Covid-19 krizės valdyme – politinio spaudimo elementai?

Covid-19 pandemija ne juokais siautėja ir visoje Lietuvoje, ir Kaišiadorių rajone. Tiesa, apie didžiausią mūsų rajono židinį stengiamasi oficialiai daug nešnekėti. Gal nekeliant panikos, o gal ir dangstant įstaigos vadovus- vietos politikus. Bent jau toks įspūdis gali susidaryti peržiūrėjus paskutinio savivaldybės tarybos posėdžio įrašą, kur daugiau informacijos apie Covid-19 valdymą sužinoti įsigeidęs sveikatos komiteto narys Tomas Vaicekauskas mero Vytenio Tomkaus buvo piktokai pašieptas, neva šis savame darbe neturi ką veikti.

Gal vietos valdžia turi ką slėpti? Mūro Strėvininkų socialinės globos namuose šiuo metu turime daugiau nei 60 Covid-19 pacientų. Tad galima sakyti, kad turime kažką panašaus į TV ekranuose ir spaudos puslapiuose linksniuotą Blinsturbiškių atvejį. Teigiama, kad viskas prasidėjo, kai susirgo vienas šios įstaigos darbuotojas. Apie situaciją puse lūpų užsiminę valdininkai pastebi, kad tuomet įstaigos vadovas, o tuo pačiu ir Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos narys K. Jakelis, nesiėmė tinkamų veiksmų, kad užkardytų galimą užkrato plitimą. Tad lapkričio pabaigoje čia jau buvo 60 ligos atvejų.

Kadangi Mūro Strėvininkų socialinės globos namų vadovas yra ne tik vietos politikas bet ir rajono mero partijos kolega, dabar vietos gydymo įstaigos yra terorizuojamos skirti gydymo/medicinos personalą šiai valstybinei įstaigai, tokiu būdu mažinant paslaugų tiekimą visiems kitiems rajono gyventojams. Taip, gaisrus gesinti reikia. Bet šiuo atveju Mūro Strėvininkų įstaigos vadovas juos gesinti bando pasitelkęs politinę įtaką ir sąmoningai kratosi savo atsakomybės dėl nemokšiško krizės valdymo. Tuo tarpu rajono valdžia tyliai dangsto savo bendrapartietį.

25 thoughts on “Covid-19 krizės valdyme – politinio spaudimo elementai?

 • 2020 2 gruodžio at 20:31
  Permalink

  Gal ir gerai būtų, kad Kovidukas su Koronija prasisuktų pro savivaldybę ir jos įstaigas, tai gal bent senas pirdylas praretintų ir atsirastų vietų jaunesniems.

  Reply
 • 2020 2 gruodžio at 19:58
  Permalink

  Rašykit ką norit, bet tam konservų durnių laive M. ir T. Vaicekauskai buvo vieninteliai protingi ir padoriausi žmonės, o jiems prabėgus nebeliko nė vieno ten padoraus, na ir prie jų koalicijos jungiasi tik kitų partijų atmatos. Ar nors vienas padorus politikas prisišliejo prie konservų?

  Reply
  • 2020 2 gruodžio at 20:25
   Permalink

   Negavo pavaduotojo vietos švaroj, tai Tomukas su tetuku pabėgo pas krikdemus.. tai kur dabar eis..

   Reply
   • 2020 2 gruodžio at 20:51
    Permalink

    Natūralu kad bėga iš skęstančio laivo, juk akivaizdu, kad Kaišiadorių konservatorių laivas skęsta. Tik Tomkus laivan, laivas dugnan.

    Reply
  • 2020 3 gruodžio at 12:46
   Permalink

   Matomai tu šio šeimyninio tandemo nepažinojai. Šie veikėjai, naudodami šantažo elementus, skynėsi kelią politikos miške ir jiems tai neblogai sekėsi iki to momento, kai jų norai viršijo jų galimybes.

   Reply
   • 2020 3 gruodžio at 18:26
    Permalink

    Krylovai, nežinau kokio dydžio meteoritas pataikė ir į taip tuščią tavo galvą, kad rašai astrologinius briedis. Pažįstu aš ten juos visus iki gyvo kaulo, tata ir sūnelis Vaicekauskai vieni padoriausių politikų rajone, o va visi kiti net zalūpos neverti.

    Reply
    • 2020 3 gruodžio at 19:22
     Permalink

     Tai gal gali pasakyti, kokie Vaicekauskų norai nebuvo išpildyti. Prieš tai buvusioje Taryboje Tomukas gavo aukštą adm. direktoriaus pavaduotojo vietą dėl didelio jo tėvo politinio spaudimo ir spėjo apsijuokti (apie tai rašė ir šis tinklalapis ne vieną kartą), šantažuodami pateko į pirmą šios kadencijos partijos sąrašo dešimtuką bei jam buvo sukurta TVICe pavaduotojo vieta, kurią užėmęs, turėtų palikti tarybos nario mandatą, bet, kad to nereikėtų, pareigybėje nebuvo numatyta galimybė atlikti vadovaujančias pavaduotojo funkcijas. Bet to buvo maža. Tėvas norėjo matyti sūnų kandidatu į seimą nuo konservatorių. Kai tai nepavyko, tai ir prasidėjo purvo pylimas…

     Reply
     • 2020 3 gruodžio at 23:16
      Permalink

      Tai čia ta šeima, kur maksimą pastatė mieste pažeisdami įstatymus. kur žmonės kenčia. Tikrai kad protingiausi savanaudžiai.

     • 2020 3 gruodžio at 23:18
      Permalink

      Paškio draugai Vaicekauskai, o kas tas paškys

     • 2020 3 gruodžio at 23:35
      Permalink

      A tai kada apie vaicekauskų politinę korupciją rašys portalas „voratinklis 2 dalis“

    • 2020 3 gruodžio at 21:02
     Permalink

     Paškys siunta, kad išdurtas visų koncervų, o jo Vaicekauskai liko užribį, nieko nepešę. Tikras durnių laivas

     Reply
 • 2020 1 gruodžio at 21:41
  Permalink

  O šitas portalas gal plačiau parašys apie Žąsliuose prie vieno kandidato į seimą portreto iškirstus krūmus, nes sako tyrimas baigtas, tačiau nieks neaišku kas ir kaip.

  Reply
  • 2020 2 gruodžio at 19:51
   Permalink

   Sonata, apie Radvilą tik gerai arba labai gerai galima rašyti😀

   Reply
  • 2020 2 gruodžio at 20:28
   Permalink

   Sonata, na nelyginkite bevetčių krūmų su brangių kandidatu. Juk kandidatas aukoja save dėl mūsų visų gerovės. Kažin kodėl meras, administracija nutyli apie tą gamtą suniokojusį kandidatą, nereiškia jam jokių priekaištų?

   Reply
  • 2020 3 gruodžio at 18:30
   Permalink

   Sonata, tuos krūmokšnius iškirto Žalabnų ne valstiečių partijos kandidatas mentas Virgutis neva kaip in vazinius, bet galimai su ta mintimi, kad pabučiuot gerbiamam socdemonų ponui irgi kandidatui į hemorojų.

   Reply
 • 2020 1 gruodžio at 21:35
  Permalink

  Čia tas tarybos narys Tomas Vaicekauskas kuris dirba Turizmo ir informacijos centre. Tikras patriotas, o kadencijos pradžioj darbą gavo turbūt ne todėl kad tarybos narys ir su koncervatoriais buvo. Tomo atlyginimas didesnis už Kaišiadorių šilumos direktoriaus, ,,,,,,,dar vienas skaidruolis atsirado….

  Reply
  • 2020 1 gruodžio at 22:46
   Permalink

   Tas pats Tomas dirba eiliniu specialistu, o atlyginimas didesnis už dyryko

   Reply
   • 2020 2 gruodžio at 10:15
    Permalink

    Jis neeilinis, jis PAVADUOTOJAS, kuris negali pavaduoti.

    Reply
  • 2020 2 gruodžio at 19:53
   Permalink

   Tas pats kurio politinė reklama prieš seimo rinkimus prie Humanos kabojo. Pabėgo iš konservatorių tuoj neteks ir darbo, nes geros vietos tik konservatoriams turi būti skiriamos.

   Reply
 • 2020 1 gruodžio at 19:05
  Permalink

  Na ir teisingai, kad meras V. Tomkus T. Vaicekauskaa pasiuntė netiesiogiai bet aiškiai kur. Juk Tomukas pats savo noru niekieno neverčiamas paliko V. Tomkaus komandą o dabar dar ir nori žinoti kas joje dedasi. Juk su dezertyrais slapta informacija nesidalinama.

  Reply
 • 2020 1 gruodžio at 19:01
  Permalink

  Dirbam nuotoliniu būdu, bet kelionės išlaidos iš mokesčių mokėtojų tokios pat kaip ir vykstant į darbo vietą? Įdomu ar dirbant nuotoliniu būdu apmokamos kelionės išlaidos iki Kaišiadorių V. Tomkui nuo Grigiškių, A. Janavičius nuo Kietaviškių, V. Ceslevičiumi nuo Kauno? Kiek pas mus rajono valdžioje yra dar tų „vietinių“?

  Reply
 • 2020 1 gruodžio at 18:45
  Permalink

  O K. Jakelis turi bent kokį medicininį išsilavinimą, kad vadovauja gydymo įstaigai? Nesuprantu kaip kgbistas tapo valdiškos įstaigos vadovų nepriklausomoje Lietuvoje?

  Reply
 • 2020 1 gruodžio at 18:42
  Permalink

  Va per tokias padlas ir plinta zaraza.

  Reply
 • 2020 1 gruodžio at 18:41
  Permalink

  KGB žydelis K. Jankelis chytras, saugo save ir nesirodo savo valdomame bešyne, „dirba“ nuotoliniu būdu, nors kompiuteriuose ir internete visiškai bukas.

  Reply
 • 2020 1 gruodžio at 18:38
  Permalink

  Kai kokioje įmonėje užsikrečia bent vienas, tai visi darbuotojai saviizoliuojasi, o įmonė uždaroma. O gal Mūro Strėvininkų pensiobate reikalingos mirtys, na pacientų senolių kad Sodra neskurstų, darbuotojų, kad būtų atlaisvintos darbo vietos?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *