Kai kantrybė ir pakantumas nėra gero tono ženklas

Piktybinių šiukšlintojų lieka vis mažiau. Keičiasi supratimas, mažėja pakantumas tokiems piktavaliams. Tačiau atokesnėse vietose, net ir atsinaujinančiuose Kaišiadoryse, tokių nelegalių šiukšlynėlių net daugėja.

Viena iš tokių skurdesnių vietų nuo rimtesnio akių dėmėsio pasislėpusi už garažų masyvo šalia dabartinės autobusų stoties, prie buvusios autototransporto įmonės griuvėsių. Už galinės garažų masyvo sienos, šalia Lomenos upelio, driekiasi žvyruotas keliukas. Šalia jo yra net kelios šiukšlių krūvos, kurios nedingsta jau ne vienus metus. Tai tarsi nelegalus šiukšlynas, kur nereikalingomis atliekomis atsikrato ir garažų šeimininkai, ir netoliese esančių namų gyventojai. Kaip minėjo mūsų sutikta šunį čia vedžiojusi ponia, vienos sofos lovos likučiai čia voliojasi jau gerus metus, kartais tapdama benamių ar asocialų pobūvių vieta.

Tie, kas čia sąmoningai šiukšlina, tikrai nusipelno viešo pasmerkimo. Tiesa, kaišiadoriečiai čia turėtų demonstruoti ne tik mažesnį pakantumą šiukšlintojams, bet ir reiklumą valdžiai. Už šios teritorijos priežiūrą juk mokami mokesčių mokėtojų pinigai. Gal jie patenka ne į tas kišenes? Tad dėmėsio reikėtų ir valdžiai. Ne vien tam, kad išvežtų čia susikaupusias šiukšles. O ir tam, kad bent kažkiek, nebrangiai aptvarkytų teritoriją – prakirtus krūmynus ši vieta atrodytų civilizuočiau, tuomet noras šiukšlinti kiltų tik visiškiems buduliams.

One thought on “Kai kantrybė ir pakantumas nėra gero tono ženklas

  • 2019 21 gegužės at 17:57
    Permalink

    Nereikia ir atokų vietų, šiukšlynai ir gyvenvietėse prie šiukšlių konteinerių.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *