Kaip valdantieji tautą girdo

Šių dienų valdžiai skatinti prekybą alkoholiu, o taipogi reklamuoti savo vardą naudojant svaigiuosius gėrimus – blogo tono ženklas. Nesolidu tai net ir tuomet, kai nepriklausai Karbauskio bendražygių ratui. Tiesa, raudonieji socialdemokratai, panašu, mano kitaip. Tradicijos, senos tradicijos. Dar XXa, viduryje, po Lietuvos okupacijos, komunistai pigiais svaigalais skandino atmintį visų likusių, kurie neiškeliavo į tolimą Sibirą gyvuliniais vagonais. Gal todėl dabartiniai komunistų palikuonys daug nesukdami galvos savo pavardę su pasididžiavimu spausdina net ir ant prasčiausio birzgalo butelių etikečių. Ar teko matyti Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos nario Algimanto Radvilos firminį alų „Pas Radvilą“?

„Pas Radvilą“ – vadinamasis „bambalinis“ alus, kuriuo prekiaujama tik vietos tarybos nariui ir Kaišiadorių socialdemokratų mecenatui priklausančiame parduotuvių tinkle „Pasagėlė“. Taigi, alus ganėtinai retas, būtų galima sakyti, kad net kraftinis, jei ne publika, kuriai jis skirtas. „Pas Radvilą“ – 7,5% stiprumo nepretenzingas gėralas dedikuotas pačiam žemiausiam socialiniam gėrovų sluoksniui.

Moralę ir elementarią etiką šiuo atveju galime palikti ramybėje. Lai klebonas per išpažintį moralizuoja. Tačiau A.Radvila yra politikas, aktyvus rajono socialdemokratas. Tad ar alaus pavadinimas „Pas Radvilą“ nėra neteisėta politinė reklama? Gal šis specifinis alus bus naudojamas  asocialių rinkėjų papirkinėjimui? Įdomu, kokia šiuo klausimu būtų Kaišiadorių mero, uolaus konservatyviųjų dorybių propaguotojo Vytenio Tomkaus nuomonė. Gal derėtų kreiptis į Vyriausiąją rinkimų komisiją ir gauti jų išvadą dėl politiko šitaip naudojamo asmeninio prekinio ženklo?

3 komentarai temoje “Kaip valdantieji tautą girdo

 • 2018 kovo 18 at 15:24
  Permalink

  Visiems išpažinties prieiti reiktų bent prieš Šv.Velykas. Bet ar galima eiti išpažinties pas Kaišiadorių kleboną,kuris kartu su Radvila pramogų ir konferencijų centre tostus kelia? Gal gerbiamam klebonui Jurkevičiui pinigai svarbiausia, o bažnyčia tik verslas?

  Atsakyti
 • 2018 kovo 18 at 15:21
  Permalink

  Lai Radvila pas kleboną išpažinties eina.

  Atsakyti
 • 2018 kovo 12 at 19:24
  Permalink

  Išgėrus pirmą gurkšnį šio alaus – jausmas it ežį prarijus, išgėrus antrą gurkšnį – jausmas it tas ežys jau atgal lipa.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *