„Rotary International“ įvertinimas Kęstui Morozai

Rotary International, pasaulinės Rotary klubų asociacijos, misija yra rūpintis kitais, palaikyti aukštus etikos standartus bei skatinti pasaulinį supratimą, gerą valią ir taiką. Rotary vienija lyderius, kurie keičiasi įdėjomis ir imasi veiklos tobulindami bendruomenes visame pasaulyje.

Rotary International įkūrėjo Paul Harris Pasekėjo (angl. Paul Harris fellow) pripažinimo programa buvo pradėta 1957 m. siekiant kaupti Rotary fondą, kuris pradžioje finansuodavo jaunų žmonių studijas, vėliau išsiplėtė į Rotary remiamų kitų sričių projektų finansavimą. Daugelis žymių pasaulio žmonių tapo Paul Harris Pasekėjais, įskaitant JAV prezidentą Jimmy Carter, Rusijos prezidentą Borisą Jelciną, JAV astronautą Jamesą Lovellį, JT generalinį sekretorių Javierą Peresą de Cuellarą.

Vienas iš aktyviausių Kauno Rotary klubo narių yra buvęs klubo prezidentas Kęstas Moroza, kurio veiklos moto: „mylėk, dalinkis, veik“. Jis atsakingai veikia visose klubui svarbiose pozicijose: rūpinasi Rotary veiklos sklaida, prisidėjo įgyvendinant Kauno Rotary klubo vykdytus Globalios dotacijos projektus. Jis daug metų taip pat remia įvairius lokalinius projektus, socialinės globos įstaigas, mokyklas, todėl klube vienbalsiai buvo nutarta jį pateikti Paul Harris Pasekėjo programai.

Pažymėjimas ir ženklelis jam iškilmingai buvo įteiktas Rotary International 15 ir 16 zonų Instituto, kurio posėdis vyko Vilniuje 2018.09.14-16, metu. Ženklelį įsegė Rotary International 2018-2019 metų prezidentas Barry Rassin bei Rotary Fondo patikėtinių tarybos pirmininkas, buvęs Rotary International  2013-2014 metų prezidentas, Ron Burton. Taip tarptautinė Rotary International organizacija pripažino  Kauno Rotary klubo nario Kęsto Morozos akivaizdžią ir reikšmingą pagalbą, suteiktą remiant geresnį supratimą ir draugiškus ryšius tarp pasaulio žmonių.  Kauno Rotary klubas vienijantis 57 aktyvius savo profesijų lyderius ir 6 garbės narius, tarp jų ir Lietuvos Respublikos prezidentą J.E. Valdą Adamkų, didžiuojasi Kęsto Morozos vykdoma tarnyste, kuriai šalia savo profesinės veiklos, jis randa daug laiko.

 

 

 

 

 

 

3 thoughts on “„Rotary International“ įvertinimas Kęstui Morozai

 • 2019 24 sausio at 10:40
  Permalink

  Didžiuojuosi savo kraštiečiu. Ir jo daromais darbais vardan bendruomenės ir silpnesnių jos narių. Labdaringa veikla ir mentorystė – stiprioji Kęsto pusė. Džiugu, kad jis mato save ne tik versle, bet ir kaip aktyvus, bendruomeniškas pilietis. Ištiesiantis pagalbos ranką, galvojantis apie savo krašto ateitį. Smerkiančių iniciatyvas visuomet buvo ir bus, tad ankstesnį komentarą derėtų vertinti tik kaip juodo pavydo apraišką. Na o tuo tarpu Kęstui linkiu tik pačio geriausio – tokios krypties laikytis ir toliau.

  Reply
 • 2019 23 sausio at 18:03
  Permalink

  Ko nepadarysi dėl sušiktos garbės. Dabar aišku kas finansuoja ir remia Kš. žinias, Kš. charlie, Kš.sutemas.

  Reply
  • 2019 29 sausio at 11:40
   Permalink

   Kas remia žinias ar sutemas negalim atsakyti, nes nežinom, o va mus Kaišiadorys Charlie remia meras V.Tamkus, jo partijos pirminykas K.Jankelis ir kiti konservatnykai, paramos sulaukiam ir iš pramogų bei konferencijų centro „Pas Atjautą“.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *