Liberalų sąjūdžio Kaišiadorių skyriaus pirmininkė – Jolita Morkūnaitė

Po ketvirtadienį, lapkričio 30-ą dieną, vykusio visuotinio Lietuvos Liberalų sąjūdžio Kaišiadorių skyriaus susirinkimo paaiškėjo naujas skyriaus pirmininkas – nuo šiol Kaišiadorių skyriui vadovaus Jolita Morkūnaitė.

„Aš manau, kad skyriaus pirmininko pozicija  – tai ne formalus statusas, įsivaizduojama asmeninės valdžios galia, ar tik formaliai atliekama „valdiška“ veikla dirbant ar gyvenant kitame rajone. Tai kasdieninis, nuoseklus, sisteminis komandinis darbas siekiant, kad Kaišiadorių rajono gyventojų problemos pasiektų sprendimus priimančias institucijas ir būtų produktyviai bei operatyviai  sprendžiamos.“ – sako LS Kaišiadorių skyriaus pirmininkė J. Morkūnaitė.

Šiuo metu Liberalų sąjūdis išgyvena išbandymo laikotarpį. Kai sostinėje reziduojantys liberalų vedliai patyrė fiasko, liberaliosios minties skleidėjų pasimetimas įnešė sumaišties ir skyriuose. Tad moteris stojanti prie liberalų skyriaus vairo – savotiška aliuzija į Žanos d‘Ark kovą. Juolab, kad naujoji skyriaus pirmininkė tvirtai tiki, kad liberalizmo idėja yra amžina ir jokios laikinos negandos negali užgožti asmens laisvės veikti ir kurti.

Jolita Morkūnaitė teigia, kad vienu pirmųjų jos tikslų bus siekis suvienyti liberalių pažiūrų kaišiadoriečius, glaudžiau sutelkti visus skyriaus žmones ir suaktyvinti skyriaus veiklą. Toks komandinis darbas būtų naudingas ne tik politinei jėgai, bet ir visiems Kaišiadorių krašto žmonėms.

2 komentarai temoje “Liberalų sąjūdžio Kaišiadorių skyriaus pirmininkė – Jolita Morkūnaitė

 • 2018 rugsėjo 17 at 21:51
  Permalink

  V.Tomkų meru išrinko tik todėl, kad jis jaunas ir energingas, bet nieks nekreipė dėmesio į jo gana miglotą praeitį Palangos Kredito unijoje. Manau, kad Jolita būtų rimta konkurentė V.Tomkui mero rinkimuose, nes ji, kaip ir Vytenis, jauna ir energinga, na ir priešingai nei Vytenis dar yra ir graži, protinga ir sąžininga.

  Atsakyti
 • 2018 rugsėjo 17 at 21:47
  Permalink

  Šaunu, kad Kaišiadoryse yra ir jaunų, energingų politikų, ne vien tik sovietinės socdemų ir konservatorių partijos, kurioms įtaką daro vienas ir tas pats suvaikėjęs senis Bradauskas. Gal gi kažkas rajone pasikeistų į gerą, jei prie valdžios neprileistūme B.Bradausko statytinių.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *