Senojo raugo komunistai augina raumenis Kaišiadoryse?

Mes, kaip ir visi Kaišiadorių krašto leidiniai, gavome pareiškimą, palaikantį bandomus nušalinti socialdemokratus Vytautą Silvanavičių, Algimantą Radvilą ir Marių Muižiniką. Su šio kreipimosi tekstu galite susipažinti žemiau, na o mes pridedame savo komentarą apie šią situaciją. Ar tai nėra panašu į akivaizdų susidorojimą dėl išsakytos nuomonės bei tvirtos pozicijos? Panašu, kad valdžią Kaišiadorių skyriuje šiuo metu bando uzurpuoti skyriaus žmonės, kurie sovietmečiu buvo susiję su KGB struktūrų veikla. Ir šioms struktūroms būdingus metodus jie dabar ir taiko šalindami iš savo kelio nuomonę turinčius, viešąjį interesą ginančius bendrapartiečius. Bandantiems uzurpuoti valdžią bolševikinio sukirpimo seniesiems vietos socdemų atstovams nė motais, kad tokiais veiksmais jie patys pjauną šaką, ant kurios sėdi – situacija Kaišiadoryse jau domisi „atskilėlių“ socialdemokratų pirmininkas Gediminas Kirkilas, kuris, panašu, mielai ištiestų pagalbos ranką saviškių išduotiems kairiųjų pažiūrų Kaišiadorių politikams. Dabar viskas priklausys nuo to, kaip Kaišiadoryse susiklosčiusią situaciją įvertins sostinės politikai. Tuomet ir paaiškės, ar partiją valdo jaunos kartos politiku prisistatantis Gintautas Paluckas, ar komunistinio sukirpimo pilkasis socdemų kardinolas Bronius Bradauskas.

 

9 thoughts on “Senojo raugo komunistai augina raumenis Kaišiadoryse?

 • 2019 kovo 16 at 3:06
  Permalink

  Nu vat ivesk i gugle bibis raibas ir naxui tai aš skaičiau?

  Reply
 • 2018 rugsėjo 17 at 21:57
  Permalink

  LSDP jaunimą Kaišiadoryse atstovaus Albinas Anužis 😀

  Reply
  • 2018 rugsėjo 18 at 18:13
   Permalink

   Bibinas Anusas norejai pasakyti? 😀

   Reply
 • 2018 rugsėjo 16 at 16:01
  Permalink

  Negaliu suprasti, ko tie seni politikai nerimsta. Negana to, kad pacioje partijoje įvyko skilimas tarp kartų požiūrio, tai ir rajono skyriuje norima užsiimti destrukcine veikla. Jei LSDP nenori pritraukti jaunimo, tai jie yra
  pasmerkti. Rinkėjai viską mato ir netoleruos tokių veiksmų.

  Reply
  • 2018 rugsėjo 16 at 22:15
   Permalink

   tai silvanavicius ar radvila atstovauja jaunima?

   Reply
   • 2018 rugsėjo 17 at 21:54
    Permalink

    A.Anužis atstovauja LSDP jaunimą Kaišiadoryse 😀

    Reply
 • 2018 rugsėjo 15 at 11:01
  Permalink

  Ar yra bent vienas skirtumas tarp LSDP ir KGB?

  Reply
 • 2018 rugsėjo 15 at 10:44
  Permalink

  Negi politiškai neįgalūs ir impotentiški politikai tokie kaip Č.Neviera, A.Anužis, R.Kubiakas, B.Bradauskas ir kiti tikisi išlikti ir išlaikyti LSDP Kaišiadorių skyrių be jaunų ir energingų politikų? Negi jie nori LSDP Kaišiadorių skyrių nusitemti kartu su savimi po žeme?

  Reply
 • 2018 rugsėjo 14 at 9:37
  Permalink

  Visas sukeltas kuriozinis triukšmas kažkam naudingas. Ateina rinkimų metas ir su kokiomis komandomis išeis politikai: bet nei vienas iš jų nesupranta, o mero reitingas apskritai sumažėjo. Visa informacija iš mero stovyklos eina per feisbuką. Kaip politikas jis yra visai aklas, negalvoja apie tolimesnę ateitį. Gerbiamieji, juk jau šimtmečiais yra senų filosofų toks posakis: Kaip viduje, taip ir išorėje. Tai reiškia, kad viską ką matome išoriniame pasaulyje: politinis darbas, bendrystė, tiesioginis darbas, karjera- viskas atsispindi mumyse. O jeigu jūsų prote ,,siaučia chaosas, nes jūs jį padarėte“ tai visa aplinka tampa taip pat chaotiška ir neatsiranda žmogaus , kuris bandytų visa tai ištaisyti bei parodyti visuomenei, kad galimas kitoks savivaldybės rajono valdymas. Manau, kad šiandien rajone aiškiai matome, jog nėra mero.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *