Nuteistųjų gerbūvis bus finansuojamas mūsų pinigais?

Prieš Kaišiadorių rajono savivaldybės Tarybos posėdį publikuojame mus pasiekusį mūsų krašto gyventojo laišką. Jame abejojama, dėl vandens nuotekų rekonstrukcijos Pravieniškėse finansavimo racionalumo:

 

Gerbiami Kaišiadorių krašto žmonės, visuomenininkai, gerbiamas mere,

Noriu pasidalinti su jumis viešomis ir pilietiškomis abejonėmis dėl projekto, kurį svarstys Kaišiadorių rajono savivaldybės Taryba.  SPRENDIMAS DĖL PRITARIMO PROJEKTUI „NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIŲ IR NUOTEKŲ ŪKIO REKONSTRUKCIJA PRAVIENIŠKIŲ KAIME, KAIŠIADORIŲ RAJONE“ kukliu pilietišku ir visuomenišku supratimu net pavadintas ydingai.  Koks Pravieniškių kaimas, kai kalbama apie vandens ūkio ir nuotėkų rekonstrukciją ne tik Pravieniškių krašto gyventojams, bet ir Pravieniškių įkalinimo įstaigose metus stumiantiems nuteistiesiems? Koks procentas tikrųjų Pravieniškių gyventojų, ir koks procentas už spygliuotos vielos bausmę atliekančių nuteistųjų? 200-ai prieš tūkstančius?

Cituoju sprendimą dėl pritarimo projektui: „ Įpareigoti UAB „Kaišiadorių vandenys“ prisidėti prie projekto finansavimo ne mažiau nei 20 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų ir padengti visas netinkamas finansuoti, tačiau šiam projektui įgyvendinti būtinas išlaidas ir užtikrinti projekto tęstinumą 5 metus po Projekto įgyvendinimo pabaigos.“. Finansuoti = eilinį kartą skolintis. Man, kaip piliečiui akis bado tai, kad „Kaišiadorių vandenys“ skolinsis pinigus tam, kad sutvarkytų nuotekų infrastruktūrą Kalėjimų departamentui priklausančioms įstaigoms. O skolas juk gražinsime mes visi. Taip išeina, kad mes, mokesčių mokėtojai, būsime priversti apmokėti kalėjimo infrastruktūros gerinimą mūsų rajono gyventojų sąskaita. Nes tik paskutinis naivuolis gali tikėtis, kad „Kaišiadorių vandenims“ sulindus į skolas paslaugos mums nebrangs. Valdžios vyrai, kodėl mes turime finansuoti jūsų labdarinę akciją Kalėjimų departamentui?  Ilgi (o gal daugiau nei eilinis mirtingasis žinantys) liežuviai kalba, kad šis projektas yra ilgai lauktas, kad verta nuodėmės dalis jam skirtų pinigų gali atsidurti projektą remiančių valdininkų kišenėse. Tad kas tokioje akivaizdžioje situacijoje galėtų paneigti, kad toks neatsakingas elgesys su mūsų visų pinigais nėra jums naudingas? Ar nereikėtų tokioje situacijoje vardinio balsavimo, kad galėtume įvertinti, ar jūs atstovaujate krašto žmonėms, ar nešvariems interesams?

Su pagarba,

Petras Povilaitis

2 thoughts on “Nuteistųjų gerbūvis bus finansuojamas mūsų pinigais?

 • 2017 29 lapkričio at 22:47
  Permalink

  Nesuprantu kas čia daros ant Kaišiadorių, ar žmonės tikrai yra drąsūs, kad rėžia tiesą į akis ar koks durnumo virusas, kad nebijo valdžios susidorojimo?

  Reply
 • 2017 29 lapkričio at 22:22
  Permalink

  Tikriausiai Kaišiadorių savibledos valdžia ruošias tūpt kaliūzėn, kad taip kiša ten pinigus? O yra už ką juos tupdyt belangėn, tikrai yra.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *