Ledai pajudėjo – patvirtintas naujas administracijos direktorius (video)

Pagaliau įvyko svarbus lūžis Kaišiadorių valdžios krizėje – spalio 19 dieną vykusiame neeiliniame Kaišiadorių savivaldybės tarybos posėdyje buvo paskirtas naujasis administracijos direktorius. Juo tapo Antanas Lukoševičius.

Naujoji Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos dauguma pagaliau pasiekė kompromiso derybose su meru – meras šįkart jau pateikė A.Lukoševičiaus kandidatūrą. Tiesas, įtampos nestigo. Po trumpo prisistatymo ir tarybos nariai ne diskutavo, o paprasčiausiai apsižodžiavo. It būtų kokie politinės scenos pradinukai. Tą patį galima pasakyti ir apie dabartinę opozicija, ir apie dabartinę daugumą. Tačiau pasibaigus savito cirko spektakliui tarybos nariai slaptu balsavimu 14 UŽ, 7 PRIEŠ paskyrė Antaną Lukoševičių tarybos narį administracijos direktoriumi.

5 thoughts on “Ledai pajudėjo – patvirtintas naujas administracijos direktorius (video)

 • 2018 24 spalio at 10:27
  Permalink

  Kažin ar gali kažkas pajudėti kai valdžioje asilai? Ne be reikalo Rumšiškėse steigiamas konsrvatorių asilų rezervatas saugomas valstybės.

  Reply
 • 2018 24 spalio at 9:31
  Permalink

  Pastebėjau, kad lengvai kuoktelėjęs M.Šimkūnas visai nekontroliuoja kokią propagandą rašo Atspindžiai, tai yra žodis žodin ką kalba, galimai senatvinės silpnaprotystės paveiktas, A.Anužis.

  Reply
  • 2018 26 spalio at 19:22
   Permalink

   Pataisau – Bibinas Anusas

   Reply
 • 2018 24 spalio at 9:26
  Permalink

  Atspindžiai apie tai rašo kažkaip kitaip, neva A.Lukoševičius yra skandalistas, bet neparašo kuo jis skandalingas. O gal yra jau skandalas jei apie žmogų parašė Atspindžiai, ar kad žmogus neskaito propagandos Atspindžiuose?

  Reply
 • 2018 24 spalio at 9:23
  Permalink

  O ar ne meras V.Tomkus, it koks baronas, su savo koalicija it avinų banda, parodė pavizdį kaip reikia žlugdyti tarybos posėdžius? Nesuprantu kiek turi būti amoralūs žmonės, kad būdami pozicijoje paliktų tarybos posėdžius vien tam, kad išsaugotų savus, kad ir susikompromitavusius, Č.Nevierą, T.Vaicekauską ir A.Janavičių.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *