Manipuliacijos dėl koalicijos grįstos melu?

Kaišiadorių rajone formuojant valdančiąją koaliciją verda daug aistrų. Labai tikėtina, kad tikslui pasiekti pasitelkiamas net melas.

Kaišiadorių konservatoriai su naujai perrinktu meru Vyteniu Tomkumi priešakyje, labai norėtų po savo sparnu priglobti D. Vilimo žaliuosius valstiečius. Tačiau yra viena bėda – valstiečiai nedega noru sudaryti koaliciją su vietos konservatoriais. Tad pastariesiems tenka ieškoti sąjungininkų ar suokalbininkų tar aukštesnio rango LVŽS žmonių, kurie savo vietininkams Kaišiadoryse tiesiog nurodytų, kad dabar atėjo laikas „atsiduoti“ V. Tomkaus ir jo aplinkos malonei. Ir tokį Trojos arklį konservatoriai rado.

LR Seimo narė Laimutė Matkevičienė Kaišiadoryse kažkodėl jau kurį laiką atstovauja ne valstiečių, o vietos konservatorių interesus. Kodėl – kitos publikacijos vertas klausimas. Taigi, ji daro visą įmanomą įtaką, kad Darius Vilimas ir Co sukirstų rankomis su V. Tomkumi. Naujausias jos argumentas – neva, Kaišiadoryse sudaryti koaliciją su konservatoriais vietos valstiečiams liepia pats Ramūnas Karbauskis. D. Vilimo aplinka teigia, kad tokią žinią L. Matkevičienė perdavė neva cituodama vieną iš R. Karbauskio patarėjų.

Tačiau paaiškėjo, kad tokio nurodymo R. Karbauskis savo partiečiams Kaišiadoryse nėra davęs – tai jis pats patvirtino net dviems mūsų šaltiniams LR Seime. Taip išeitų, kad visas spaudimas dėl koalicijos Kaišiadoryse daromas pasitelkus ne konstruktyvią diskusiją, o tik įžūlų melą.

 

7 thoughts on “Manipuliacijos dėl koalicijos grįstos melu?

 • 2019 11 balandžio at 13:47
  Permalink

  Manau, kad tokiai koalicijai lemta žlugti, nes jau kartą subyrėjo Č.Nevieros ir V.Tomkaus „šeima“, o čia dar ir žali kolchoznikai toje „šeimoje“ meilužio vaidmenį atlieka.

  Reply
  • 2019 12 balandžio at 7:45
   Permalink

   P. Rita, esate žiopla, kaip varlė atsibudusi po žiemos miego. Matomai pati atlikote meilužės vaidmenį ir turite nemažą intrigantės patirtį.

   Reply
 • 2019 9 balandžio at 19:54
  Permalink

  Nu jo, matosi neapykantos purslais besidrabstančių liberastų agonijos požymiai.Galima negerbti konservatorių, bet kam taip tyčiotis iš lyties organo. Atsipeikėkite ir nusiraminkite.

  Reply
  • 2019 11 balandžio at 13:22
   Permalink

   Čia agonija ne liberastams, o visam rajonui.

   Reply
 • 2019 9 balandžio at 19:21
  Permalink

  Netikiu, kad žali LŽVS jungtūsi į koaliciją su TS-LKD, nes čia būtų tas pats kaip be birkos eit pistis.

  Reply
 • 2019 9 balandžio at 17:57
  Permalink

  O kas čia keisto – juk visa konservų partija paremta melu. Gal tai labiau ne partija o mafija?

  Reply
 • 2019 9 balandžio at 17:55
  Permalink

  Iš tos gandragalvės L.Matkevičienės žalia valstietė kaip iš by… kuvalda. Juk ji širdyje gryna komunistė, kažkada priklausiusi LSDP.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *