Mero rinkimų štabo vadas – aferistas?

Šią savaitę korta nepaėjo labai artimam mūsų mero bičiuliui –  Mantas Adomėnas buvo išspirtas iš konservatorių partijos. Žmogus, kuris praėjusių rinkimų kadrilio įkarštyje beldėsi į dažno rinkėjo duris, kuris vadovavo mūsų jaunojo mero rinkimų štabui, it muselė buvo ištrenkta iš barščių. Pasitivirtino seni gandai, kad sostinės Mantas vadovavujasi ne politinės dešinės idėjomis, bet tik meile pinigams.

Antradienį vakare tokį sprendimą – iš partijos pašalinti M. Adomėną – priėmė Seime posėdžiavęs Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Priežiūros komitetas. „Priežiūros komitetas priėmė sprendimą Mantą Adomėną pašalinti iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų. Deja, turėjome konstatuoti, kad Mantas Adomėnas, būdamas partijos nariu, tenkino koncerno „MG Baltic“ interesus, poreikius, siekė su jais sukurti draugiškus santykius, vykdė jų tam tikrus prašymus manais už galimą finansinę ir kitokią paramą“, – po TS-LKD Priežiūros komiteto posėdžio žurnalistams sakė jo pirmininkas Valdas Benkunskas.

Opoziciniai konservatoriai balandį jau buvo svarstę M. Adomėno elgesį po publikacijų „Lietuvos ryte“ apie jo susitikimus su buvusio koncerno „MG Baltic“ viceprezidentu Raimondu Kurlianskiu. Tuomet gavus Seimo nario paaiškinimus dėl šių susitikimų Priežiūros komitetas jokio sprendimo nepriėmė, tačiau žadėjo šį klausimą nagrinėti vėliau. „Sprendimo nebuvo priimta, nes tyrimas nebuvo baigtas. Laukėme, kada teismą pasieks pati byla, bylos medžiaga jau tapo vieša, žiniasklaidos priemonės pradėjo viešinti tai, kas yra bylos medžiagoje. Po naujausių publikacijų savo tyrimą ir situacijos vertinimą pabaigėme“, – tvirtino V. Benkunskas. Naujienų portalo delfi.lt praėjusią savaitę skelbtoje politinės korupcijos bylos medžiagoje M. Adomėnas pripažįsta gavęs „MG Baltic“ palaikymą dalyvauti TS-LKD pirmininko rinkimuose, kad atimtų balsų iš tuometinio kandidato Gabrieliaus Landsbergio, taip pat taręsis dėl finansinės paramos rinkimams bei R. Kurlianskio buvęs įtikintas balsuoti už koncernui naudingas pataisas. M. Adomėnas teigė su tuometiniu koncerno viceprezidentu susitikęs kelis kartus nuo 2014 iki 2016 metų pakalbėti apie politinius procesus. Verslininkas esą pageidavo, kad M. Adomėnas nekliudytų į Vilniaus merus kandidatuoti Mykolui Majauskui. Praėjusią savaitę M. Adomėnas tikino visas minimas aplinkybes jau paaiškinęs TS-LKD Priežiūros komitetui, patvirtino, kad liudijimai yra teisingi, tik pabrėžė, jog R. Kurlianskio paramą dėl kandidatavimo konservatorių pirmininko rinkimuose gavo jau paskelbęs, kad juose dalyvaus. Jis taip pat pabrėžė siekęs teisėtos R. Kurlianskio, kaip fizinio asmens, paramos – ji, kaip numato įstatymai, šiuo metu negali viršyti 8760 eurų. G. Landsbergis: sprendimas šalinti M. Adomėną iš partijos – skaudus, bet reikalingas

Partijos pirmininkas G. Landsbergis, įvertinęs paskelbtą medžiagą, sakė, kad kai kurie minimi epizodai jam primena bandymus užvaldyti TS-LKD. Sprendimas šalinti parlamentarą M. Adomėną iš partijos yra skaudus, bet reikalingas, teigė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas G. Landsbergis. Pasak jo, M. Adomėno išmetimas rodo, kad partija sugeba savikritiškai įvertinti savo narių nusikaltimus.

Beje, ant M. Adomėno blogos šlovės šešėlis krinta jau ne pirmą kartą – jo šeima buvo siejama ir su nusikalstamu pasauliu.  Lukiškėse iki gyvos galvos kalintys Henrikas Daktaras ir Vladas Beleckas paliudijo, kad Manto Adomėno šeima savo antikvarinį verslą pradėjo Kauno gaujų valdose. Įdomu, ar Manto bičiulis, jaunasis Kaišiadorių meras, nėra pasikabinęs kokio paveikslo iš buvusio bendrapartiečio kolekcijos? Gal Gabrieliui dabar derėtų pasidomėti mažyčiu konservatorių pėstininku iš Kaišiadorių, prisimenant kredito unijų ir panašias istorijas?

 

 

10 thoughts on “Mero rinkimų štabo vadas – aferistas?

 • Pingback:Kembridžo berniukas, vertybės, ir tolerancijos ribos – Kaišiadorių žinios

 • 2018 birželio 16 at 12:11
  Permalink

  „Bronius Bradauskas. Kol tylėjo, dar niekas jo per daug nežinojo, bet kai aktyvavo savo agrarinę srėbtuvę – pasidarė labai šūdina. Visus tujinantis mužikas, veselka ir gražulis viename, šitas komunistinės šlėktos bojarinas nusipelno pačios baisiausios bausmės:

  kai Jupiteris bus juodajame Marso šešėlyje, Vietname užgims Žmogus Kuris Myža Napalmu, ir ateisiąs tasai Žmogus pas mus į Lietuvą, ir prieisiąs jis prie Bradausko, ir išsitrauksiąs dešrą, ir sakysiąs – bow to me for thou art but a faggot and We shalth pisseth on thee with no mercy or forgiveness and in my vengeful shower of flame thy rotten soul shall be cleansed, ir Bradauskas lenksis kaip jaunas karklas, ir puls ant kelių prieš Žmogų Kuris Myža Napalmu, ir atkiš savo gyvenimo šūdizmo nugairintą snukį priekin, net kaninai suklanksės, o fangai išleis potašo cianido trydą; ir išpūsiąs iš baimės Bradauskas rudą uraganą iš savo žopos, ir prabubinsiąs Žmogui Kuris Myža Napalmu – o, Ugniamyžis Briukselio Berniuk! Nubauski mane, komunistinės šlėktos šūdą, kaip nubausti gali tik toksai žmogus kaip tu; ir tada Žmogus Kuris Myža Napalmu jam kad sušuks – NEPERTRAUKINĖK manią, šunie, o klūpėk ir toliau, taip atkišęs savo russofašistų atitratytą snukį, ir ašai dabar cvirktelsiu ugnies čiurlionį tau ANT ŪSŲ. Ir tai pasakęs, Žmogus Kuris Myža Napalmu, čiurkštelėjo napalmo cvirką Bradauskui ant jo ūsų, ir tai padaręs tuoj pranyko išsivadėjo suviskam, ir liko Bradauskas vienui vienas, kaip šūdinas filmas, gesinti savo ūsų rubuilėm letenėlėm, ir atrodė tuo metu jis it kokia gobši papampusi voveraitė, spėriai gliaudanti riešutą, bet užgesinti jų jis jau nebevaliojo, ir persimetė raudoni napalmo gaidžiai nuo ūsų ant riebaus pilvo, ir sučirškėjo jis visas pragaro pirčiupiais savo tūnojime, o užgesęs liko suakmenėjęs klūpoti, tik vėjas išangėj švilpė enyą, ir eidami pro šalį praeiviai manė, kad jis suakmenėjo, nes buvo pasimatyme su Medūza Gorgona be veidrodžio, ir kad šitaip jis tapo dar vienu Brazausko paminklu.
  Viskas.“

  Šaltinis: https://www.facebook.com/notes/algis-ramanauskas/met%C5%B3-%C5%A1%C5%ABdai-2013/10202921345059607/

  Reply
 • 2018 birželio 16 at 12:06
  Permalink

  „Bronius Bradauskas laimi su girto močkrušio atrūga apie tai, kad Lietuvos piliečiai, APK metu gelbėję nuo nacių kitus Lietuvos piliečius, valstybines pensijas turėtų gauti ne iš Lietuvos, o kažkodėl iš Izraelio: „Nematau, kodėl Lietuvos valstybė turi mokėti. Būtų labai logiška, jeigu mes kreiptumėmės į Izraelį, ir Izraelis galėtų mokėti. Bet ne, žydai nenori mokėti ir tik žiūri, ką paimti iš Lietuvos“.

  Po tokios frazės bet kuri normalesnė partija išspirtų tokį idiotą iš savo sąrašų arba bent jau užčiauptų amžiams burną ir paliuosuotų iš svarbaus Seimo komiteto pirmininko posto, bet Prietaisas, žinomas dar kaip ir Skystakiaušis Fūfelis, apsiribojo kažkokiu minoriniu paburbėjimu.

  Apskritai, situacija su Socdemais poklaikė. Reikalas tas, kad visos partijos turi bėdų su vienu kitu partijos nariu ar neetišku pačios partijos poelgiu – tai normalu. Tarkim, TS turi renegadą ir violetinį alkopsichopatą Puteikį, yra dar vienas kitas smarkesnis ortodoksas. Liberalai vos nepaslydo vos nepriimdami pašvinkusio expaksisto. Bet tiek pirmi, radę jėgų atsikratyt šovinistuojančiais kaimiečiais „tautininkais“, tiek antri, laiku supratę, kad ačai yra tik ačai, ir sustabdę tą gėdingą procesą, kažkaip išsilaikė normos ribose.

  Apie paksistus, ramiai toleruojančius savyje gražulius ir veselkas, kalbėti tuščia, kaip ir apie Juodosios Buhalterijos galvijus. Tai ne partijos, o kleptokratiniai marginalbeždžionių tabūnai.

  Bet Socialdemokratai juk rimta partija, tiesa? Europietiška, moderni kairė, aye? Ir ką gi mes ten matome? Paksistė Pavilionienė. Jau pažįstama Bielskienė, atvirai užsistojanti fašistinį russonacistų režimą ir jų pasiekimus okupuotoje Lietuvoje – visiškai protu nesuvokiamas dalykas! Keletas prorusiškų išgamų, Seimo komitetuose torpeduojančių viską kas susiję su Lietuvos energetine nepriklausomybe. Ir dabar šitas buitinis antisemitas, fašistinio Lukašenkos režimo garbintojas, komunistinės šlėktos babūnas, iškošęs Metų Frazę pro savo priperstus ūsus.

  Socdemai dvokia labiau nei paksistų gauja. Baisu tikrai, nes normalios kairės neturim, o dėl to nuoširdžiai gaila. Sveika gera kairė pagydytų ir vis dar kartais kaimietišką ir megztaberetišką dešinę – laimėtų visi. Bet kur tau, jie šiandien mieliau priims beveidę ir beveik nematomą turgaus napiorstnyko spirelę, politinę perbėgėlę, nuteisto Vilniaus majoro suprūgą, akivaizdžiai žaisdami kažkokį pūliuojančios politinės gonorėjos svingeriavimą.“

  Šaltinis: https://www.facebook.com/notes/algis-ramanauskas/met%C5%B3-%C5%A1%C5%ABdai-2013/10202921345059607/

  Reply
 • 2018 birželio 13 at 22:50
  Permalink

  Ar meras viešai pasmerks M.Adomėną? Nemąnom, kad išdrįs, nes neišdrįsta iš B.Bradausko atimti Kaišiadorių garbės piliečio vardo, neišdrįs pasmerkti ir M.Adomėno. Negi išties mūsų meras V.Tomkus yra toks skystakiaušis?

  Reply
 • 2018 birželio 13 at 12:53
  Permalink

  Na, įvertinant dabartinę politinę situaciją savivaldybėje, vietinių konservatorių veikimo principus ir tai, kad nenumaldomai artėja savivaldybių rinkimai, nei kiek nenustebčiau, kad kita nelegalių statybų auka taps ponas Marijonas Mitkus :DDDDDDDDDD

  Reply
 • 2018 birželio 13 at 12:17
  Permalink

  Taigi pasimatė koks žmogus pas mus kandidatavo Seiman – juodinino visus rinkimų dalyvius, o Mariui Muižinikui dar ir klaikiai gyvenimą sugadino padaręs jį ir jo žmoną nelegalių statybų nusikaltėliais…. Bet kokia kaina siekė laimėti, tačiau finalas, kaip matome, liūdnas – bernužėlis pats priėjo liepto galą… Belieka pasimokyti visiems, kad visada lazda turi du galus – kažin ar iš to pasimokys dabartiniai mūsų politikieriai? Pats (ne)kvepi tuo, kuom kitus tepi.

  Reply
 • 2018 birželio 13 at 10:47
  Permalink

  Kaisiadoriu zinios, kodėl tik dabar? Mantas ėjo per kožnas duris, vėliavas per atlaidus nešė. Dirbo bachuriux. O pasirodo, kad dirbo bachūriukams. Ir jo pagrandukas toks pats. Kodėl apie jį mums nepasakojote anksčiau? Vytenis irgi žulikas (juk gerą mokytoją turi), iki tiek prisidirbęs su savo kredito unijomis, kad STT ir saugumas darbo metams turėtų. Kodėl neatvėrėte akių, kai jis aukštai iškėlęs galvą į rinkimus ėjo? Ben rimtą stogą turi?

  Reply
 • 2018 birželio 13 at 10:42
  Permalink

  Tai ką, panašu, kad aiškėja klanas? Bosas ir idėjinis vadas buvo pasiuntinuku banditų koncerne. Ir čia dar tik gėlytės. Juk Adomėno šeima su tikrais Kauno banditais dirbo, kai galimai vogtu antikvariatu prekiavo. Tai va toks ir jo mokinys mūsų Vytenis. Jaunas, žavus, truputėl piderastiškas, bet žulikas – irgi prisišikęs iki ausų. O gal čia jam amnestiją jau paskelbė dėl kredito unijų reikalų?

  Reply
 • 2018 birželio 13 at 10:18
  Permalink

  O tai gerbiamo liandsbergio uz tokius pacius susitikimus su Kurlianskiu niekas nemes is partijos? Lygesnis uz lygius is dvigubu standartu ?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *