Mūsų išrinktoji sostinėje turi butą, bet renkasi Seimo viešbutį

Po skandalo sostinėje, kai buvo pranešta apie galimą susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus naudojimąsi tarnybine padėtimi, kuomet ne kartą pavaldžios ministerijai institucijos mokėjo už jo pietus, o Seimo viešbutyje vietoje jo gyveno dukra, nacionalinio transliuotojo radijo naujienų tarnyba išsiaiškino, kad kai kurie Seimo nariai taip pat gyvena Seimo viešbutyje, nors sostinėje turi nekilnojamojo turto.

Viena iš šių LR Seimo narių – mūsų išrinktoji Laimutė Matkevičienė. Seimo narė Laimutė Matkevičienė prisipažįsta gyvenanti Seimo viešbutyje, nes savo butą yra užleidusi sūnui ir jo šeimai.

„Gyvenu Seimo viešbutyje mėnesį laiko. Buvau bendraturtė, kad išmokėčiau sūnui butą, o dabar sūnus jame gyvena. Aš nežinau, kaip galima gyventi su suaugusiu žmogumi, kuris turi savo šeimą. Aš priversta gyventi bendrabutyje. Aš moku už visas paslaugas ir nesu niekuo nusikaltusi“, – tikina L. Matkevičienė.

Tiesa, šis ponios Laimutės pasisakymas skamba kaip akiplėšiškas melavimas, po to kai ji buvo prigauta žurnalistų. Nes įstatymai nenumato tokios galimybės. Viskas labai tiksliai yra apibrėžta LR Seimo statuto.

Dabartinis Statutas nurodo, kad gauti butą Seimo viešbutyje galima tik tokiu atveju, jei gyvenama 25 kilometrų atstumu nuo administracinės Vilniaus ribos.

11 thoughts on “Mūsų išrinktoji sostinėje turi butą, bet renkasi Seimo viešbutį

 • 2019 lapkričio 26 at 21:55
  Permalink

  Kol Lietuvos valdyme bus visokios perėjūnės per partijas Laimutės, tol geresnio gyvenimo tikėtis būtų naivu.

  Reply
 • 2019 lapkričio 26 at 14:05
  Permalink

  Diede dieve,kas per kultura zmoniu, tokie neispruse ir visaziniai,skykstu skaityti komentarus, kazkokie nenormalus zmones ir buki😤😤😤😤😤

  Reply
  • 2019 lapkričio 26 at 21:48
   Permalink

   Tina, o tu save laikai išprususia? Jei esi bent pradines klases baigus, tai turėtum žinoti, kad Dievas rašosi iš didžiosios raidės. Tai gi, akivaizdu, kad jūsų, Tina, išprusimas net labai žemo lygio. Va tokie ir išrenka į valdžią visokias Laimutes.

   Reply
 • 2019 lapkričio 23 at 18:36
  Permalink

  Jonai, Pranskietis ne važinėja, bet yra vežiojamas dviem galingais automobiliais su mėlynais švyturėliais ir tai mums visiems kainuoja apie 100 000 Eur per metus.

  Reply
  • 2019 lapkričio 26 at 21:52
   Permalink

   Vytai, Franskietis yra seimo pirmininkas, darantis kažką gero valstybei ir tas jo vežiojimas įstatymų nepažeidžia. O kas yra Matkiavičienė, kuri seimo viešbučiu naudojasi neteisėtai?

   Reply
 • 2019 lapkričio 23 at 8:50
  Permalink

  Net seimo pirmininkas Pranskietis iš Kauno krašto nepiknaudžiauja seimo viešbučiu, kasdien į darbą važinėja iš savo namų.

  Reply
  • 2019 lapkričio 23 at 18:35
   Permalink

   Jonai, Pranskietis ne važinėja, bet yra vežiojamas dviem galingais automobiliais su mėlynais švyturėliais ir tai mums visiems kainuoja apie 100 000 Eur per metus.

   Reply
 • 2019 lapkričio 23 at 8:49
  Permalink

  Stojasi klausimas – už kieno pinigus Laimutė lankosi viešnamyje, oi, tai yra viešbutyje pramogų ir konferencijų centre „Pas Atjautą“?

  Reply
 • 2019 lapkričio 23 at 8:25
  Permalink

  Gal Laimutė ten bernus vedžiiojasi? Nes pvz daug kitų politikų nuo amžių per amžius tą vietą tik bletstvoms naudojo. Prisiminkit už bletstvas išgrūstą iš seimo Pūką, pati Limutė balsavo, kad jį išgrūstų.

  Reply
 • 2019 lapkričio 22 at 11:01
  Permalink

  Suprask, padirba su rinkėjais Elktrėnuose ir Kaišiadoryse, o tada varo į Vilnių miegoti? Truputėl neskaniai atrodo. Pažiūrėkit, kiek žmonių kasdien į Kaišiadorių ar Elektrėnų į Vilnių važinėja. O šiai poniai, matai buto Vilniuje negana, reikia dar ir seimo viešbučio.

  Reply
 • 2019 lapkričio 22 at 10:56
  Permalink

  Ponia labai jaukiai ir saugiai jaučiasi už caro Karbauskio nugaros.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *