Politikai parodė valią – Radvilai kelio nedarys

Balandžio 25-ą dieną vykusiame Kaišiadorių savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstomas klausimas „17. DĖL LĖŠŲ, GAUTŲ PAGAL KELIŲ PRIEŽIŪROS IR PLĖTROS PROGRAMĄ VIETINĖS REIKŠMĖS KELIAMS (GATVĖMS) TIESTI, TAISYTI (REMONTUOTI), PRIŽIŪRĖTI IR SAUGAUS EISMO SĄLYGOMS UŽTIKRINTI 2018 METAIS KAIŠIADORIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE, PASKIRSTYMO PAGAL OBJEKTŲ SĄRAŠĄ PATVIRTINIMO“.

Šio klausimo įdomybė – atsiradęs alternatyvus punktas, kur prašoma išasfaltuoti kelią Stasiūnai-Kriaučiškės-Riečionys. Esmė ta, kad šis kelias veda link tarybos nario Algimanto Radvilos sodybos. Žinoma, prašymą buvo pasirašę daug tų vietovių gyventojų, šalia kelio veikia ir daugiau įmonių. Tačiau A. Radvila esamoje situacijoje – konkrečiai suinteresuotas asmuo.

IKI RADVILOS SODYBOS ANT EZERO KRANTO

Tačiau rajono politikams su meru priešakyje pavyko parodyti politinę valią ir stuburą – jie balsavo už variantą be „Radvilos kelio“. Už tokį sprendimą balsavo Baniūnienė Kristina, Jurevičius Arvydas, Janavičius Algimantas, Jakelis Kęstutis, Pilkis Saulius, Moroza Kęstas, Tomkus Vytenis, Nasevičienė Daiva, Čėsna Šarūnas, Petkevičius Karolis, Urmilevičius Romualdas, Vaicekauskas Marijonas ir Anužis Albinas. Su tuo juos ir sveikiname. O peržiūrėti visą diskusiją galite paspaudę šią nuorodą.

14 komentarai temoje “Politikai parodė valią – Radvilai kelio nedarys

 • 2018 gegužės 22 at 18:10
  Permalink

  Nu bet kokia graži pora Radvila su Gliaudeliene 😉

  Atsakyti
 • 2018 gegužės 2 at 17:58
  Permalink

  Šis kelias nevien Radvilai reikalingas, man taip pat jo reikia, kiek žmonių jau „soduose“ gyvena, springstam nuo dulkių, žinoma, kas tame rajone nieko neturi tam nusispjauti, mato vien Radvilos interesus ir daugiau nieko. Kam išviso sodai prijungti prie miesto, kad nei kelių, vandentiekio, kanalizacijos… Tundra.

  Atsakyti
  • 2018 gegužės 2 at 21:32
   Permalink

   Ne vien jūsų sodai yra, yra jų ir daugiau, bet pro juos nevažinėja Radvila, tai niekam jie ir neįdomūs. Ar jūsų sodai turi būt išskirtiniai vien dėl to, kad pro juos pravažiuoja Radvila? Beje tai tik sodai, o yra gyvenviečių iki kūrių iš viso neįmanoma davažiuot be vikšrinių traktorių.

   Atsakyti
 • 2018 balandžio 30 at 9:17
  Permalink

  Radvilos ir Gliaudelienės susiburkavimas primens Amerikonijos prezidento B.Klintono ir M.Levinski ovalinius santykius oralinėje salėje 😀

  Atsakyti
 • 2018 balandžio 30 at 8:35
  Permalink

  Kaip Radvila drįsta iš valstybės kažko prašyt kai pats apvogdinėja valstybę-restorane neįneša pinigų į kasą, iš darbo biržos gautų lėšų taksi automobiliams naudoja savo asmeninėm reikmėm, o ne darbo vietom steigti. Kaip sakoma vagiu, o jūs man už tai dar ir sumokėkit.

  Atsakyti
 • 2018 balandžio 30 at 8:19
  Permalink

  Sėdėjau ir stebėjau jus. Situacija iliustruoja visišką nepasiruošimą. Aš dirbu šioje srityje ištisus dešimtmečius, o dabar stebiu tendenciją, kad politikos naujokai į tarybos posėdžius ateina kaip į balių. Ir aferizmo. Iš kur paskutiniu laiku atsirado tiek įžūlumo? Diskutuojant apie šį klausimą buvo net keliamas balsas! Pasirašai dėl projekto teikimo, kuris svarbiausias tau (nors įžūliai meluoji, kad bendruomenei jis svarbesnis), o tada dar aiškini savo tiesas pakėlęs balso toną. Turgus tai, o ne politika. Ir turgus ne šiaip koks, o su kortų sukčiais ant kiekvieno kampo. Kurie bando maudyti ir rinkėjus, ir sąžinės dar turinčius rajono politikus.

  Atsakyti
 • 2018 balandžio 29 at 18:51
  Permalink

  Aš esu valstybės tarnautoja, šioje srityje dirbu jau kelias dešimtis metų. Turėjau iš ko mokytis. Mokiausi ir iš šviesumo, politinės įžvalgos galios. Mokiausi ir iš trumparegiškumo, kaip iš klaidų. Štai svarstant šį klausimą buvo matomas akivaizdus nepasiruošimas. Gal tai tai pakišo koją ir mano mokytojui, o gal tiesiog įkalbėjo jau garbaus amžiaus politiką? Gerų pavyzdžių politikoje mokytoju man visuomet buvo Vytautas Streikauskas. Tai šviesus žmogus visuomet turėjęs savo politinius principus. Tad man buvo labai keista, kad jis buvo tarp iniciatorių to plano, kurid buvo kurptas, kad A.R. nemokamai gautų kelią. Anuos du iniciatorius aš suprantu, jie tik politiniai bestuburiai. Tačiau Vytautas šioje kompanijoje yra tikrai svetimas. Nesuvokiu, kokia apgaule ar pažadais jį įtikino taip pasielgti. Vytautai, atsiimkite balsą. Likite man politinės arenos Mokytoju. Įvertinkite Anužio poziciją. Jis čia pasięlgė skaidriai ir laikydamasasis principų, kaip ir dera tikram socialdemokratui. Na o merui šiame kontekste palinkėsiu ir toliau išlaikyti politinį stuburą ir valią.

  Atsakyti
  • 2018 balandžio 29 at 19:33
   Permalink

   Meras nevalde situacijos,nes matesi,kaip turgus

   Atsakyti
 • 2018 balandžio 29 at 17:41
  Permalink

  Pagarba ir užuojauta Želviui, kad tenka dirbti su tokiais debilais kaip Radvila, Neviera, Gliaudelienė. Dar turi žmogus ir kantrybės aiškinti viską šiem berazumiams.

  Atsakyti
 • 2018 balandžio 29 at 17:10
  Permalink

  Rita Gliaudeliene, sprendžiant iš jūsų pasisakymų per tarybos posėdį, susidaro įspūdis, kad jūs visiškai nenutuokiate apie kelių remontus, o tik ginate savo ir Radvilos interesus. Jums svarbiausia tik jūsų Kęstučio gatvė ir kelias iki Radvilos nusavinto Kriaučiškių ežero. Užuojauta ir pagarba Želviui, kad turi kantrybės su tokiais politikais.

  Atsakyti
 • 2018 balandžio 29 at 16:11
  Permalink

  Nieko tokio dėl to kelio. Kitoj kadencijoj Neviera bus meras, Radvila administracijos direktorius, tai ne tik iš valdiškų pinigų sau kelius išsiasfaltuos, bet ir savo kiemus trinkelėmis išsiklos. Kad Radvila chamas ir cinikas įsitikinau ilgus metus dirbdama pas jį.

  Atsakyti
 • 2018 balandžio 29 at 16:04
  Permalink

  Kas gi nutiko R.Gliaudelienei, kad buvusi Radvilos priešė staiga išvertė skūrą ir balsavo Radvilos naudai? Gal Radvila pažadėjo Gliaudelienei mainais Kęstučio gatvę sutvarkyti? Dar ši politikė pasisako tarybos posėdžiuose, kad ją ir Radvilą į tarybą išrinko rinkėjai, tik nežino kokiu būdu. Čia ir asilai aišku, bet ne Gliaudelienei, kad galimai papirkinėjimo būdu išrinkti esą.

  Atsakyti
  • 2018 balandžio 29 at 16:06
   Permalink

   Sklinda kalbos, kad Kaišiadorių oligarchas yra tikras specas tenkinant moteris liežuviu. Tai gal ir didžiakrūtei politikei tarpkojį išseiliojo, kad ana už oligarcho kelią balsavo?

   Atsakyti
 • 2018 balandžio 29 at 16:00
  Permalink

  Na nieko keista, kad Radvila nenusišalino nuo balsavimo, tuo tik dar kartą parodė koks padugnė jis yra. Prašymą išasfaltuot kelią teikė pats Radvila su savo žmona, balsavo irgi pats. Jis gal visiškai tūpas yra, kad neskiria viešų ir privačių interesų?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *