Ką ištirti Kaišiadoryse? Klausiu skaitytojų patarimo

Kažin, kokius legendinius rajono projektus pirmiausiai norėtų patikrinti kaišiadoriečiai? Kas, Jūsų nuomone, turėtų būti patikrinta auditorių? Turbūt tai nebūtų vicemero Dariaus Vilimo ir savo bylų teisėjų girdyklos pažibos Algimanto Radvilos reikalas, kurio dėka Kaišiadorių biblioteka gavo automobilį?

Ko tik čia pas mus nebus: nuo kosmodromo dydžio oro uosto iki superinės sinagogos, kurią per metus aplanko neregėtas kiekis žydų, nes niekas jo neregėjo. O gal yra kažkokių įdomių projektų, kur menamas skaidrumas deklaruojamas tik mero FB postuose? Kokios rajono čiabuvių nuomonės? Jei auditas rytoj – ką patartumėte apžiūrėti pirmiausiai? Nekantriai lauksiu jūsų pastebėjimų komentaruose.

20 thoughts on “Ką ištirti Kaišiadoryse? Klausiu skaitytojų patarimo

 • 2021 13 gegužės at 13:45
  Permalink

  Pritariu. Tą baisų restoraną reikia nugriauti. Bus vietos normaliam muziejui, o ne kažkokiam priestatui. Juolab, kad ir gerbiamas verslininkas interneto platybėse nedviprasmiškai sako „reikia“.

  Reply
  • 2021 13 gegužės at 17:51
   Permalink

   Tai, kad tas restoranas bene geriausias Kaišiadoryse maisto kokybe, interjeru ir kainomis. Kam naikinti tai kas geriausia? Beje, gyventojai labiau renkasi restoranų lankymą nei apgailėtinų muziejų. O Kaišiadorių muziejus vargu ar sulauks bent vieno savanorio lankytojo, nebent tą muziejų priverstinai lankys rajono mokiniai.

   Reply
  • 2021 14 gegužės at 10:53
   Permalink

   Zulu, prie ko čia muziejus ir Radvilos restoranas?

   Reply
   • 2021 15 gegužės at 11:40
    Permalink

    Radvilos kebabinės, picerijos ir krušnamiai – tas tai taip. Čia kalba apie kokią tai neva itališką šokių aikštelę kur prie parko. Visa pirmųjų nepriklausomybės metų architektūra klaiki ir niekaip nepataisoma. Su maisto skoniu tas nieko bendro neturi, nekoreliuoja. Be maisto pilvui ir naktipuodžiui, dar yra ir maistas akims. Galvai ar širdžiai, kaip nori sakyk.

    Reply
 • 2021 12 gegužės at 19:22
  Permalink

  Petrai, kad ir kokį ten palikimą gavo konservatnikai iš socialdemonų ir liberastų nėr taip svarbu, tai jau praeitis ir laiko atgal neatsuksi, be to labiau reikia domėtis kokį palikimą gausime mes. O tas palikimas nuo mero V. Tomkaus ir jo sąjungininkų labai jau skaudus bus – milžiniškos skolos ne tik mums, bet ir mūsų vaikams, anūkams, proanūkiams ir t. t. Petrai, ar domėjaisi kiek kartų esama rajono valdžia padidino rajono skolą ir kiek dar nori padidinti?

  Reply
  • 2021 13 gegužės at 9:09
   Permalink

   Tvarkingai ir atsakingai valdyti patikėtas biudžeto lėšas gali ne kiekvienas kvailys ar žulikas. Skolintis nėra nusikaltimas, jei tos lėšos bus naudojamos skaidriai ir tikslingai. Be to skolą anksčiau ar vėliau privalu gražinti. Skolintis daugiau nei gali gražinti, neleidžia biudžeto sandaros įstatymas.

   Reply
   • 2021 13 gegužės at 17:53
    Permalink

    Petrai, tai meras V. Tomkus kvailys ar žulikas, kad tvarkosi ir skolinasi neatsakingai ir pažeisdamas įstatymus?

    Reply
    • 2021 14 gegužės at 7:14
     Permalink

     Meras nei kvailys, nei žulikas ir jis nieko negali skolintis be tarybos leidimo. Tiesa, meras toks pats tarybos narys, kaip ir likusieji 24, tik išrinktas tiesiogiai, pažeidžiant konstituciją. Pažeisti konstituciją leido seimas valdant socialdemokratams (TSKP-LKP-LDDP).

     Reply
 • 2021 11 gegužės at 11:52
  Permalink

  Ištirk (jei turi drąsos), kokiu būdu vyskupijos parkas tapo ,,imeni Brazauskasa“ ir kaip banko pastatas, turėjęs tapti muziejumi, per naktį tapo restoranu?

  Reply
  • 2021 12 gegužės at 13:36
   Permalink

   Petrai, nieko keisto, kad valdant rajoną konservatnikams, kurie bendradarbiauja su buvusiais kgbistais, turim parką pavadintą komunisto atminimui, turim paminklų sovietinių okupantų garbei, turim Žasliuose ir Pionierių gatvę, o Kaišiadoryse P. Cvirkos, be to užkietėjęs komunistas B. Bradauskas yra Kaišiadorių garbės pilietis. Tai kas gali paneigti, kad meras V. Tomkus nėra spalinukas?

   Reply
   • 2021 12 gegužės at 17:37
    Permalink

    Virgi, viskas ką paminėjai yra tiesa. Išskyrus tai, jog ,,konservatnykai“ tai gavo kaip palikimą iš socialliberastų. Pionierių gatvės jau neliko, o viską pakeisti ne taip paprasta, kai taryboje patriotų mažuma.

    Reply
  • 2021 12 gegužės at 13:44
   Permalink

   Petrai, jei esi bent kiek protingas, tai turėtūm žinot, kad tiek bankai, tiek restoranai yra privatūs ir ne savivaldybės kompetencijoje, tad tik savininkų ar akcininkų reikalas kada ir per kiek laiko atsiranda bankai, restoranai, parduotuvės ir t.t., tad ne žurnaliūgom knaisiotis po privačių asmenų gyvenimus, tad net neabejoju, kad aukšto profesionalumo žurnalistas neužsiims pildyti tokių berazumių kaip Petras užgaidų, tą nebent galėtų padaryti nebent gandonešės Atspindžių Romualda ir Virginija.

   Reply
   • 2021 12 gegužės at 17:53
    Permalink

    Pranai, jei esi nedurnas, tai turėtum suprasti, jog kuomet vyko nebaigto statyti banko privatizavimas, jis priklausė turto fondui, o jis yra valstybinė įmonė, kuri privalo rūpintis teisėtu ir skaidriu valstybės turto privatizavimu. Panaši afera buvo ir su darbo biržos įsigytu turtu, kurį turto fondas, atsižvelgdamas į rajono poreikius , perdavė rajonui.

    Reply
 • 2021 4 gegužės at 12:29
  Permalink

  Ar tiesa, kad už A. Radvilos paramą V. Tomkui pirmuose mero rinkimuose, už mokesčių mokėtojų pinigus buvo išasfaltuotas kelias link A. Radvilos prichvatizuoto Kriaučiškių ežero?

  Reply
 • 2021 4 gegužės at 12:26
  Permalink

  O kaip su tuo „auksiniu“ kreivu tilteliu? Berods jis buvo atgrubnagių renovuojamas dar prie V. Tomkus + Č. Neviera.

  Reply
  • 2021 16 gegužės at 10:18
   Permalink

   Jei tas tiltelis būtų tiesus, apie jį niekas nekalbėtų. Dabar tai gali tapti Kaiš. lankytina vieta ir duoti daugiau naudos nei žalos.

   Reply
 • 2021 3 gegužės at 13:56
  Permalink

  Na tas Radvilos ir teisėjų tostų kilnojimas už gerus nuosprendžius tik į naudą pačiam Radvilai ir rajonui – Radvila gavo naudingus nuosprendžius, o rajonas dosnų politiką. Juk po baliaus su teisėjais teismas įpareigojo Radvilienę perauklėti savo vyrą. Na o žmonai ir pavyko perauklėti savo vyrą, tad va pavizdys – Radvila tapo padorus ir dosnus, net automobilius pradėjo dovanoti. Tik va muzikantų gaila, sklinda kalbos, kad pastarieji nukentėję nepelnytai liko.

  Reply
 • 2021 3 gegužės at 13:47
  Permalink

  Manau, kad visi projektai rajone vienodai „geri“ ir „skaidrūs“, bet žmonės labiausiai baiminasi dėl tų bendruomeninių namų psichiniams ligoniams, į kurių reikalus įsikišusi ne tik rajono valdžia, bet ir galimai buvęs kgbistas Kęsturis Jankelis.

  Reply
 • 2021 3 gegužės at 13:36
  Permalink

  Na oro uosto projektas kaip ir atgulė A+A (tikiuosi neprisikels). Na o šiai dienai bene įdomiausias ir neskaidriausias, daug gyventojams sveikatos atimantis bendruomeninių namų statybos projektas. Kažkodėl tie statomi barakai vadinami bendruomeniniais namais, nors visi žinome, kad jie skirti psichiniams ligoniams. Toks įspūdis, kad iš jų naudos turės tik rajono valdžia, o tiems psichiniams ligoniams ir rajono gyventojams bus tik kančia.

  Reply
 • 2021 3 gegužės at 13:12
  Permalink

  Kiek gatvių tvarkys senamiestyje, Gudienoje, Žiežmariuose, Rumšiškėse. Regis, priešingai nei viešai žadėta, toliau tobulins Ąžuolyno kvartalą, savų kiemus ir pan. poniškas erdves. Dar įdomu ką susitaria su geležnkeliais, buvo daug didingų pažadų, o šviečiasi viena didelė tvora.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *