Šešios minutės apie esmę

Kaišiadorių vardas vėl skambėjo viešojoje erdvėje. Šįsyk – politinės satyros kontekste. Kaišiadoryse buvo filmuojama eilinė „Laisvės TV“ laida „Laikykitės ten“. Tad natūralu, kad šios laidos vedėjas Andrius Tapinas prieš susirinkusią auditoriją nupiešė ir ganėtinai ironišką Kaišiadorių paveikslą. Toks jau tas politinės satyros žanras.

Kaišiadorių paveikslas „Laisvės TV“ styroje gavosi koncentruotas, liūdnokai ironiškas, tačiau stebėtinai tikslus. Gal žvelgiant iš šalies paprasčiau pastebėti vietos skaudulius.

Štai valdžioje pas mus, pasirodo, beraščiai – mero pavaduotojas čia gali pasirašyti dokumentą, kuriame yra daugiau nei 60 klaidų. Populiarios laidos žurnalistams užkliuvo ir keista vietos konservatorių meilė socdemams virtusi koalicija, prisiminė A. Tapinas ir vietines politikos bei verslo žvaigždes. Nors viešoji opinija dėl Kaišiadorių verslininko bei socdemų vedlio A. Radvilos skandalo, kai jo restorane vakarojo gausi teisėjų svita, jau nuslūgusi, kadžioji „Laisvės TV“ komanda prisiminė ir šį epizodą. Ir kaip neprisiminsi tokios istorijos, kai per barzda varva teisėjams, kurie tavo bylas nagrinėja. Žinoma, galima daryti prielaidą, kad čia politinių oponentų užsakyta viešųjų ryšių akcija, bet, kaip sakoma, iš dainos žodžių neišimsi. Ne veltui pristatydamas Kaišiadoris A. Tapinas iromiškai dalinosi dviprasmybėmis – „Kaišiadorys. Kita stotelė –Pravieniškės“.

4 thoughts on “Šešios minutės apie esmę

 • 2019 lapkričio 6 at 21:17
  Permalink

  Teptepinas dar pamiršo paminėti dar tris rajono hemorojus – auksinį tiltelį, Žiežmarių sinagogą ir oro uostą.

  Reply
 • 2019 lapkričio 6 at 18:41
  Permalink

  Senos istorijos, bet į labai juokingą formą įvilktos. O iš Algimanto tai išsityčiojo bezbožnai, kaip ir iš muzikonto. Gal tikrai pas Tapiną galima už pinigus temą užsisakyti? Nes stumykla tai gera čia buvo.

  Reply
 • 2019 lapkričio 6 at 17:41
  Permalink

  Kodėl nerašot nė žodžio apie paminėtus Kaišiadorių raj. garbės piliečius Braz. ir Brad. bei šių veikėjų vardo suteikimo galimybę miestui. Tai vyko valdant liberastų ir socdemų ,,šviesiai“ koalicijai.Jai priklausė ir dažnai su konservais kergiamas radziwilas. Gal todėl, kad savo nuodėmių pačkausko chebra nenori prisiminti.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *