Pasižvalgant į Ameriką

Kai Lietuvoje kunkuliavo aistros dėl kailinių ir visureigių, visas pasaulis sekė ekstravagantiškojo naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo priesaiką ir oficialias kalbas. Jis kitoks žaidėjas politiniame pasaulyje. Be jokio mandagaus „politkorektiškumo“ ir tolerancijos. Vienaip ar kitaip jo darbai įtakos pusę pasaulio, tad suprantamas ir lietuvių dėmesys naujai išrinktam JAV vadovui. Vieni jį peikia, kiti kaip tik mano, kad jis bus naudingesnis sąjungininkas Lietuvai . Šįsyk internetų platybėse akis užkliuvo už Blogeris Zepelinus išsakytų minčių, kuriomis pasidalinsime ir su jumis.

Pirmas JAV prezidento ištojimas buvo apie sieną tarp JAV ir Meksikos ir globalią migraciją. Siena – bus ir nebus jokių „pabėgėlių“, jokių „turistų“ iš septynių musulmoniškų šalių! JAV Prezidentas D.Trump’as – Žodžio žmogus!

Kas labiausiai stulbina pažangią visuomenės dalį ir kelia siaubą tolerantiškai spaudai – tai, kad Prezidentas Trump’as laikosi savo Žodžio ir nedelsdamas nei dienos pradėjo vykdyti savo priešrinkiminius pažadus. Įpratę prie to, kad mūsų politikieriai rinkimų metu prikabina publikai makaronų ant ausų, o paskui net nemato reikalo bent imituoti tų pažadų įgyvendinimą, žurnaliūgėlės niekaip negali atsitokėti išgirdę apie ryžtingus D.Trump’o veiksmus.

Taigi Reuters praneša, kad šiandien-rytoj Prezidentas Trump’as pasirašys įsakymus dėl Didžiosios Meksikos Sienos statybų pradžios bei įsakymus, laikinai uždraudžiančius pabėgėlių priėmimą, vizų išdavimą bei jau turinčių vizas asmenų įvažiavimą iš septynių Azijos bei Afrikos musulmoniškų šalių – Sirijos, Irako, Irano, Libijos, Somalio, Sudano bei Jemeno. Išimtis bus palikta tik persekiojamų religinių mažumų, pagrinde – krikščionių, atstovams. Štai taip, gerbiamieji. Štai taip. Še tau ir pabėgėliai, še tau ir euroimpotencija ryžtingai spręsti tokias problemas.

Prezidentas Trump’as ėmė ir išsprendė tai, kas dar vakar kai kuriems ideologiškai angažuotiems veikėjams atrodė neįmanoma. Tiesiog ėmė – ir padarė. Nes jam rūpi jo vadovaujamos šalies piliečių saugumas, o ne kažkokių neaiškių potencialių teroristų bei jų rėmėjų susigalvota tariama „žmogaus teisė į migraciją kur tik panorėjus“. Nėra tokios žmogaus teisės, gerbiamieji. Išbraukite tą kvailystę iš savo šviesių galvų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *