Su švente, brangūs skaitytojai

Kovo 11-ąją patyrėme didžiausią širdis virpinantį stebuklą – svarbiausią Naujausių laikų Lietuvos istorijos įvykį – pradėjome naują laisvos šalies gyvenimo laikotarpį. Nepriklausomybės atstatymo aktas pažymėjo akimirką, kai susitelkusi, bendro tikslo vardan, visa tauta pajuto didžiulį pokytį – pradėjome atsikratyti totalitarinės imperijos jungo, atsivėrėme plačiai pasauliui.

Laisvoje Lietuvoje jau užaugo Nepriklausomybės karta – jai jau gimsta ateities, Lietuvos vaikai! Mes kasdien išlaikome ir perduodame jaunesniems savo patirtį ir priesakus gyventi nepriklausomybės dvasioje. Tiek, kiek pajėgiame, tiek, kiek patys jaučiame savo širdyse.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną palinkėkime vieni kitiems tvirtybės, pasididžiavimo ir įkvėpiančios, nesibaigiančios meilės savo šaliai, nes mes, piliečiai, kasdien kuriame Lietuvą, kurioje norisi gyventi.

7 thoughts on “Su švente, brangūs skaitytojai

 • 2019 kovo 12 at 12:42
  Permalink

  Nesiparinkit. Konservatoriai po truputėl tampa naujaisiais komjaunuoliais, tad ir nepakantūs darosi. 🙂

  Reply
 • 2019 kovo 11 at 11:02
  Permalink

  Visai neblogi žodžiai. Gaila, kad juos skleidžia informacijos priemonė, kurios nuoširdumu ir objektyvumu tenka labai abejoti.

  Reply
  • 2019 kovo 12 at 10:01
   Permalink

   O aš šitą informacijos priemonę skaitau jau daug metų. Nes du rajono laikraščiai yra visiški niekalai – paklusniai trimituoja tik rajono valdžios šulams tinkamą info. Šitie bent nebijo pasikandžioti.

   Reply
   • 2019 kovo 12 at 11:34
    Permalink

    Nemeluok. Šis šūdlaikraštis buvo įkurtas tik konservatoriams kritikuoti. Liberastai tai daro iki šiol. Romutis tuo džiaugiasi.

    Reply
    • 2019 kovo 12 at 12:14
     Permalink

     O ką, konservatoriai nenusipelno kritikos? Jie šventesni už Romos popiežių? Ar jų nevalia kritikuoti, kaip kadaise komunistų? Jei taip, demokratija labai greitai gali virsti diktatūra.

     Reply
     • 2019 kovo 12 at 13:39
      Permalink

      Neskiri kritikos nuo šūdo malimo? ASILAS.

    • 2019 kovo 12 at 12:44
     Permalink

     Tu šūdo nevertas,nes esi kocervų valkata

     Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *