Apie gaisrą bute gyventojus perspėjo dūmų detektorius

Šiąnakt po vidurnakčio ugniagesiai gavo pranešimą, kad Kėdainių rajone, Josvainių seniūnijoje, Josvainių miestelyje, daugiabučiame gyvenamajame name, antrajame aukšte, viename iš butų, kilo gaisras. Jeigu ne bute įrengtas dūmų detektorius, jis šiąnakt galėjo pasibaigti tragiškai. Detektorius laiku perspėjo gyventojus, kad dūmuose skęsta vienas jų buto kambarys. Pasak Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Virginijaus Stogevičiaus, detektorių daugiavaikės šeimos namuose įrengė seniūnijos darbuotojai. „Ypač pernai labai aktyviai dirbo savivaldybė ir seniūnijos, kad jais būtų aprūpintos probleminės ir daugiavaikės šeimos,“ – sakė jis.

Degusiame bute gyveno šeima su trim mažamečiais vaikais. Kai išgirdo dūmų detektoriaus signalą, mama dar nemiegojo. Ji nuėjo į vyriausiojo sūnaus kambarį ir pamatė, kad jame jau pilna dūmų. Sūnaus tuo metu namuose nebuvo. Šeima ir antrojo aukšto kaimynai iš savo butų į lauką išėjo iki atvykstant ugniagesiams.

Gesinti gaisro pirmieji atvyko Kėdainių rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Josvainių komandos ugniagesiai, vėliau prisijungė šios tarnybos Pramonės ugniagesių komanda, tačiau tik Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai, turintys kvėpavimo organų apsaugos aparatus, galėjo įžengti į degantį butą. Gaisras netrukus buvo užgesintas, tačiau kambarys sudegė visiškai. Ugniagesiai išgelbėjo namuose likusį katiną. Nuo ko kilo gaisras, tiriama.

www.vpgt.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *