Šeimos biznis: Kaišiadorių LSDP skyrius siūlys į Seimą D. Bradauską?

Gal ir ne be reikalo prieš kelias savaites politinės satyros kūrėjas Andrius Tapinas Kaišiadoryse vykusio laidos „Laikykitės ten“ filmavimo metu krizeno, kad Kaišiadoris ateityje galima būti pavadinti Brazausku-Bradausku. Garbiausi vietos raudonieji būtų įamžinti. Šioje politinėje satyroje yra ir krislas teisybės – myli Bradauskų šeimyną šiuose kraštuose. Naujausia žinia – Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Kaišiadorių skyrius siūlo kelti iš pareigų atleisto buvusio Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininko Dainoro Bradausko kandidatūrą 2020 metų Seimo rinkimuose. Taigi, nuo socdemų į LR Seimą čia bus deleguojamas vyras, kuris net dabartinį visos LSDP lyderį G. Palucką yra išvadinęs „naglu ir šlykščiu tipu“.

Ilgamečio Seimo nario, Kaišiadorių-Elektrėnų vienmandatėje keturis kartus rinkto socialdemokrato Broniaus Bradausko sūnus Dainoras Bradauskas iš VMI vado pareigų buvo atleistas 2017 metais, finansų ministrui gavus teisėsaugos informaciją apie slapta įrašytus jo pokalbius su buvusiu verslo koncerno „MG Baltic“ viceprezidentu Raimundu Kurlianskiu, tačiau iki šiol savo atstatydinimo teisėtumą ginčijo teismams. Vilniaus apygardos administracinis teismas šiemet spalį paskelbė, kad D. Bradauskas buvo atleistas teisėtai.

Išanalizavus Specialiųjų tyrimų tarnybos įrašytus pokalbius Finansų ministerija konstatavo, kad D. Bradauskas šiurkščiai pažeidė valstybės tarnautojo veiklos etikos principus, buvo labai nemandagus, savo kalboje vartojo daug necenzūrinių žodžių, rodė aiškią nepagarbą politikams ir institucijoms, demonstravo savo galias ir galimybes, nevengė interesų konfliktų, priiminėjo dovanas, piktnaudžiavo įgaliojimais. Beje, vieno iš STT įrašytų pokalbių, kur jaunasis Bradauskas bendravo su R. Kurlianskiu,  buvęs VMI vadovas yra pavadinęs dabartinį LSDP lyderį G. Palucką epitetais, kurie labiau tinkami pigios priestočio aludės lankytojams.

Kaišiadorių socialdemokratų, panašu, visiškai neerzina tas faktas, kad jų pasirinktasis kandidatas į Seimą nėra, švelniai pasakius, dabartinio Lietuvos LSDP lyderio numylėtinis.  G. Paluckas tuo tarpu dar nekomentavo Kaišiadorių skyriaus sprendimo kelti D. Bradausko kandidatūrą. „Aš į traukinio priekį nebėgsiu, aš noriu išgirsti ir Kaišiadorių skyriaus, ir Elektrėnų skyriaus argumentus“, – agentūroms sakė LSDP lyderis. O Kaišiadorių socdemų lyderio A. Radvilos lūpomis išsakyta pozicija paperka naiviu teiginiu, kad joks kitas iš vietos skyriaus politikų kandidatuoti į Seimą nenorėjo.

Dar prie Broniaus Bradausko vietos socialdemokratai išsidraskė, pašalino jiems neparankius idėjinius narius. Turinčius tvirtą idėjinį stuburą. Štai tuomet Kaišiadorių socdemai tapo konservatorių mero Vytenio Tomkaus aplinkos bei interesų vasalais. Ir šiame kontekste darbartiniam vietos socdemų lyderiui A. Radvilai tinka D. Bradausko kandidatūra. Panašu, jis mano, kad su jaunuoju Bradausku priešakyje jie galės tęsti pasirinktą liniją – užsiimti ne politika, o siaurų grupelių interesų protegavimu. Būtų savitas darinys, savita draugija – regiono socdemų vadovas išgarsėjęs ant įstatymo ribos (kol dar neįrodyta) balansuojančiais veiksmais, ir Seimo narys, kuris iš buvusios darbovietės buvo iššveistas STT iniciatyva. Ir kuris bendrą partinį lyderį yra išvadinęs „naglu ir šlykščiu tipu“.  Šios situacijos raida galutinai parodys kas yra kas. Jei Dainoras Bradauskas bent kažkiek brangina savo reputacijos likučius, jis pasidomėtų su kuo jam teks dirbti Kaišiadoryse. Tuomet jam netektų grimzti į dar gilesnį abejotinų ryšių liūną. Laikas parodys, kas laimės – sveikas protas, ar valdžios svaigulio troškimas. Nes tokiose situacijoje, kaip dabar yra atsidūręs Dainoras Bradauskas, sveikas protas reikalautų išlaikyti pauzę. Palikti užmarštyje ankstesnius nuklydimus, persvarstyti savo tikslus bei priemones jų siekiant, ir tik tada nerti į politinį gyvenimą su nauja energija, verčiant jau nesuteptą puslapį.

13 thoughts on “Šeimos biznis: Kaišiadorių LSDP skyrius siūlys į Seimą D. Bradauską?

 • 2019 lapkričio 28 at 20:24
  Permalink

  Kaip A.Radvilos šikna mero kėdėj, taip ir D.Bradausko šikna seimo nario kėdėj 😀

  Reply
 • 2019 lapkričio 27 at 22:33
  Permalink

  Beje, D.Bradausko kandidatūrą tikėtina, kad palaikys ne vien LSDP su Radvila, bet ir vietiniai konservatoriai su meru V.Tomkumi, bei valstiečiai su D.Vilimu bei L.Matkevičiene.

  Reply
 • 2019 lapkričio 27 at 22:15
  Permalink

  Beje,didelė tikimybė, kad tarbaklynio iš Siesikų Brudausko palikuonis bus išrinktas į seimą, nes polytinei reklamai metamos didelės pajėgos – pramogų ir laidojimo centre „Pas Atjautą“ žadama organizuoti masinės masturbacijos renginius.

  Reply
 • 2019 lapkričio 27 at 20:57
  Permalink

  Kaip supratau, tai Bradausko šmėklos Kaišiadorims atsikratyti nesišviečia.

  Reply
 • 2019 lapkričio 27 at 20:39
  Permalink

  Parašiau Paluckiui laišką: „Gerbiamas Gintautai,
  Noriu su jumis pasidalinti savo pastebėjimais apie situaciją Kaišiadorių politiniame gyvenime, o tiksliau, apie destrukciją Kaišiadorių rajono socialdemokratų bendruomenėje. Ypač dabartinėje situacijoje, kai Kaišiadorių socialdemokratai pasiūlė kelti Dainoro Bradausko kandidatūrą Seimo rinkimuose. Tai silpnina ir vietos socialdemokratų pozicijas, ir bendras visos LSDP pozicijas.
  Dar prie Broniaus Bradausko vietos socialdemokratai išsidraskė, pašalino jiems neparankius idėjinius narius. Turinčius tvirtą idėjinį stuburą. Štai tuomet Kaišiadorių socdemai tapo konservatorių mero Vytenio Tomkaus aplinkos bei interesų vasalais. Tai dabartinio Kaišiadorių rajono socialdemokratų lyderio Algimanto Radvilos veiklos rezultatas. Tam, kad pastarasis dirbdamas su konservatorių mero komanda, galėtų ginti ne politinius LSDP interesus, o užsiimtų siaurų grupelių protegavimu ieškant galimos naudos viešuosiuose pirkimuose ir abejotino skaidrumo versle. Tad nenuostabu, kad Kaišiadorių krašte šis politikas neretai sulaukia net ir pašaipų. Beje, konkrečiausiai Kaišiadorių krašto socialdemokratų lyderio personą apibūdino Andrius Tapinas savo satyros laidoje „Laikykitės ten“. Nepatingėkite, pažiūrėkite šią nuorodą, politinį Kaišiadorių portretą Andrius čia ganėtinai tiksliai nutapė viso labo per 6-ias pirmas laidos minutes.
  Panašu, A. Radvila mano, kad su jaunuoju Bradausku priešakyje jie galės tęsti pasirinktą liniją – užsiimti ne politika, o pelningesne veikla. Būtų savitas darinys, savita draugija – regiono socdemų vadovas išgarsėjęs ant įstatymo ribos (kol dar neįrodyta) balansuojančiais veiksmais, ir galimas naujas Seimo narys, kuris iš buvusios darbovietės buvo iššveistas STT iniciatyva. Tokioje situacijoje, kaip dabar yra atsidūręs Dainoras Bradauskas, sveikas protas reikalautų išlaikyti pauzę. Palikti užmarštyje ankstesnius nuklydimus, persvarstyti savo tikslus bei priemones jų siekiant, ir tik tada nerti į politinį gyvenimą su nauja energija, verčiant jau nesuteptą puslapį.
  Gerbiamas Gintautai, kaip socialdemokratų rinkėjas noriu paprašyti jūsų asmeniškai skirti daugiau dėmesio situacijos Kaišiadorių LSDP skyriuje analizei. Dėl vertybinių dalykų, kurie gali lemti socialdemokratų reputaciją visame regione. Aš manau, kad taip elgdamiesi vietos socialdemokratai su savo vietiniu lyderiu priešakyje gali prarasti rinkėjų pasitikėjimą Kaišiadorių regione, kur kairiąsias vertybes deklaruojantis politikai visuomet buvo stiprūs.“

  Reply
 • 2019 lapkričio 27 at 14:12
  Permalink

  Broniau, gelbėkit vaiką. Jūs norit kad iš Dainoro tyčiotūsi? Eikit į Seimą Jūs pats! Juk tiek patirties turite. Ir Kaišiadorių rinkėjai jus gerbia. Jūs sprendimų žmogus – suvarkykit šitą bordelį. Prašau jūsų kaip ištikima rinkėja.

  Reply
  • 2019 lapkričio 27 at 14:14
   Permalink

   Tai kad Bronius b–iu galvoja 🙂

   Reply
 • 2019 lapkričio 27 at 14:02
  Permalink

  Baikit čia rietis. Kaimo bobų turgus. Palikit tuos vargšus socdemus ramybėj, konservai nelaimingi. Pažiūrėkit, ką pats Tomkus išsidirbinėja geriau.

  Reply
 • 2019 lapkričio 27 at 13:54
  Permalink

  Nereikia čia varyti taip ant Bradausko. Didžiausias niekšelis čia yra kitas. Džiaugiuosi, kad jau seniausiai radau savo namus Amerikoje, kad nereikia man jo Kaišiadoryse matyti. Čia turbūt vieša paslaptis, kaip jis su savo darbuotojomis elgėsi. Jei moteris atsisakydavo – jis sudarydavo visas sąlygas, kad ji iš darbo išskristų. Kad ir nesąžiningai padarydamas jai trūkumą kasoje. Šlykštu! O dabar jis šypsosi kaip vietos politikos gražuolis, jo restorane vykusių vasaros palydų metu net klebonas šeimininkui ranką spaudžia. Klebonėli, ar nesuprantat ką darot.

  Reply
 • 2019 lapkričio 27 at 13:29
  Permalink

  O man Dainoras patinka. Labai dailus vyras. Gal tik truputėl zekiško grožio. Bet labai vyriškas.

  Reply
 • 2019 lapkričio 27 at 13:27
  Permalink

  Dainoras su Algimantu dabar galės rimtas dielas sukti. Bradas jau STT užgrūdintas, Algimanto dar laukia reikalai. Vienzo, du rimti vyrai galės vėliavom mosuoti.

  Bet kaip valdžia svaigina, aršiau nei samagonas. Pažadėk valdžią – galvą po budelio kirviu pats pakiš. Dailus Brado kostiumas šūdu smirda dar nuo istorijos su „MG Baltic“. O jis neatsimazgojęs jau į kitą srutų duobę taikosi įgriūt.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *