Šaulys vėl prašovė

Ilgametis miško žvėrių ir kaišiadoriečių balsuotojų širdžių medžiotojas Bronius Bradauskas, panašu, vėl prašovė – trečiadienį Seimas svarstė Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pataisas, kuriose buvo numatytas naktinio matymo taikiklių naudojimo medžioklėje įteisinimas, tačiau įstatymo pataisos, kurias taip aršiai gynė turtingasis socialdemokratas, parlamentarų buvo atmestos.

„Už“ mygtuką spaudė net  41-as Seimo narys, tačiau 35-i parlamentarai balsavo „prieš“, o dar 11-a mūsų Seimo narių susilaikė. Tad naktinės medžioklės su brangia ir viską reginčia technika proteguotojas vėl liko nieko nepešęs.

Viešoje erdvėje gamtininkai ne kartą yra viešai teigę, kad naktinio matymo taikiklio naudojimo medžioklėje įteisinimas būtų neetiškas sprendimas. Tokios pačios nuomonės laikosi ir Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacijos vadovė Brigita Kymantienė, kurie viešuose pastebėjimuose įžvelgė ne ką kitą, o asmeninius B. Bradausko interesus. Pasak jos, aistringas medžiotojas dar būdamas Seimo kadencijoje bando „prastumti“ pataisas, kurios aktualios su padorumu prasilenkiančiam medžiotojų ir ginklų pardavėjų klanui. Pasak gamtosaugininkų, tai būtų tolygu brakonieriavimo įteisinimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *