Kaip vandens į burną prisėmę. Prisimenant senas istorijas

Prieš gerus metus dėl vandens tinklų valymo darbų Antakalnyje kurį laiką nebuvo tiekiamas geriamas vanduo. Jį gyventojams dalijo Antakalnio kaime esančioje „Aradvai“ priklausančioje parduotuvėje. Ar ne per brangus buvo malonumas? O gal tai buvo sąmoningas sprendimas, kad galėtų užsidirbti minėtą parduotuvių tinklą valdantis rajono savivaldybės tarybos narys?

Aritmetika ganėtinai paprasta – tuo metu vieno kubinio metro geriamo vandens kaina daugiabučio gyventojui Kaišiadoryse buvo skaičiuojama po 1,02 € (be PVM), individualaus namo – 0,92 € (be PVM), o štai Antakalnyje išėjo, kad geriamą vandenį UAB „Kaišiadorių vandenys“ „Aradvoje“ pirko net po 132, 231 € už kubinį metrą. Ar tai nėra panašu į mokesčių mokėtojų pinigų švaistymą?

Šis faktas viešojoje erdvėje prieš metus buvo nemenkai eskaluojamas – apie tai rašė ir „Kaišiadorių žinios“, ir „Atspindžiai“.Bet keisčiausia, kad jokio oficialaus Kaišiadorių rajono savivaldybės vadovų komentaro nebuvo. Taip išeitų, kad Kaišiadorių rajono mero aplinka dėl Antakalnio vandens tyli, lyg vandens į burną prisėmusi. Ar tokia tylos pozicija nebus patvirtinimas, kad šiame epizode savi dangsto savus, po to, kai galimai sukūrė sąlygas pasipelnymui?

8 thoughts on “Kaip vandens į burną prisėmę. Prisimenant senas istorijas

 • 2019 rugsėjo 12 at 22:33
  Permalink

  Kaišiadorių žinioms siūlau pakeisti straipsnio pavadinimą iš „Kaip vandens į burną prisėmę“ į „Kaip į burną paėmę“ 😀

  Reply
 • 2019 rugsėjo 12 at 22:30
  Permalink

  O gal tas vanduo tikrai vertas tokios kainos? Paukšteliai čiulba, kad tame vandenyje ne tik kojas mazgoja ir socdemų undinė Raudeliūno Eglutė.

  Reply
 • 2019 rugsėjo 12 at 22:00
  Permalink

  Jei teisingai supratau, tai Radvila Antakalnio gyventojus girdė Kriaučiškių ežero vandeniu ir už tai gavo milžiniškas pinigų sumas mero V.Tomkaus dėka? Tai nemanau, kad dalies tų gautų pinigų neatseikėjo ir merui.

  Reply
 • 2019 rugsėjo 12 at 21:57
  Permalink

  Labai keista, kad šia afera nesidomi nei kiti politikai, nei opozicija, nei STT ar kita teisėsauga.

  Reply
 • 2019 rugsėjo 12 at 21:07
  Permalink

  Ši machinacija, manau, buvo suplanuota iš anksto – mera V.Tomkus leido A.Radvilai prichvatizuoti Kriaučiškių ežerą, kad po to už viskio kainą A.Radvila galėtų ežero vandeniu girdyt Antakalnio gyventojus.

  Reply
 • 2019 rugsėjo 12 at 20:54
  Permalink

  Tarp Radvilos ir mero vyksta rungtynės kuris geresnis sukčius ir aferistas.

  Reply
 • 2019 rugsėjo 12 at 20:53
  Permalink

  Ar yra Kaišiadoryse bent koks dalykas, kuriame A.Radvila nedaro aferų?

  Reply
 • 2019 rugsėjo 12 at 13:54
  Permalink

  Šis vanduo turėtų vynu virsti pagal kainą. Ar afera tai ar pofigizmas – bet kuriuo atveju neatleistina. Valdžios zuikiučiai čia net patys savo įžūlumo išsigando. Atsimenat, dalino dalino Antakalnyje tą vandenį, o paskui greitai susigrizbo išvežti. Juokingiausia, kad išvežė likusias atsargas ir į sandėlį po Lukoševičiaus raktu ir priežiūra saugiai patalpino, kad niekam pykčio nekeltų. Gal išties prabangusis vanduo stebuklingas, po palaiminimo vynu virsti turėjo? Bet kokie ten stebuklai… Geriausiu atveju valdininkėliai tuos likučius sunaudos purvinom lakierkom nusiplauti…

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *