Kodėl merui nusišvilpt ant vyriausybės atstovo nurodymų?

Kaišiadoryse – unikali situacija. Čia jau kurį laiką veikia įstaiga, kuri buvo suformuota pažeidžiant mūsų šalies įstatymus. Ši įstaiga – Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras. Vyriausybės atstovas regione jau ne vieną kartą Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijai siuntė raštus reikalaujant atstatyti „status quo“ po neteisėto trijų įstaigų sujungimo. Tačiau Kaišiadorių merui subordinaciniai dalykai, panašu, visiškai neveikia. Vis randama progų visokiausiems atidėliojimams.

Pažeidimas čia buvo akivaizdus – ta pati įstaiga negali teikti neformalaus švietimo paslaugų ir psichologinės pagalbos mokiniui paslaugų. Dėl kokių priežasčių rajono savivaldybės administracija nenori prisipažinti klydusi ir ištaisyti klaidų? O gi todėl, kad toks sprendimas turi ir politinį atspalvį. Jis akivaizdžiai naudingas rajono konservatoriams su meru V. Tomkumi priešakyje.

Tad pabandysime atskleisti visą mechanizmą. Prieš visas rokiruotes savivaldybė turėjo tris skirtingas įstaigas su konservatoriams ne pačiais patogiausiais vadovais – R. Jakštiene, J Žižliausku ir K. Dzeventlauskienė. Oficialus įstaigų sujungimo paaiškinimas galėjo pasirodyti net ir patrauklus rinkėjams. Žiūrėkite, vietoje trijų vadovų dabar turėsime tik vieną. Lyg ir optimizacija, o ir paprastam žmogui tai skamba gražiai. Taip įstaigų vadovai (kurie išsaugojo savo postus per reformą), tapo tiesiog skyrių vadovais. Na o jungtinės kontorėlės vadovu buvo paskirtas mero aplinkai lojalus buvęs treneris.

Tokiu būdu Kaišiadorių konservatoriai su meru V. Tomkumi priešakyje gavo rimtą kozirį – infrastruktūrą politiniams darbui. Konservatorių sukurtas  Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras tapo konservatorių placdarmu būsimoms rinkimų kovoms, be viso to dar ir patogiu galimam finansinių srautų nukreipimui per lojalių vadovų atstovaujamas įmones. Tai ir paaiškina, kodėl valdžia čia nenori atstatyti „status quo“. Net ir spaudžiama vyriausybės. O kur jūs, gerbiama LR Seimo nare Laimute Matkevičienė? Nejau nematėte koalicijos kolegų gudriai sukurtos schemos? Bet panašu, esama situacija patogi ir jums.

15 thoughts on “Kodėl merui nusišvilpt ant vyriausybės atstovo nurodymų?

 • 2020 sausio 27 at 10:58
  Permalink

  Na taip, merui rūpi pakazucha (Nevartotinos svetimybės pokazucha pakaitai: 1. saviroda; 2. išorinis blizgesys (Kalbos patarimai. Kn. 4: Leksika: 1. Skolinių vartojimas, Vilnius, 2005, p. 90). O dėl Kaišiadorių gi jam nusišvilpt – jis gi berods yra Vilniaus pakraščių (Grigiškių lyg ir) gyventojas.

  Reply
 • 2020 sausio 27 at 10:54
  Permalink

  Pagal politinių žaidimų strategiją – savotiškai žavus sprendimas. Bet žavumas jo įžvelgiamas tik liumpenams ir machinatoriams. Vieni ploja katučių, o didieji machinacijų strategai glosto savo savimeilę. Nes Kaišiadorių bendruomenei toks sprendimas naudos neatnešė. Tik sustiprino vienos politinės chebros pozicijas. Merui rūpi tik valdžios išlaikymas ir vadinamoji pokazūcha, o ne Kaišiadorys.

  Reply
 • 2020 sausio 24 at 12:56
  Permalink

  Melagingai kvailos kaišiadorių žinios dar kvailesni komentarai, rašyti to paties prietrankos. Jau darosi nejuokinga skaityti anoniminius paistalus.

  Reply
 • 2020 sausio 24 at 10:24
  Permalink

  Kokie tie žmonės kurie valdo rajoną, jie turėjo baudžiamąsias bylas, vienas kredito unijoj, kitas vogė iš bažnyčių. Dabar jie kuria nusikalstamą struktūrą, kišdami visas buhalterijas po sporto ir paslaugų centru.
  Kam jūs tai darote…… O gi tam kad galėtumėte daryti korupcinius nusikaltimus, lengvai išplauti biudžetinius pinigus, pasitelkdami fizinio lavinimo mokytoją, centro direktorių, kuris net nenutuokia, kad pasirašo bendrininkauti nusikalstamoje veikloje ir negalvoja apie baudžiamąsias pasėkmes, o STT jau laukia už jo durų – po valstybės kontrolės patikrinimo. Juk fizinio direktorius net pats tvarko buhalteriją, nepasitikėdamas savo darbuotojais kurie išneša informaciją STT……. bausmė bus griežta, antrankiai ir Pravieniškės neišvengiamos

  Reply
  • 2020 sausio 24 at 10:42
   Permalink

   Kada gi STT išveš su antrankiais V.Tomkų ir M.Nasevičių?

   Reply
 • 2020 sausio 23 at 22:05
  Permalink

  Labai gaila, kad neišsaugojo Kristinos Dzeventlauskienės 🙁 jos gebėjimas organizuoti kvalifikacijos tobulinimą buvo ypatingas… nesaugomi rajone išmintingi žmonės..

  Reply
  • 2020 sausio 23 at 23:29
   Permalink

   Liepa. Ta tavo K.D. iš po Radvilo neišlenda. Jis tikriausiai iki šiol jai dziundzią, kaip ir visom kito, lyzina 😀

   Reply
   • 2020 sausio 27 at 19:04
    Permalink

    😂😂😂 prajuokinot 😂😂😂!
    Net jei taip ir būtų – pavydėti negražu 🤣😂🤣…

    Reply
 • 2020 sausio 23 at 20:15
  Permalink

  O nepagalvojot, kad tas naujas vadovas Radvilos draugas?

  Reply
 • 2020 sausio 23 at 20:00
  Permalink

  O kas rūpi mūsų merui? Juk negyvena Kaišiadoryse. Koks jam skirtumas kas ką sako.
  Kaip liaudis sako: Ne mano daržas, ne mano pupos. Baigsis kadencija, išvažiuos ir pamirš mus. O laimę bandys kitur. Tokie „parazitai“ neturi būti renkami.

  Reply
 • 2020 sausio 23 at 19:59
  Permalink

  BLIN,IS KUR TOKIE NUOPISOS ATSIRADO?

  Reply
 • 2020 sausio 23 at 19:55
  Permalink

  Akivaizdu, kad meras nebesiskaito su rajono žmonėmis. Negaliu tuo patikėti. Negana to, kad medžius iškirto, ten kur dar galėjo augti, tai dabar sugalvojo savo žmogų pastatyti. Galvoja, kad rinkėjas kvailas žmogus. Nieko nesupras. Žmonės supras ir nesileis kvailinami.

  Reply
  • 2020 sausio 23 at 22:12
   Permalink

   Kodėl reikėjo atsikratyti K.R.Dzeventlauskienės? Gal buvo kam neparanki, nes gerai dirbo ir turėjo idėjų? Ech………

   Reply
 • 2020 sausio 23 at 19:35
  Permalink

  O kur dingo iki rinkimų buvęs sąžiningas D.Vilimas? Prieš mero rinkimus V.Tomkų vagino, melagiu vadino ir t.t. O dabar ir pats tokiu tapo?

  Reply
 • 2020 sausio 23 at 18:56
  Permalink

  O tai taryba negali paklausti mero, administracijos kodėl savivaliaujama ir plečiamas biurokratų ratas?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *