Kaišiadoriečiams – išbandymas atsinaujinimu

Šią vasarą Kaišiadorių veidas keičiasi itin sparčiai – miestas virto viena didele statybų aikštele. Jau netrukus Kaišiadorys taps dar gražesniu miestu, o svarbiausia – patogesniu ir važiuotiems, ir pėstiesiems. Tiesa, kol vyksta rekonstrukcijos darbai, miestiečiams tenka taikytis ir su nepatogumais. Pėstieji ieško išlikusių šaligatvių, o važiuotieji keiksnojasi stovėdami kamščiuose.

Vairuotojai skundžiasi, kad pradedant tokius darbus, reikėjo daugiau dėmesio skirti išbaigtam darbų planui, kur būtų sustyguota visa darbų seka, daugiau dėmesio skirta eismo organizavimui. Nes dabar viskas vyksta ganėtinai chaotiškai, pamirštant statybų aikštelėje virtusiame mieste gyvenančius žmones.

Dar viena detalė kliūnanti kaišiadoriečiams – turtingos ir sočios Europos požiūris į detales ir pinigus. Taip, pinigų mes turime daug. Tačiau būnant turtingais nebūtina šaudyti fejerverkus. Kaišiadoriečiams užkliuvo vykdomi darbai Gedimino gatvėje prie Kaišiadorių savivaldybės. Ne vienas žmogus piktinosi, dėl pinigų įsisavinimo vardan įsisavinimo, o jei paprasčiau sakant – dėl neūkiškumo. Štai prie savivaldybės aikštės šaligatvis per penkis metus perklojamas jau trečią kartą. Gal meras pamiršo, kad dabar jis tvarkosi su miesto pinigais, o ne kažkokios kredito unijos? O gal čia  dar ir buvusių valdžių neūkiškumo, riboto požiūrio pavyzdys?  Nes pinigų kaip ir yra, bet Kaišiadorys dabar sukasi ir su skolintais pinigais. Savivaldybė prie Europinių projektų prisideda ir savaisiais pinigais. O pastarieji juk skolinti – dabartinėje savivaldybės konservatorių valdymo epochoje skolos išaugo iki 5,5 milijono eurų.

 

 

10 thoughts on “Kaišiadoriečiams – išbandymas atsinaujinimu

 • 2019 17 birželio at 21:52
  Permalink

  Kada pagaliau Želvys bus išvestas su antrankiais?

  Reply
 • 2019 12 birželio at 19:18
  Permalink

  Pridėkite, kad dar ir asfalto danga per du metus jau antrą kartą perklota. Kodėl ubagas todėl, kad durnas kodėl durnas todėl, kad ubagas.Visa tai atisusks prieš mus, nei vieno energetinių resursų taupymo projekto. O kaip gali būti kitaip juk masyyti nėra kam..

  Reply
  • 2019 13 birželio at 8:09
   Permalink

   Kodėl meluoji? Negi kas nors liepė.

   Reply
 • 2019 12 birželio at 15:11
  Permalink

  Man atrodo,kad po Kaišiadorimis slaptai stato aerodromą.Geras šeimininkas taip nedirba,kaip kad čia dirbama.Matomai bus geri pinigėliai išplauti,todėl ir darbų apimtis tokia be galo supper didelė,kad būtų sunkiau suskaičiuoti.

  Reply
 • 2019 12 birželio at 11:40
  Permalink

  Tiek giliai išknisti Kaišiadorys, gal gi ir metro įrengs. Meras juk žadėjo metro, oro uostą.

  Reply
 • 2019 12 birželio at 11:33
  Permalink

  Smalsu kas, kaip, iš kur ir kada grąžins tą 5,5 milijonų eurų skolą?

  Reply
 • 2019 12 birželio at 11:32
  Permalink

  Kad ir šūdas, bet svarbu, kad gražiai įpakuotas. Tas pats ir su rajonu – tvarkomos tik tos vietos kur nuolat zuja vietiniai politikai bei jų svečiai. Gal rajono valdžia nežino, kad Kaišiadorių savivaldybės teritorija neapsiriboja vien Gedimino gatve ir savivaldybės aikšte?

  Reply
 • 2019 12 birželio at 11:21
  Permalink

  Žurnalistas TU ESI DEBILAS IŠMOK RAŠYT STRAIPSNIUS

  Reply
  • 2019 12 birželio at 11:27
   Permalink

   O, pasirodo Kaišiadorių žinias skaito visi, net ir ne žurnalistas iš durnyno.

   Reply
  • 2019 12 birželio at 11:28
   Permalink

   Ne žurnaliste, jūs gal nespėjote vaistų nuo šizofrenijos išgert prieš rašant komentarą?

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *