Patyčos, troliai ir didžioji politika

Valstiečiai žada atstovauti tai Lietuvos daliai, iš kurios, pasak S.Skvernelio, „šaiposi vadinamasis elitas“. Facebook ir kitų viešų erdvių politinių įžvalgų elitas išgirdęs šią frazę kaip reikiant užtrolino Karbauskio reitingų princą ir visą partiją. Vėliau Naujasis Seimo pirmininkas TV laidoje išvadino LRT „valstybine televizija“, o paskui, net ir išgirdęs naujieną, kad tai yra visuomeninis transliuotojas, primygtinai aiškino, kad televizija finansuojama valstybės, o ne mokesčių mokėtojų. Kaip gi tokio saldainio nepasistvers politikos apžvalgininkai ir dar kandesnė interneto trolių kariauna?

Patyčos!!! Garsiai rėkia politikos naujokai. Tiesa, jie uoliai mokiosi iš klaidų, taip pat bando organizuoti gynybą – Feisbukuose staiga suaktyvėję paprasti darbininkai ir ūkininkai, dauguma jų netikrais vardais, siunta ir reikalauja netrukdyti dirbti Karbauskio publikai ir nekritikuoti 100 dienų. Na, bet kaip yra užsiminęs vienas dzūkų trolis, kova su įsivaizduojamu priešu yra nuobodesnė net už seksą su įsivaizduojamu partneriu.

Dar apie patyčas labia smagiai šaržavo kalbos tarp eilučių meistras, humoristas Haroldas Mackevičius. Pasak jo, ši pašaipų istorija įvairiais civilizacijos laikmečiais atrodytų maždaug taip:

1434 metai. Kozimas de Mediči kalba florentiečiams.

– Leiskite man dirbti, nesityčiokit iš manęs, brangūs miestelėnai. Vynuoges rudenį suneškit į vieną vietą, bus monopolis. Nežinau kaip pavyks… jūsų klausimai skamba kaip patyčos iš nuoširdžių pastangų siekiant visuomenės sveikatos ir gerovės…

1804 metai. Napoleono karūnacija.

– mano puikias idėjas dažnai žlugdo patyčos, burnojimas ir piktos užmačios… Vakar Davu ir Miuratas šaipėsi iš batsiuvio, tai kas rytoj – juoksimės iš barzdaskučio? Kur ritasi respublika, soriukas, jau imperija?

1825 metai. Caras Nikolajus I dekabristams Senato aikštėje.

– Vyrai, būkit žmogiški, duokite man bent šimtą dienų. Šitą jūsų rikiuotę traktuoju kaip patyčas, man belieka išridenti patrankas. (Haroldas Mackevičius)

Kaip sakė visų tautų proletariato vadas, reikia mokytis. Kitaip gali ir bažnyčioje mušti. Nešnekėk nesamonių – niekas pirštais nebadys. Juk politika yra vieša veikla. Išmokite jūs, o tuomet kažkas mokysis ir iš jūsų idėjų. Netikite? O gi Kaišiadorių meras jau buvo Naisiuose. Ir toleregišką fotografiją į savo Feisbukus įsikėlė. Zonduoja aplinką, niekaip kitaip 🙂

15025253_1533225810027619_7614043859910215533_o

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *