Skaitytojų paštas: apie gūdaus kaimo vieškelius Kaišiadorių centre

Mūsų miestas keičiasi, atsinaujina, kinta viešosios erdvės, kuriose pokyčių nebuvo ištisus dešimtmečius. Atrodytų, kad dėl to turėtume tik džiaugtis. Tačiau kaišiadoriečiai mūsų įšrinktųjų darbuose koordinuojant gatvių ir viešųjų erdvių rekonstrukcijas pastebi ir ne vieną šaukštą deguto. Štai mūsų skaitytojui užkliuvo strigusi Kęstučio gatvės atkarpos rekonstrukcija – gatvė išrausta dar vasarą, tačiau tolimesni darbai nevyksta, gatvės gyventojai, atrodytų, palikti likimo valiai. Tad dalinamės kaišiadoriečio A.P. atviru laišku, kurį jis dedikuoja Kaišiadorių merui:

 

Gerbiamas mere,

Kaip šio krašto gyventojas, aš visuomet pastebiu pokyčius Kaišiadorių mieste. Džiugias, o kartais ir nelabai smagias naujoves. Štai vėlyvą rudenį Kęstučio gatvės atkarpa tarp Kaišiadorių vyskupijos ansamblio ir T. Brazio gatvės žygiavau it gūdaus kaimo vieškeliu, stengdamasis beviltiškai neišsimoliuoti batų. Čia rekonstrukcija, ar destrukcija? Juk ši gatvės atkarpa išrausta buvo dar vasarą.

Ironiška, bet dažnesnė politinių sprendimų praktika anksčiau buvo tokia, kad gatvės, kuriose gyvena politikai būdavo tvarkomos ganėtinai operatyviai. O šioje gatvėje gyvenanti mūsų savivaldybės Tarybos narė Rita Gliaudelienė dabar yra įkalinta statybvietėje, kur pro namų duris išeiti derėtų įsispyrus į guminius batus, o ne į žaviai moteriai labiau pritinkančius aukštakulnius. O juk ji agitavo už Jus, jaunasis mere. Kokia katė perbėgo tarp jūsų, kad statybvietėje įkalinate visą gatvę drauge su vietos politike. Gal ant jos kažko pyksta į Tarybą jūsų atvesti pseudoliberalūs Kaišiadorių baldininkai, gal už baldus daktarė jiems nesumokėjo? Juk istorijoje dar nebuvo, kad į Tarybos posėdį ateitų privatus asmuo aiškinti kažkokių privačių finansinių nesutarimų. Žinoma, čia daug ironijos. Bet be jos vertinti vietos politikų darbo dabar niekaip neišeina. Nes tai ką jūs darote – nemažais atvejais tėra deklaratyvus teatras. Ir moliuota gatvė tokioje būklėje stovinti nuo pat vasaros, čia yra tik viena iš bėdų. Mere, nenuvilkite.

 

Su pagarba,

Aloyzas Pauliukaitis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *