacių kalintą bei sovietų nužudytą laisvės kovotoją Noreiką. Pastarojo lentą nuėmė kaip paskutinis bailys, be jokio preteksto ar priežasties. Tomas ir tas savo juodą darbą filmavo.“ – sako Vytautas Sinica.

„Vilniaus meras galutinai patvirtino, kad neturi jokių sentimentų valstybei ir jos laisvės kovai, šauliuose yra dėl gero įvaizdžio, istorijos mokosi iš Kremliaus propagandos ir ją kartojančių sovietinės istoriografijos židinių Lietuvoje, o savo veiksmais yra faktinis Rusijos kolaborantas, pilantis vandenį ant jos propagandos malūno.“ – teigia apžvalgininkas.

Aš tik primenu, kad yra pagaminta nauja gražesnė Noreikos atminimo lenta ir kad ji privalo atsidurti savo teisėtoje vietoje ant Vrublevskių bibliotekos fasado. Ne jokiam valdininkui tokį klausimą spręsti.“ – reziumuoja Vytautas Sinica

3 thoughts on “Kaip akimirksniu prarasti net pagarbos likučius?

 • 2019 8 rugpjūčio at 9:27
  Permalink

  „Šaunuolis“ Šimašius, kad naikina tautos didvyrių atminimą. Gal gi pagaliau vietoj tautos didvyrių pakabins Lietuvos gėjų ligos, oi, tai yra lygos pirmininko Vladimiro Simonko atminimo lentą, o gal jam ir paminklą pastatys?

  Reply
 • 2019 8 rugpjūčio at 9:21
  Permalink

  Pastebėjau, kad visokių iškrypėlių daugiausia didmiesčiuose, pasirodo, kad iškrypimai ir paleistuvystės dar ir politika gali būti. Jau taip visokie gėjai ir narkomanai per daug laisvės ir teisių turi, o neduok Dieve dar jų partiją į valdžią papuls. Gerai, kad Kaišiadorys provincija ir čia tokių iškrypėlių partijų nėra.

  Reply
 • 2019 8 rugpjūčio at 9:14
  Permalink

  Mano nuomone tai ta laisvės partija kažkokių iškrypėlių lyga ar liga. Jiems normalu narkotikai, visokie ištvirkėliai pederastai, lezbietės ir t.t., jiems nerūpi protėvių atminimas, tradicijos. Kur ritasi žmonija?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *