Kaip čigonai savivaldybės tarybai arklį pardavė

Dar paskutiniame šios vasaros Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos posėdyje vienas iš svarstomų klausimų buvo dėl savivaldybės įmonės „Kaišiadorių paslaugos“ teikiamų atlygintinų paslaugų kainų didinimo. Taigi, kaišiadoriečiai už paslaugas mokės dar daugiau – taryba palaimino įmonės prašymą ir argumentus. Tačiau pasirodo, kad įmonė kainų didinimo argumentus grindė įžūliu melu.

Rugpjūčio 26-os dienos posėdžio metu, tarybos nariai įmonės direktoriui uždavė labai aiškų klausimą susijusį su teikiamų paslaugų (žolės pjovimo) apskaita. Tuomet įmonės direktorius tarybos narius kelis kartus kuo nuoširdžiausiai patikino, kad žoliapjovėse ir traktoriuose sumontuotos GPS sistemos, pagal kurias vykdoma paslaugų kontrolė ir apskaičiuojamas darbo užmokestis. Pasakė lyg ir rimtas vyras – tarybos nariai patikėjo Tad po tokio direktoriaus paaiškinimo sprendimui buvo pritarta vienbalsiai.

Tačiau po posėdžio įmonės direktorius tarybos opozicijos narių buvo paprašytas pateikti informaciją, kada buvo sumontuoti jo minimi GPS prietaisai. Štai tada ir prasidėjo intriga. Kadangi direktorius šios informacijos negalėjo pateikti, opozicijos nariai patys nuvyko į įmonę įsitikinti ar jiems nebuvo meluota svarstant klausimą tarybos posėdyje. Paaiškėjo, kad posėdžio metu tarybos nariams buvo atvirai ir kuo įžūliausiai meluota, nes nėra sumontuotos jokios GPS įrangos. Kaip sakoma, išdūrė pačiu paprasčiausiu būdu. Kaip čigonai arklius pardavinėdami. O liūdniausia, kad pasitelkus grubų melą buvo prastumtas kainų didinimas, kurį pajus visi Kaišiadorių rajono gyventojai. Įdomu, kaip šioje situacijoje reaguos Kaišiadorių meras? Juk tame posėdyje apgavo ir jį. O gal jam neužklius tokios „žulikiškos“ savivaldybės įmonės manieros?

11 thoughts on “Kaip čigonai savivaldybės tarybai arklį pardavė

 • 2021 1 spalio at 8:20
  Permalink

  Trimeristas su GPS ? Žvengiu ir triusikai drėgsta. Nuo laikrodžio signalą imate? Matosi kaip mažu reikalu į krūmus nueina? Kiek darbuotojų stebi imomu. Faina. O gal ir kuro sanaudas sekate? Pažangu. Droną kelkite, bus inovacija. GPS kontolė gerai, bet tik ten kur reikia. Antraip atsiranda visokių nesamonių ir sukčiavimo mokykla gaunasi. Už įrangos kainą daug krūmų galima išrauti. Mačiau kaip butų ūkio autošluota pagedo mašrute. Taisė, nepataisė. Nuvažiavo toliau pagal schemą. Vo, galvoju, blyn, GPS planą daro, o žvyras taip ir liks prie kelkraščio. Nifiga – po valandos parvažiavo ir baigė užduotį. Moralas: sąžinė patikimiau už elektrinį bizūną.

  Reply
 • 2021 30 rugsėjo at 18:19
  Permalink

  Kur konservatoriai ten ir kainų kėlimas, melas ir t. t., tad neišimtis ir Kaišiadorys. Ką išsirinkote ta ir turite.

  Reply
 • 2021 30 rugsėjo at 18:17
  Permalink

  Tai gal meras ar taryba inicijuos „Kaišiadorių paslaugų“ direktoriaus nušalinimą nuo pareigų, ar jis ir toliau eis direktoriaus pareigas mrluodamas?

  Reply
 • 2021 30 rugsėjo at 11:45
  Permalink

  Tai tokia ten jau ta taryba ir opozicija, kad kažkoks vargano kolchozo pirminykas išdūrė 😀

  Reply
 • 2021 30 rugsėjo at 11:44
  Permalink

  Tai Kaišiadorių paslaugos“ direktorius ima pavizdį iš mero, todėl ir meluoja.

  Reply
  • 2021 1 spalio at 9:35
   Permalink

   Oro uostą galima išsigalvoti, o mažo prietaisiuko ne? Neteisibė!!!

   Reply
 • 2021 30 rugsėjo at 11:42
  Permalink

  Gal „Kaišiadorių žinios“ paklaustų mero ką mano apie tokias apgaules ir kodėl neatleidžia iš pareigų apsimelavusio direktoriaus?

  Reply
  • 2021 1 spalio at 8:36
   Permalink

   Pati ir klausk jei įdomu. Laikraštis dabar laukia atsakymo iš mero kur dingo pažadėtas oro uostas😁 Žmonės jau čemodanų prisipirko, Turcijos kartas nagrinėjo, kiti žemes pardavė bėgdami į pono parekomenduota nenušiktą gamtą. Kas atlygins nuostoliu? Niekis. Bet kelis metus už mokesčių mokėtojų pinigais dosniai apmokami politikai, administratoriai švaistė darbo laiką ir kitus ribotus resursus aiškiausių oro pilių statymo vizijų studijoms. Šeimoje ar versle toks daktaras šmukštaras būtų padėtas į tinkamą kampą. Liūdna, kad mūsų jauna demokratija tokią nusikalstama veikla nurašo lengva ranka ir įdingas šitas nebaudžamumas. Seime turėti kelis klaunus šustauskų gražulių kepenių ir daugeliu kitų vardų visai juokinga. Tai nieko nekeičia. Savivaldybėms tokia prabanga atsirūgsta beviltišku atsilikimu visose srityse nuo kaimynų bei viso svieto.

   Reply
 • 2021 30 rugsėjo at 10:59
  Permalink

  Straipsnį klausiat ką apie šitą išdūrimą meras galvoja? Dzin jam. Maždaug, lohelius iš opozicijos padarė.

  Reply
 • 2021 30 rugsėjo at 9:43
  Permalink

  Kaip kadais sakydavo dešiniųjų patriarchas, kas galėtų paneigti, kad meras nežinojo šitos aferos. Jei jau reikia kelti kainas – kelkite. O tiems opozicionieriams lai sumeluoja kažką. Kad ir apie GPS kokį išgalvotą.

  Reply
 • 2021 29 rugsėjo at 12:11
  Permalink

  Direktorius toliau sėkmingai ir dar ilgus metus garbingai tarnaus rajono žmonių gerovei. Aš rimtai. Nieko naujo, panašių istorijų žinoma šimtais. O kiek dar niekada neišgirsime? Aferistai niekada nenukapos nagų kitam sukčiui, dėl elementarios edukacijos, taip sakant. Iš to tada galėsi pasimokyti pasipelnymo schemų, išsivartymų iš gaidžio? Galų gale, kai vienas ponas mėšluose išsivolioja, kitų čeverykos savaime blizgėti pradeda skaisčiau… Skaidrumo vėliavą prieš rinkimus nešantys labai greitai patys tampa švogerizmo apaštalais. Turint pinigų ir biški noro kelioms įmonėms galima pasamdyti sumanius ir dorus vadovus. Tačiau kur tada dėti bukagalvius giminaičius, tinginius bendrapartiečius ar medžioklės sugėrovus?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.