Šešios minutės apie esmę

Kaišiadorių vardas vėl skambėjo viešojoje erdvėje. Šįsyk – politinės satyros kontekste. Kaišiadoryse buvo filmuojama eilinė „Laisvės TV“ laida „Laikykitės ten“. Tad natūralu, kad šios laidos vedėjas Andrius Tapinas prieš susirinkusią auditoriją nupiešė ir ganėtinai ironišką Kaišiadorių paveikslą. Toks jau tas politinės satyros žanras.

Kaišiadorių paveikslas „Laisvės TV“ styroje gavosi koncentruotas, liūdnokai ironiškas, tačiau stebėtinai tikslus. Gal žvelgiant iš šalies paprasčiau pastebėti vietos skaudulius.

Štai valdžioje pas mus, pasirodo, beraščiai – mero pavaduotojas čia gali pasirašyti dokumentą, kuriame yra daugiau nei 60 klaidų. Populiarios laidos žurnalistams užkliuvo ir keista vietos konservatorių meilė socdemams virtusi koalicija, prisiminė A. Tapinas ir vietines politikos bei verslo žvaigždes. Nors viešoji opinija dėl Kaišiadorių verslininko bei socdemų vedlio A. Radvilos skandalo, kai jo restorane vakarojo gausi teisėjų svita, jau nuslūgusi, kadžioji „Laisvės TV“ komanda prisiminė ir šį epizodą. Ir kaip neprisiminsi tokios istorijos, kai per barzda varva teisėjams, kurie tavo bylas nagrinėja. Žinoma, galima daryti prielaidą, kad čia politinių oponentų užsakyta viešųjų ryšių akcija, bet, kaip sakoma, iš dainos žodžių neišimsi. Ne veltui pristatydamas Kaišiadoris A. Tapinas iromiškai dalinosi dviprasmybėmis – „Kaišiadorys. Kita stotelė –Pravieniškės“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *