Kaišiadorių eglutė bus statybvietėje?

Gruodžio 15-ą dieną Kaišiadoryse bus įžiebiama Kalėdų eglė. Nors aikštė prie savivaldybės vis dar panaši į statybvietę, eglė bus statoma beveik toje pačioje vietoje, kur ilgus metus augo nupjautoji gyva eglė.

Kadangi Kaišiadorių savivaldybės aikštės rekonstrukcija vis dar nesibaigia, miestiečiai susirūpino, ar šiais metais turėsime žiemos švenčių simbolį. Juolab, kad didžiuosiuose miestuose Kalėdų eglės jau senokai įžiebtos, jau šią savaitę eglė nušvis Žiežmariuose, tuo tarpu Kaišiadoryse – tylu tylu.

Išsigandę, kad gali likti be švenčių simbolio, miestiečiai socialiniuose tinkluose pradėjo teirautis mero, ar turėsime šiais metais Kalėdų eglę. Meras V.Tomkus interesantę patikino, kad eglė tikrai bus. Tiesa, numatoma jos vieta – veik ta pati, kur ir stovėjo gyvoji. Taip išeitų, kad šių metų Kalėdų eglė Kaišiadoryse bus statybvietėje…

kaledos2

 

2 thoughts on “Kaišiadorių eglutė bus statybvietėje?

 • 2016 5 gruodžio at 18:27
  Permalink

  O kodėl šiais metais Kalėdų eglės nepastačius prie kultūros centro? Manau tokiomis aplinkybėmis tai daug geresnis variantas, nei statybvietė.

  Reply
 • 2016 5 gruodžio at 12:40
  Permalink

  o aš manau,jog reikėjo vis dėlto išsaugoti gyvąją -augančią eglę,o ne kasmet pirkti naują.matomai pinigėlių užtenka,tad,ko neišlaidauti?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *