R. Karbauskis Kaišiadoryse: pagyros saviems ir jokių vietos aktualijų

Artėjant Seimo rinkimams, LŽVS lyderis Ramūnas Karbauskis pradėjo kelionę po šalies regionus ir giriasi nuveiktais darbais. Penktadienį R. Karbauskis lankėsi Kaišiadoryse, čia jis susitiko su vietos bendruomene. O susitikimo metu eilinį kartą rado progą pabrėžti kaip nuoširdžiai jis dirba visai šaliai ir kokie niekingi priešai puola jo asmenį bei jo vedamą politinę jėgą.

Kaišiadorių kultūros centre su visuomene LŽVS lyderis susitiko dar prieš vidurdienį, darbo metu. Tad didesnioji dalyvių dalis buvo garbaus amžiaus kaišiadoriškiai, kurių didžioji dalis buvo nusiteikę išreikšti paramą atvykusiam svečiui. Na o iš vietos politikų Kultūros centre dalyvavo Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Voldemaras Maziliauskas, vicemeras Darius Vilimas. Taipogi į susitikimą „valstiečių“ lyderį atlydėjo ir LR Seimo narė Laimutė Matkevičienė.

Kalbėdamas Kaišiadorių kultūros centre „valstiečių“ vedlys džiaugėsi darbais, kuriuos ši valdžia nuveikė, taip pat negailėjo kritikos buvusioms valdžioms. Kaip didį savo politinės jėgos laimėjimą R. Karbauskis pateikė ir kovos su alkoholiu vajų. „Valstiečių“ vedlys taip pat nepraleido progos priminti ir apie pastarųjų mėnesių aktualijas. Viena jų – susisiekimo ministro J. Narkevičiaus klausimas. Pasak jo, šioje daugiaprasmėje situacijoje „valstiečiai“ taip pasielgė neva demonstruodami savo politinį stuburą.

„Noriu pasakyti viena. Tai yra stuburo klausimas. Jei dėl to reikia atstatydinti ministrą, tai velniop.“, – Kaišiadoryse sakė R. Karbauskis.

Kaišiadoryse nebuvo apsieita be kalbų apie Masiulį ir Seimo pirmininko postą. R. Karbauskis taipogi prisiminė tradicinius pažadus, kad senatvės pensijos toliau didės, kalbėjo apie mažėjančias vaistų priemokas. Kaip vieną reikšmingų valdančiųjų darbų R.Karbauskis nurodė miškų urėdijų sujungimą. Jis aiškino, kad „valstiečiai“ turi stuburą ir reikiamus darbus daro iki galo. Todėl yra apipilami patyčių lietumi.

„Ar skauda, kada mane išpaišo kaip klouną? Man neskauda. Bet ką galvoja vaikai, kai mato dėdę, kurį išpaišo klounu. Vaikams tai yra patyčios, juos to moko“, – kritikos poros metų situacijai negailėjo „valstiečių“ vedlys.

Tiesa, R. Karbauskis ir jo svita, žarstydamiesi panegirika sau, visiškai ignoravo Kaišiadorių krašto aktualijas. Jautresnės temos apie labai keistos konservatorių bei valstiečių partnerystės perspektyvas Kaišiadorių rajone „valstiečių“ lyderis visiškai nepalietė. Kaip ir neprasitarė apie tai, kad jo bendrapartietė LR Seimo narė L. Matkevičienė šiame krašte daugiau atstovauja konservatorių mero V. Tomkaus aplinkos interesus. Vienas iš pavyzdžių – jos principinė ir rajono valdžią palaikanti tyla dėl Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro. Vyriausybės atstovas regione jau ne vieną kartą Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijai siuntė raštus reikalaujant atstatyti „status quo“ po neteisėto trijų įstaigų sujungimo.

Tad galima sakyti, kad R. Karbauskio vizitas Kaišiadoryse buvo orientuotas ne į vietos bendruomenę, o buvo prasidedančios rinkimų kovos reklaminė akcija. Kur „valstiečių“ lyderis transliuoja lūpomis neišsakytą, tačiau visais kitais būdais siunčiamą pranašo žinią:  „Matykite mane vien šviesoje. Lietuva, nei žingsnio be manęs!“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *