Apie verslumo dvasią, politiką ir viešųjų ryšių klaidas

Šiuo įtemptu laiku kiekvienas susiduriame su iššūkiais. Tokiais atvejais itin svarbi bendrystė ir pasiaukojimas. Ir pagalba epidemijos akivaizdoje dirbantiems žmonėms. O paramą, vienoką ir kitokią, šiuo laikotarpiu suteikia ir paprasti žmonės, ir verslas. Turime daug gražių ir jautrių pavyzdžių. Nuo geradarių pasiūtų ir prie miesto parko paliekamų apsauginių kaukių, iki verslo aplinkos pagalbos medikams.

Štai visoje Lietuvoje buvo pasklidusi žinia apie gražią mūsų krašto verslininko Algimanto Radvilos iniciatyvą, kai jis padėjo ir Kaišiadorių medikams, ir nepasiturintiems moksleiviams. Visa bėda ta, kad viešųjų ryšių prasme šioje istorijos sklaidoje yra ir šaukštas deguto – suteikęs taip reikalingą paramą verslininkas žinią apie ją viešino brangiai užsakydamas reklaminį plotą „Delfi“ portale. Po straipsniu visi įdėmesni gali rasti užsakymo numerį. Nuoširdu? Vargu. Tai greičiau kvepia nesąžiningos politinės reklamos akcija.

Štai tau verslumo dvasia ir geranoriškumas. Neveltui, po šio straipsnio komentatoriai prisiminė ir visokias tamsesnes istorijas. Kad ir asfaltuotą keliuką link gražios sodybos prie Kriauciškų. Galima sakyti, kad dėl šio kelio iš savivaldybės tarybos buvo išspirti Algimantas Janavičius bei Tomas Vaicekauskas – vieni iš nedaugelio politikų, kurie šios situacijos priešistorėje sąžiningai stojo ginti viešojo intereso. Tuomet meras Vytenis Tomkus dėl nešvarių interesų pardavė savo bendrapartiečius. Beje, žmonės prisiminė ir už kiek A. Radvila pardavinėjo vandenį Antakalnyje, kai „Kaišiadorių vandenys“ ten tvarkė avariją. Kitiems užkliuvo ir teisėjų balius. Natūralu – jį dabar labai patogu vėl prisiminti. Automatiniai paieškos vartikliai dabar šią istoriją „Delfi“ archyvuose išmeta iškart po užsakyto straipsnio apie geradarystę.

Šioje istorijoje ištransliuotą žinią daug kas suprato, kaip savotišką naujos rinkimų kompanijos pradžią. Kaip politinę žinutę. Nes didžioji verslo geradarystė paprastai būna labai kukli, be pagyrų.  Štai kai Ispanijoje dirbantis lietuvis verslininkas Žilvinas Mecelis mūsų šalies medikams paaukojo ketvirtį milijono eurų, jei ne Tapino „FB“, gal niekas apie tai būtų ir nesužinojęs. Nes geroji žinia sunkmečio ir susitelkimo laikotarpiu nėra įkainuojama užsakytais straipsniais.  

10 thoughts on “Apie verslumo dvasią, politiką ir viešųjų ryšių klaidas

 • 2020 20 balandžio at 10:01
  Permalink

  Tai Radvila jau panoro ne vien Kaišiadorių, bet ir visos Lietuvos buože tapt? Žmonės nedurni, kad už durnių balsuotų.

  Reply
 • 2020 20 balandžio at 9:53
  Permalink

  Nesuprantu tokių bukų žmonių kaip Marozas, kuriems rūpi ne ką žiniasklaida rašo, o kas rašo. Bent kiek protaujantis atkreips dėmesį į į rašomą tiesą, o ne tiesos rašytoją. Na nebent siekiama susidoroti su tiesos skleidėjais, tada ir bandoma išsiaiškinti kas ką rašo.

  Reply
  • 2020 21 balandžio at 18:03
   Permalink

   Tai kad nerašo, o šūdą mala.

   Reply
 • 2020 19 balandžio at 16:00
  Permalink

  Mums pastoviai bandote įbrukti mintį, jog KŽ priklauso Radziwilui. Juokinga. Šis veikėjas neleistų iš jo tyčiotis nuosavai šūdasklaidai. Akivaizdu, jog šią priemonę valdo paškės klapčiukai.

  Reply
  • 2020 20 balandžio at 9:49
   Permalink

   Marozai, kad ir kaip bebūtų, bet turbūt gerus darbus geriau ir lengviau daryt kai nesi viešas asmuo… aš nei už nei prieš, bet politika nu toks purvinas žaidimas… nori padaryti gera, bijok! Nuteis nes darai tai vienas, kita vertus… puiki proga pasipuikuoti… kaip ten yra žino tik tas kas tuos darbus atlieka. O Radvila nėra labai durnas ir galimai supranta, kad net ir bloga reklama vis tiek yra reklama.

   Reply
  • 2020 20 balandžio at 9:59
   Permalink

   Marozai, esi tikras marozas, kad painioji neišsilavinusį Kaišiadorių banditą su panašią pavardę turinčiu profesoriumi ir daktaru. Marozai, nedaryk prof.dr. Vytautui Radvilui gėdos lygindamas jį su šaltkalviu Algimantu Radvila. Na o tam tavo minimam paškei iki KŽ toli kaip ir radvilai iki seimo.

   Reply
 • 2020 18 balandžio at 22:04
  Permalink

  Kažkaip iš to korupcinio teisėjų baliaus visi it iš balos sausi išlipo, atsakomybės išvengė. Kas gali paneigti, kad Lietuvą valdo nusikaltėlių teisėjų ir Radvilos klanas?

  Reply
 • 2020 18 balandžio at 21:50
  Permalink

  Na jei jau A.Radvila prichvatizavo Delfi, tai net nekyla abejonių, kad ir Kaišiadorių žinos jo.

  Reply
 • 2020 18 balandžio at 21:48
  Permalink

  Labai gaila, kad nėra ribojimų kandidatams į seimą, todėl ten ir patenka visokie padugnės kaip Kaišių graborius.

  Reply
 • 2020 18 balandžio at 21:46
  Permalink

  Radvila į seimą? Čia, turbūt, balandžio 1-osios pokštas? Kas gi gali balsuoti iš neišsilavinusį banditą?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *