Kai pažadai virsta kelio dulkėmis

Dabartiniai Kaišiadorių valdantieji eidami į valdžią rinkėjams žadėjo daug gražių dalykų. Vienas iš jų – keliai ir gatvės. Kažkada pažadėti lūkesčiai dabar, panašu virsta nuoskaudomis, duobėmis ir amžino remonto dulkėmis.

Štai praėjusią savaitę Kaišiadorių mero FB sieną „papuošė“ vienos Liutonių bendruomenės moters  desperatiškas šauksmas. Internetuose Grazina-Aite slapyvardžiu pasivadinusios moters įžvalgomis pasidalinsime ir su jumis:

„Labas rytas,mere. Kaip ir siūlėte, kreipiamės tiesiogiai, tik jau nebe iš anksto užsiregistravę,kaip anksčiau,o čia-soc.tinkle. Norime paklausti, ar tai toks mūsų rajone ūkiškumo pavyzdys??? Nuotraukose kelio atkarpa Mūro Strėvininkai-Liutonys. Prieš rinkimus pastatytas ženklas, kurį prieš kelias dienas kažkas papuošė( ir tikrai suprantamai paaiškino rinkimų pažadus 🙂 ) 70% paruoštas kelias asfaltavimui jau beveik metai,kaip paliktas likimo valiai.Kraštus sėkmingai plauna liūtys,po kiekvieno lietaus vis blogiau. Su sunkiasvoriais automobiliais jau dabar vietomis prasilenkti sudėtinga, o šiuo keliu važiuoja maršrutinis autobusas, kuriuo vyksta į mokyklas vaikai. Žmonės negali įvažiuoti į savo namus.Duobės didžiulės,prieš porą mėn.kažkas atsiuntė greiderį, kuris išgreideriavo aštrią skalda,ko pasekoje rankom plojo tik autoservisai, nes padangas pjaustė kas antram, tuo keliu kiekvieną dieną važiuojančiam automobiliui. Liutonių krašto bendruomenės vardu noriu paklausti: ką darote dėl mūsų- savo rinkėjų gerovės? Kiek dar laiko mes turėsim belstis į uždarytas Jūsų duris? Ar mes Jums nesam žmonės?“

Ne ką geriau valdantiesiems sekasi tvarkytis ir su miesto keliais. Štai  liepos 11 d. savivaldybėje vyko pasitarimas dėl Kęstučio gatvės kapitalinio remonto darbų eigos,

Jo metu buvo pastebėta, kad dabartinė situacija, kuomet darbai dalyje gatvės yra sustabdyti kol rangovai tarpusavyje aiškinasi santykius ir nevykdo ankstesnių susitarimų yra nepateisinama, nes gyventojai negali privažiuoti prie savo namų, negali vykdyti suplanuotų darbų, senyvo amžiaus gyventojams netgi sudėtinga išeiti iš namų ir kitaip apsunkinamos gyvenimo sąlygos.

Atsakomybės akmenys čia turėtų slėgti dabartinio savivaldybės administracijos direktoriaus Česlovo Nevieros sąžinę. Nors dėl ydingų viešųjų pirkimų schemų šiam valdininkui opozicija buvo išreiškusi nepasitikėjimą, tačiau pastarasis, kaip pavyzdinis biurokratas, 30-ies puslapių pasiteisinimu bandė išsisukti iš nemalonės. Tačiau faktai ir žmonių žodžiai sako visai ką kitą.  Ir viskas dėl to, kad žmonės mūsų nėra pilietiški. Jie užmerkia akis prieš valdžią, kuri imasi tik prabangių projektų, kurių sąmatoje galimai įmanoma rasti ir dal, kurią galima pasidalinti, O tuo tarpu kasdieniai būtiniausi darbai paliekami likimo labui.

18 thoughts on “Kai pažadai virsta kelio dulkėmis

 • 2018 1 rugpjūčio at 16:59
  Permalink

  Č.Neviera, kai kandidatuosi į merus, nepamiršk savo biografijoje įsirašyti, kad buvo paskelbtas nepasitikėjimas. O gal pasielgsi kaip tikras komunistas ir nutylėsi šitą faktą? 😀

  Reply
 • 2018 1 rugpjūčio at 16:46
  Permalink

  Jei Č.Neviera turėtų bent kiek sąžinės ir šviesaus proto, tai po pareikšto nepasitikėjimo pats atsistatydintų iš administracijos direktoriaus pareigų. Bet deja, šiam balvonui rūpi tik šlovė ir pinigai. Negi Č.Neviera yra tiek bukas, kad tikisi tapt rajono meru?

  Reply
 • 2018 1 rugpjūčio at 16:42
  Permalink

  Nevieų Česka siūlo pasiskaityt propagandą – Kaišiadorių savibledos puslapį, bolševikų, save vadinančių socdemais, cenzūruojamus propagandinius laikraščius „Atspindžiai“ ir grynai komunistinį „Kaišiadorių aidai“. Nevierų Českai, kaip tikram bolševikui, tikriausiai priimtina tarybinė propaganda ir partorgų liaubsės.

  Reply
 • 2018 19 liepos at 12:57
  Permalink

  Teiginys neatitinka tikrovės arba kaip pasakytų vienas garsus politikas „paskelbta melaginga žinia“: „Nors dėl ydingų viešųjų pirkimų schemų šiam valdininkui opozicija buvo išreiškusi nepasitikėjimą, tačiau pastarasis, kaip pavyzdinis biurokratas, 30-ies puslapių pasiteisinimu bandė išsisukti iš nemalonės. Ir t.t.“ ……………………………………………………………………………………………………………
  Paskaityti galima Savivaldybės interneto svetainėje: 2018-06-27 Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Česlovo Nevieros atsakymai į nepasitikėjimo pareiškime keliamus klausimus. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
  Savivaldybės administracijos direktoriaus ir Savivaldybės administracijos 2017 metų veiklos atskaitose pateikta, kad per 2017 metus Administracijoje ir seniūnijose buvo atlikti 4 tarptautiniai viešieji pirkimai, 20 supaprastintų atvirų konkursų, kurių bendra vertė 3 592 920,48 Eur ir buvo sutaupyta 1 295 632,42 Eur.

  Reply
  • 2018 24 liepos at 9:31
   Permalink

   Gerbiamas direktoriau, kurgi čia, pasak jūsų, „paskelbta melaginga žinia“? Nejau niekas neskelbė nepasitikėjimo tamsta, nejau jus ginantys koalicijos partneriai nesužlugdė neeilinio posėdžio gėdingai palikdami salę? Tai kurgi čia „fake news“, jei Kaišiadorių savivaldybės puslapio archyve yra net ir to neeilinio posėdžio įrašas?

   O šiuo atveju išvis paprasta daina. Juk jūs, pagal savo pareigybes, esate atsakingas už Kaišiadorių rajono kelius. Tačiau didžiųjų projektų kontekste kažkokios Liutonių bėdos yra tokios tolimos ir niekam nereikalingos. Tad čia reikėtų šnekėti ne apie „melagingas žinias“, o apie paprasčiausią moralę.

   Reply
  • 2018 1 rugpjūčio at 16:34
   Permalink

   Č.Neviera, jūs vis siūlote pasiskaityti tą ar aną, kur specai (žurnalistai, viešųjų ryšių specialistai) parašo blefą apie tai koks neva jūs doras, pavizdingas ir nepakeičiamas administracijos direktorius. O aš manau, kad jūs, Česlovai, esate visiškas dundukas, kuris nesugeba socialiniuose tinkluose suregzti paprasto atsakymo į jums užduodamus klausimus.

   Reply
 • 2018 18 liepos at 15:44
  Permalink

  Prie masiulliberalu buvo geriau? Muizniekas, rafvilas, neviera juk buvo masiulistai

  Reply
 • 2018 18 liepos at 10:50
  Permalink

  Kčstučio gatvė neremontuojama dėl keršto sąžiningiems ir doriems tarybos nariams K.Meilučiui ir R.Gliaudelienei, kurie per tarybos posėdžius balsuoja vedami sveiko proto, o ne taip kaip reikia merui V.Tomkui ir Č.Nevierai. Gal ir Liutonių gyventojai yra kuo nusikaltę merui ar administracijos direktoriui?

  Reply
 • 2018 18 liepos at 10:41
  Permalink

  Č.Neviera nepasitiki didelė dalis tarybos narių, nepasitiki ir rajono gyventojai, tad kodėl Č.Neviera vis dar administracijos direktorius? Negi pakanka tik to, kad jis įtinka merui V.Tomkui?

  Reply
  • 2018 18 liepos at 15:46
   Permalink

   Kas nepasitiki? Masiulistai?

   Reply
 • 2018 18 liepos at 10:39
  Permalink

  Sveiki,
  manyčiau, kad ne visai teisinga būtų sakyti, kad “ žmonės nėra pilietiški. Jie užmerkia akis prieš valdžią…. „. Aš sakyčiau, kad žmonės kantrūs. O kita vertus, kas iš to , kad dėl Kęstučio gatvėje užsitęsusių darbų , miname savivaldybės laiptus , “ atakuojame “ skambučiais valdininkus, rašome raštus ir sulaukiame pavėluotų, pažadais pagrąžintų atsakymų. Situacija nesikeičia! O anot vieno valdininko : “ Ko jūs norite? Visi šiais laikais taip dirba ! „

  Reply
 • 2018 18 liepos at 10:36
  Permalink

  Man keista, kad dėl to visiškai neprisiima atsakomybės meras V.Tomkus, viską bando nurašyt kitiems, situaciją liepia aiškintis Česlovas Neviera ir Tomui Vaicekauskui. O tai mero nedomina kokia situacija Kaišiadorių rajone? Na taip, juk V.Tomkus vilnietis ir jam nusispjaut ant Kaišiadorių.

  Reply
  • 2018 18 liepos at 15:47
   Permalink

   Tipo masiulistas nevuera buvo geras, socialkakakratas neviera jau blogas?

   Reply
 • 2018 18 liepos at 10:26
  Permalink

  Ko čia stradalina tie Liutonys dėl pažadų? Ne už kalnų rinkimai, tai vėl iš V.Tomkaus ir Č.Nevieros sulauksite tų pažadų, dabar gal net gerokai daugiau, juk abu į mero kėdę savo šiknas įkišt taiko. Na o kad bus pažadai įvykdyti naivu būtų tikėtis, nes jei įvykdytų savo duotus pažadus tai neturėtų ką žadėti rinkėjams prieš rinkimus. Gerbiamieji, norite pažadų-rinkite į valdžią Nevierą ir Tomkų

  Reply
  • 2018 18 liepos at 15:50
   Permalink

   Kazkaip va prie omkaus viska turi per viena kadencija sutvarkyt, kad vel 3 kAdencijas galima butu nieko nesaryt

   Reply
   • 2018 29 liepos at 8:14
    Permalink

    Nenorėčiau nesutikti su aukščiau pasisakiusiu. Tomkaus chebra dabar tik vandentvarkos projektais užsiiima, jei iš naujesnių. Ten administracijai kvepia pelnu. O jei manote, kad pokyčiai aikštėje ir parke yra Tomkaus nuopelnas – klystate. Šie darbai buvo pradėti seniausiai, o Vytenis valdžion atėjo kaip tik pabaigtuvėms. Tad jis sau pasikabino medalį už svetimus darbus čia.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.