Mūsų išrinktoji sostinėje turi butą, bet renkasi Seimo viešbutį

Po skandalo sostinėje, kai buvo pranešta apie galimą susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus naudojimąsi tarnybine padėtimi, kuomet ne kartą pavaldžios ministerijai institucijos mokėjo už jo pietus, o Seimo viešbutyje vietoje jo gyveno dukra, nacionalinio transliuotojo radijo naujienų tarnyba išsiaiškino, kad kai kurie Seimo nariai taip pat gyvena Seimo viešbutyje, nors sostinėje turi nekilnojamojo turto.

Viena iš šių LR Seimo narių – mūsų išrinktoji Laimutė Matkevičienė. Seimo narė Laimutė Matkevičienė prisipažįsta gyvenanti Seimo viešbutyje, nes savo butą yra užleidusi sūnui ir jo šeimai.

„Gyvenu Seimo viešbutyje mėnesį laiko. Buvau bendraturtė, kad išmokėčiau sūnui butą, o dabar sūnus jame gyvena. Aš nežinau, kaip galima gyventi su suaugusiu žmogumi, kuris turi savo šeimą. Aš priversta gyventi bendrabutyje. Aš moku už visas paslaugas ir nesu niekuo nusikaltusi“, – tikina L. Matkevičienė.

Tiesa, šis ponios Laimutės pasisakymas skamba kaip akiplėšiškas melavimas, po to kai ji buvo prigauta žurnalistų. Nes įstatymai nenumato tokios galimybės. Viskas labai tiksliai yra apibrėžta LR Seimo statuto.

Dabartinis Statutas nurodo, kad gauti butą Seimo viešbutyje galima tik tokiu atveju, jei gyvenama 25 kilometrų atstumu nuo administracinės Vilniaus ribos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *