Nusišauti, pasikarti ar nusinuodyti?

„Kaišiadorių žinios“  gavo laišką, dėl rajono valdančiųjų pasirinktos taktikos siekti savo įtakos žlugdant net neeilinius savivaldybės tarybos posėdžius. Priminsime, kad praėjusią savaitę, K. Jakeliui ir A. Radvilai perskaičius identiškus pareiškimus, valdančioji konservatorių-socialdemokratų koalicija išėjo iš posėdžių salės, taip sužlugdydama posėdį dėl galimai susikompromitavusio Kaišiadorių savivaldybės administracijos direktoriaus atleidimo. Įdomu, kuo Č. Neviera toks brangus savivaldybės merui Vyteniui Tomkui? Gal jų rankos ir poelgių laisvė yra supančiota viena abejotinų viešųjų pirkimų virve? Suprask, kai įklimpę abu, tuomet ir traukia vienas kitą iš paskutiniųjų. O gal Č. Nevieros, kaip savo vietininko mūsų žemėse, atleisti iš posto neleidžia vis dar įtakingas Bronius Bradauskas? Laikas ir institucijų tyrimai turėtų atsakyti į šiuos klausimus. O tuo tarpu dalinamės su savo skaitytojais gautu politikų laišku:

 

 

Nusišauti, pasikarti ar nusinuodyti?

Neeiliniame Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos posėdyje mūsų krašto valdantieji pademonstravo savo politinę negalią – savo pasitraukimu sužlugdė posėdį, dėl nepasitikėjimo administracijos direktoriumi Česlovu Neviera. Politiniame gyvenime įvyko unikali situacija – iš salės prieš balsavimą išėjo ne opozicija, o valdančiųjų koalicija.

Neeiliniame posėdyje valdantieji patys save užspendė į kampą – jei analogiškas veiksmų modelis pasikartos sekančiuose dvejuose posėdžiuose, tai Kaišiadorims grės tiesioginis valdymas. Tuomet į savivaldą, kur sprendimų teise operuojantys žmonės demonstruoja bejėgiškumą, premjeras atsiųstų savo vietininką. Tai galimas scenarijus, tiesa, vargu ar tai būtų naudinga Kaišiadorių rajonui. Tačiau panašu, kad valdantiesiems rūpi ne mūsų krašto ateitis, o savo kailio išsaugojimas net ir pačia didžiausia kaina. Gal ne veltui, konservatorių lyderio Kęstučio Jakelio perskaitytas pareiškimas priminė ne konstruktyvų tekstą, o senų sovietinių laikų 24-o KPSS suvažiavimo kalbą. Nejau tokį ryškų pėdsaką K. Jakelio smegenyse paliko senos komandiruotės i Siriją, o gal konservatorių lyderio mintis taip veikia bendravimas su jo valdomos Mūro Strėvininkų įstaigos kontingentu?

Valdančiųjų koalicija tokiu savo poelgiu Kaišiadorių krašto rinkėjams pademonstravo savo baimes ir bejėgiškumą. Ką tai reiškia? O gi tai, kad ir konservatoriai, ir socialdemokratai neturi vidinės vienybės, kad nepasitiki savo partiečiais. Bandos jausmas paėmė viršų prieš politikos asmenybes. Juk didžioji dalis mūsų krašto politikų, nesvarbu, ar jie pozicijoje ar opozicijoje, ilgus metus dirbo mūsų krašto gerovės labui. Kaip turėjo jaustis į kampą užspeisti rajono politikai? Tačiau buvo priimtas vienintelis sprendimas – sužlugdyti balsavimą, kad neduok Die, vienas ar kitas valdančiųjų koalicijos narys taryboje neprabalsuotų vedamas savo sąžinės balso, o ne pagal konjunktūrinius pasimetusios valdančiųjų daugumos poreikius. Tačiau tai yra ne kas kita, kaip politinis akligatvis. Kalbant literatūriškai, valdantieji šioje situacijoje primena iki paskutiniosios prisidirbusį husarą, kuris svarsto kaip čia garbingai pasitraukti nuo scenos – nusišauti, pasikarti ar nusinuodyti. Bet galop husaras (valdantieji) apsiašarojęs šauna sau į koją ir gėdingai prašo pasigailėti.

30 thoughts on “Nusišauti, pasikarti ar nusinuodyti?

 • 2018 20 liepos at 19:57
  Permalink

  Universalas tai tas kuris gali viska. Jeigu reikia tai reikia principas, kad naudinga būtų finansiškai.

  Reply
 • 2018 19 liepos at 22:42
  Permalink

  O pala pala.kas šūdus darė prieš šita valdžia.gal apsimesit kad nežinot.kažkam nuoskaudos.man tai nusibodo praeitos valdžios aferos.sodros pastatas .išplauti pinigai.dabar lb graziai atrodo bučinys išpieštas.mažiau stumkit ir i savo darbelius pažiūrėkit.miesyelio žmonės mato.o rinkimai prasideda reik reklamuotis🤣🤣🤣.apgailetina.

  Reply
  • 2018 20 liepos at 4:42
   Permalink

   Neveira, muizniekas, radvilas kaip tik ir buvo masiulliberalai-masiulistai seniau.

   Reply
  • 2018 20 liepos at 16:42
   Permalink

   Tu irgi is geju klano?

   Reply
   • 2018 20 liepos at 19:48
    Permalink

    Tu savus pazisti. Jei nepazidti tai reiskia ne is oranzinio raudono zydrojp klano

    Reply
 • 2018 16 liepos at 18:50
  Permalink

  Turbūt pi… viens kitą per šikną ar vienas kitam birbyne groja? 😀

  Reply
  • 2018 16 liepos at 19:10
   Permalink

   Fantazija. Tikrai ir zaliasis, ir raudonasis elitas tiek nenusirito

   Reply
 • 2018 13 liepos at 21:28
  Permalink

  Kad sausainis gėjus, tai seniai įtariau, vargšas su amžinu sązinės priekaištu veide, net in akis bijo pažiūrėt – gyvenimo suluošintas nabagas

  Reply
  • 2018 15 liepos at 13:28
   Permalink

   Na tai nepatvirtinta info. O kol nepatvirtinta – tol ji yra šmeižtas. O tam inrodyt reik antro zmogaus. O antro zmogaus nera. Ir nereik cia smeizt kad tas antras zmigus radvilas ar nevieras.

   Reply
 • 2018 12 liepos at 22:55
  Permalink

  Jus ziurekit ka vytianis atsitempe i savivaldybe tarybos sekretorium – savo ta sena berna nuo studentavimo geju klierika sauliuka. Paziurekit i sauliuko ir vytianio manieras – grynos mergos. Vytianis, tai vargsas gejus savo laiku tvirkintas baznycios choro giedotojas . O ka ten jis iki isnaktu toje savivaldybeje veikia? Zinot kas nors? Ceska nu lygiai toks pats – gejisku manieru senas iskrypelis uzsimaskaves vedusiu diedu. Manot jam ta zvaira baisi boba kam nors reikalinga? Tik del vaizdo kad jis tipo ne seksualine mazuma. Tai cia tokie tokius ir atrado, cia tik uzsimaskave dvasiskai ir psichologiskai suluosinti gejai. O kur dar kitas tikras LGBT atsotvas simonenko radvilas – gi pisa visur viska kas tik kruta. Tikras seksualiniu mazumu ratelis – jie labai vienas kita palaiko. Stai jums ir atsakymas.

  Reply
  • 2018 15 liepos at 13:25
   Permalink

   Orientacija yra kiekvieno zmogaus reikalas. Ir ne tavo reikalas kokios orientacijos budamas zmogus su kokios lyties zmogum gyvena. Blogiau yra kai zmogaus per partijas laksto ir is vienos partijos i kita pernesa uzkrata. Va cia tai nevieras kietas- sugebejo pabut ir darbunu, ir masiulliberalu ir socialkakakratu. O va vytianis turbut tik antroj partijikej- partijos kolkas nekeicia kol naudinga galbut

   Reply
  • 2018 16 liepos at 20:10
   Permalink

   Prašom tiksliai įvardinti veikiančius asmenis, nes neaišku nei kas yra tas vytianis, nei kas tas sauliukas, nei kas tas ceska?

   Reply
   • 2018 16 liepos at 21:14
    Permalink

    Neprovokuok smeisto. Siaip kaip tik vytianis zydruoli ispirdolino is uzimamos pareigos

    Reply
    • 2018 17 liepos at 19:10
     Permalink

     taigi demaskauotas, tai iskart ismest reik.

     Reply
     • 2018 20 liepos at 19:54
      Permalink

      Tai tipo eiera universalas?

 • 2018 12 liepos at 8:51
  Permalink

  Tai, kad tuoj nauji rinkimai.

  Reply
 • 2018 10 liepos at 22:07
  Permalink

  O gal tarp Vytenio ir Česlovo yra koks meilės ar sekso romanas, gal jie pora? Nes kitu atveju protu nesuvokiamas viens kito nesvietiškas gynimas. Kas galėtų paneigti, kad meras su administracijos direktoriumi nėra gėjai?

  Reply
 • 2018 10 liepos at 14:14
  Permalink

  Kuo Česiukas sužavėjo Vytenį? Niekuo. Pragmatiški banditų santykiai čia. Jie viena grandine supančioti. Vienais antrankiais iš anksto surakinti. Vyrukai prisidirbę iki ausų su viešaisiais pirkimais, abiejų pareigybės ir parašai čia reikalingi, kad klanas pasidalintų gerą procentą nuo mūsų visų pinigų. Todėl ir tokia pozicija valdančiųjų – negali skandinti žmogaus, su kuriuo suki bendrą nusikalstamą biznį.

  Reply
  • 2018 15 liepos at 13:35
   Permalink

   Klausk kuo cesiuskas- masiulliberalas suzavejo socialkakakratus, kad delegavo jinuo saves. Va cia tai visiska politprostitucija su masines orgijos scenomis

   Reply
 • 2018 10 liepos at 10:16
  Permalink

  Su į valdžią atėjusiais žmonėmis teko susidurti asmeniškai tvarkant kredito unijos reikalus teisme. Jau tada pasimatė jų gobšumas ir nesąžiningumas. Ir dabar matau, kad jie prieina prie didelių aplinkosauginių projektų, galiu vertinti jų „sąžiningumą“. Kai Jakelis perskaitė sukurptą laišką ginantį Nevierą, turbūt juokėsi viso rajono žmonės. Meldžiuosi, kad tokie žmonės kaip jakelis, tomkus, nasevičius niekada neateitų daugiau į rajono valdžią. Bijokite jų, žmonės.

  Reply
 • 2018 10 liepos at 7:30
  Permalink

  Č.Neviera, jei turėtų bent kiek sąžinės ir proto, tai pats atsistatydintų iš administracijos direktoriaus pareigų. Tik visiškas cinikas ir bukaprotis liktų pareigose kai didelė dauguma juo nepasitiki, o dar ir koalicijos klounai kelia cirkus per tarybos posėdžius.

  Reply
 • 2018 10 liepos at 7:26
  Permalink

  K.Jakelis ir A.Radvila politikai? Jie beraščiai debilai per klaidą papuolę prie valdiško lovio. Skaitydami pranešimus tarybos posėdyje galėjo bent kelis žodžius pakeist, nes dabar akivaizdu, kad šitie du beraščiai ir kūrė kartu tą pranešimą, o Radvila gi dar ir skaityt gerai nemoka.

  Reply
 • 2018 10 liepos at 7:21
  Permalink

  Konservai ir komunistai (socdemai) supranta, kad artėja jų valdymo saulėlydis, o gal net ir apokalipsė, jeigu susidomės „gerais“ darbais teisėsauga, todėl ir stengiasi kaip įmanoma ilgiau išsilaikyti kartu, kad galėtų nugvelbt kuo didesnį kąsnį sau.

  Reply
  • 2018 15 liepos at 13:37
   Permalink

   Masiulliberalai grizta sakai?

   Reply
 • 2018 10 liepos at 7:17
  Permalink

  Merui V.Tomkui Č.Neviera yra reikalingas kaip atpirkimo ožys, jei išlystų į viešumą ar papultų į teisėsaugos akiratį jo daromos aferos su viešaisiais pirkimais. Kadangi Č.Neviera yra dundukas trokštantis garbės, tai pasirašinėja ant visų dokumentų, kuriuos pakiša V.Tomkus. Teisėsaugai, susidomėjus rajono viešaisiais pirkimais, V.Tomkus, įjungęs durnių, bandytų atsakomybės išvengt ir kaltę suverstų dundukui Č.Nevierai. Žodžiu-atkatai V.Tomkui, o kaliūzė atpirkimo ožiui Č.Nevierai.

  Reply
  • 2018 15 liepos at 13:32
   Permalink

   Nevieras tikrai nera dundukas. Si ta jis sugeba. Reik pripazint jis neissidure pabeges is masiulliberalu ir socialbradauskratus

   Reply
  • 2018 15 liepos at 13:45
   Permalink

   Durneli, tu durneli. Nevieras jau politikoj kokie 7 metai ir vislaik savo rudaja issukdavo. Tikrai jis nebus ozys, nes is esmes labai intelektualus yra. Tomkus jo nepadarys isdurimo budu, nebent politiskai.

   Reply
 • 2018 9 liepos at 14:38
  Permalink

  Gaila, kad tokie dalykai vyksta mūsų rajone 2018 metais. Bet pažiūrėkime, kokie žmonės daro tą politiką. Jakelis, kuris TSRS laikais buvo išsiųstas galimai kaip žvalgybininkas – koloborantas dirbti Sirijoje. Ten niekas be priežasties nepatekdavo. Ir dabar kai jis skaito reklaminę brošiūrą naujiems rinkimams, jis nesupranta pagal koservatoriškąją ideologiją ką sako. Buvęs profesinės dėstytojas dabar tik beraštis. Jeigu jis suprastų konservatorišką ideologiją, būtų neatėjęs į tarybos posėdį. Tankiau nueik į bažnyčią, beveidi.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *