Tarybos posėdyje – vėl bandymas įkišti ranką į mūsų kišenę

Sausio 30-os dienos Kaišiadorių savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstomas ir palaimintas klausimas, dėl prisidėjimo prie asociacijos Paparčių krašto bendruomenės vykdomo projekto „Bendruomeninio verslo įkūrimas ir pritaikymas verslumo ugdymui“.

Naujos darbo vietos, kaimo bendruomenių užimtumas – šaunus siekis. Tačiau keliems tarybos nariams užkliuvo ir projekto, kuriame savivaldybės prašoma prisidėti finansiškai, detalės. Užkliuvo ir tai, kad pastatas Žasliuose šiuo metu yra įkeistas finansuotojui. O taip pat faktas, kad naujam šeimininkui pastatą pardavė Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos narys Algimantas Radvila.

Kai svarstant klausimą tarybos narys Virginijus Ceslevičius pasiteiravo, ar minėtas pastatas nepriklauso vienam iš tarybos narių, meras puolė ironizuoti, kad tokiu atveju kažkam reikėtų nusišalinti. Tačiau po tokio juokelio prabilo iki šiol tyliai sėdėjęs tarybos narys Algimantas Radvila. „ … aš nežinau kaip elgtis …. vakar man skambino to projekto organizatoriai ir sako: Algimantai, tas pastatas dar kol kas priklauso tau. Aš tiesiog nustebau ir pasitikslinau… parašyta, kad su manimi dar neatsiskaityta“ – taip kalbėjo verslininkas ir tarybos narys.

Tiesa, tolimesnio klausimo svarstymo metu paaiškėjo, kad su verslininku jau atsiskaityta. O tarybos nariai veik vienbalsiai (susilaikė tik du, prieš balsavusių nebuvo) prabalsavo už šio projekto palaikymą.  

Tačiau klausimų šioje situacijoje yra ganėtinai daug. Įsivaizduokite tokią galimą įvykių grandinę. Schema hipotetinė, bet labai logiška. Parduodi pastatą, tuomet paaiškėja, kad pirkėjui yra sudėtinga atsiskaityti už pirkinį. Tuomet turto pardavėjas, kuris tuo pačiu metu yra ir savivaldybės tarybos narys, galimai ieško sprendimų, kaip pritraukti pinigų savo klientui, kad pastarajam atsiskaičius už pirkinį liktų lėšų sėkmingai veiklos pradžiai. Tačiau net ir tokiems patyrusiems tarybos nariams, kaip teisininkas V. Ceslevičius, ar verslo bendruomenės atstovams taryboje neužkliuvo paaiškėję nauji faktai, o taip pat ir galima interesų prasilenkimų tema. Taip, gal čia ir nėra jokio kriminalo. Bet panašu, kad net ir principingiems tarybos nariams kartais labai paranku tiesiog plaukti pasroviui, nesigilinant. Įdomu kodėl? Juolab, kad tokie projektiniai kortų žaidimai mūsų savivaldybėje tampa tradicija. Tad tarybos nariai yra arba paskutiniai žiopliai, arba yra galimi dalininkai krašto užvaldymo schemose.

10 thoughts on “Tarybos posėdyje – vėl bandymas įkišti ranką į mūsų kišenę

 • 2020 vasario 5 at 12:32
  Permalink

  O kas kalti, ar ne mes patys, kad dalbajobus į valdžią išrinkom?

  Reply
 • 2020 vasario 5 at 12:25
  Permalink

  Susidaro įspūdis, kad taryboje vieni asilai. Gal per sekantį tarybos posėdį reiktų paprašyti, kad kas jaučiasi asilais pakeltų kanopą, o kas nesijaučia asilu pakeltų visas kanopas?

  Reply
 • 2020 vasario 5 at 10:05
  Permalink

  Tai kad Radvila vienu ar kitu būdu visą tarybą paėmęs už konkolų. Manipuliatorius. Ir be sąžinės. Pažiūrėkit, kaip Geiceną suvyniojo. Seną ginklanešį partinį. Norėdamas įsukti į sistemą žentą, Geiceną iš darbo iššveitė vardan bendrų reikalų su meru.

  Reply
 • 2020 vasario 4 at 22:07
  Permalink

  Nesuprantu kaip kažkos neišsilavinęs 3,14deras Radvilas vadovauja ne tik rajonui, bet ir išsilavinusiam merui V.Tomkui bei seimo narei L.Matkevičienei?

  Reply
 • 2020 vasario 4 at 21:48
  Permalink

  Tai kiek supratau tikras, bet pogrindinis, rajono valdovas yra Radvila, o Tomkus tik marionetė, na zonos paniatkėm gaidys ar ožys?

  Reply
 • 2020 vasario 4 at 21:42
  Permalink

  Žmonės, susimilkit, palaukit, neteiskit dar Radvilos. Kad jis nėra protingas tai žinom visi, bet kad nežinotų kas jam priklauso, o kas ne tai visiško durniaus sindromas. Gal nusiųskim tą Radvilą pas K.Jakelį į Mūro Strėvininkus pasitikrinti durnumo, o tada teiskim?

  Reply
 • 2020 vasario 4 at 21:38
  Permalink

  Jau senai pastebėjau, kad Radvila žvairuoja į Nasevičiaus Daivą. O kas gali paneigti, kad Radvilai pinigai, nasevičiaus Daivai gerai, o Nasevičių Mindaugui ragai? 😀

  Reply
 • 2020 vasario 4 at 21:27
  Permalink

  Čia ta pati bendruomenė, kuriai vadovauja M.Nasevičiaus sesuo, ar ta pati bendruomenė, dėl kurios M.ir D.Nasevičiai buvo pripažinti pažeidę įstatymus?

  Reply
 • 2020 vasario 4 at 21:25
  Permalink

  Toks jausmas, kad opozicijoje vien tik V.Ceslevičius. O kur dingo visi kiti? Kur tas, bene aktyviausiu opozicionieriumi save pristatantis laisvas Petkevičių Karolukas? Karolukas Petkevičių iš opozicijos perėjo pogrindin ar pozicijon? Nors K.Petkevičius ir išsilavinęs, bet jį sugebėjo užčiaupt šaltkalvis Radvila.

  Reply
 • 2020 vasario 4 at 21:21
  Permalink

  Rašykit ką norit, kaip norit ir apie ką norit, girkit ar peikit rajono merą bei konservatorius, bet jie tikrai ne prie ko, juk akivaizdu, kad rajoną valdo Radvila, o meras V.Tomkus su savo komanda uoliai vykdo socdemo Radvilos užgaidas.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *