Apie alkoholio dėžutes ir valdininkų melą

„Kaišiadorių žinios“ gavo pastabios kaišiadorietės Veronikos Lakavičienės laišką, kuriame ji dalinasi pastebėjimais apie iš pirmo žvilgsnio ganėtinai nekaltą situaciją, kurioje mūsų skaitytoja įžvelgia valdininkų melą ir dangstymą. Štai tokį laišką mes gavome:

Negaliu su jumis nepasidalinti šia žinia. Kaišiadorių raj. Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“ direktorė Eglė Raudeliūnienė Riaubiškytė savo fb paskyroje viešai demonstruoja tai, kad darbo metu nuo kolegų gavo dovanų vyno. Kreipiausi į Kaišiadorių savivaldybės švietimo skyrių su klausimu ar galima darželiuose laikyti alkoholinius gėrimus. Gavau atsakymą, kad vyno dėžutėje buvo saldainiai, nors pati darželio direktorė pripažino, kad tai buvo vynas.

Su pagarba,

Veronika Lakavičienė

 

Veronika Lakavičienė teigia, kad šioje situacijoje suerzino ne pats vyno dėžutės faktas, o savivaldybės klerkų melas. Pasak jos, tai iliustruoja visos dabartinio konservatorių mero aplinkos požiūrį į piliečius, kai tikima, kad žmones galima tiesiog kvailinti. Žinoma, šiais laikais alkoholinio gėrimo dėžutė skandalą sukelia tik tuomet, kai joje sudėti kokie 105-i tūkstančiai pinigų (na, kas žino, gal direktorės dėžutėje irgi buvo kokia pakiša, o ne saldainiai. Kaip sakydavo mūsų politikos klasikas, kas galėtų paneigti?). Gerai, užteks ironijos. Vynas vaikų darželyje nėra gerai. Bet tai nėra didžioji tragedija. Ponia Veronika piktinasi valdininkų melu. Todėl, pasak jos, informavo apie šią situaciją ir Švietimo ministeriją, Sveikatos ministeriją ir kitas institucijas. Nes valdžios melas – tai atvira panieka rinkėjams.

13 thoughts on “Apie alkoholio dėžutes ir valdininkų melą

 • 2018 29 gruodžio at 10:21
  Permalink

  Nejau gėrė tą vyną darbo vietoje, kad toks burbulas išpūstas? Kodėl negali žmogus gauti tokios dovanos? Ar tai jau nusikaltimas? Manau pespaudžiama. Juk tos dezes yra išties gražios ir nematau nieko blogo tokioje dovanoje

  Reply
 • 2018 21 gruodžio at 11:04
  Permalink

  Eglutė gera Bureja, savo veiklą ir dabar vykdo, ar rajono valdantieji to nežino ar apsimeta, kad ne tik skiria vadovauti papildomai darželiui, bet ir jungiant darželius ją palieka vadovauti? Kodėl nerengiami rinkimai?

  Reply
 • 2018 19 spalio at 16:33
  Permalink

  Atleisti visas, kurios davė, o tą, kuri ėmė, gražinti ten kur ir buvo – į ,,Atjautą“ perauklėjimui.

  Reply
 • 2018 18 spalio at 12:33
  Permalink

  Meras Vytenis Tomkus labai stengėsi atleisti iš pareigų darželio „Žvaigždutė“ direktorę Orintą Cibulskytę, o ar dabar imsis iniaciatyvos atleisti ir Eglę Raudeliūnienę?

  Reply
 • 2018 17 spalio at 22:42
  Permalink

  Nesuprantu kuo čia dėti konservatoriai, juk darželio direktorė yra socialdemokratų partijos narė. Ir niekam nėra paslaptis, kad eglutė skarota galimai per lovą gavo šias pareigas, ne su vienu bendrapartiečiu pramogų ir konferencijų centre „Pas Atjautą“ nakteles leisdavo. Buvo prasigėrusi juodai, bet bendrapartiečių dėka pavyko užsikoduoti.

  Reply
 • 2018 17 spalio at 21:11
  Permalink

  Gal ne be reikalo konservatoriai Rumšiškėse steigia tą asilų rezervuarą saugomą valstybės, atsiras ten vieta ne tik merui Vyteniui Tomkui, bet ir darželio direktorkai Eglei Raudeliūnienei bei švietimo skyriaus načialnykei Rimutei Arlauskienei.

  Reply
 • 2018 17 spalio at 20:27
  Permalink

  Na jo, darželio direktorės E.Raudeliūnienės ir švietimo skyriaus vedėjos R.Arlauskienės kvailumui nėra ribų.

  Reply
 • 2018 17 spalio at 20:23
  Permalink

  Vieša paslaptis, kad tikras, bet pogrindinis, Kaišiadorių rajono valdovas yra B.Bradauskas, todėl pagal jo „panetkes“ dirba ir savivaldybės klerkai bei savivaldybės įmonės. Juk B.Bradauskui čerkelė darbo metu ir melas yra normos ribose.

  Reply
  • 2018 18 spalio at 9:04
   Permalink

   Bradauskas jau rūpinasi pampersais, o ne Kaišiadorimis. Nors gal tų pampersų nusiperka iš kaceliarinių išlaidų?

   Reply
 • 2018 17 spalio at 16:57
  Permalink

  Palyginimas ,,geras bosas“ su ilgai ,, brandintu vynu“ dar nereiškia, gerti ar laikyti alkoholį darbo vietoje. Dėžutė panaši į vyno pakuotę dar nereiškia, kad ten vynas.Panašu jog seimo priimti alkoholio ribojimo įstatymai žmones daro šizais, įtariais ir kiekvienu atveju matančiais tik blogybes net ir ten kur jų nėra. Dar daugiau, pasirodo kaltas meras-KONSERVATORIUS. Matomai p. Lakavičienė yra liberastų fanė ir, artėjant rinkimams, darosi labai pastabi.

  Reply
  • 2018 17 spalio at 20:06
   Permalink

   Dėžutė panaši į vyno, parašyta vynas, bet toje dėžutėje saldainiai. Kvailiau vargu ar galima sugalvoti nei Kaišiadorių švietimo skyriaus vedėja R.Arlauskienė sugalvojo. O gal čia panašus atvejis kaip ir su Masiuliu – dėžutėje buvo pinigai?

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *