Kaišiadorių Gedimino gatvėje ir vėl vyksta darbai

Kaišiadorių centrinėje Gedimino gatvėje vėl prasidėjo darbai – kelininkai darbuojasi prie “Pasažo” ir “Lidl”. Kaip praneša mūsų rajono savivaldybė, čia vykdomas valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 142 Kaišiadorys–Žiežmariai ruožo nuo 2,360 iki 2,481 km (Gedimino  g., ties prekybos  centrais  „Pasažas“ ir „Lidl“) kapitalinio remonto projektas.

Šiame  ruože numatoma įrengti papildomas eismo juostas kairiesiems posūkiams, išplatinti važiuojamąją dalį. Toje vietoje Gedimino gatvėje numatoma įrengti naują 2,5 m pločio pėsčiųjų perėją su iškiliąja saugos salele ir nutiesti jungtis tarp esamų pėsčiųjų ir dviračių takų bei naujos pėsčiųjų perėjos, įrengti pėsčiųjų perėjos kryptinį apšvietimą, atnaujinti važiuojamosios dalies horizontalųjį ženklinimą bei įrengti naujus kelio ženklus. Taip pat numatytas kryptinis perėjos apšvietimas iš abiejų gatvės pusių. Numatoma darbų  pabaiga – 2023 m. liepos 31 d.  Kapitalinio  kelio  ruožo  remonto darbų užsakovas Lietuvos  automobilių  kelių  direkcija.

Kaišiadoriečiai jau senokai keiksnojo šią gatvės atkarpą, dėl komplikuoto eismo, ir priekaištauja mūsų miesto valdžiai. Ir šiai ir ankstesnei. Nes statant “Lidl” parduotuvę nebuvo išsyk pasirūpinta tinkamu išvažiavimu, pėsčiųjų perėjomis ir panašiai. Atrodo, lyg būtų buvo atlikta tik pusę darbo. Taip, tą pusę darbo kažkadais priimdinėjo ankstesnės kadencijos valdžios atstovai. O dabartiniai lyg ir galės sakyti, kad savo pastangomis taiso ankstesniųjų klaidas ir tuometinį įvairių žinybų nesusikalbėjimą. Tačiau juk didžioji dalis dabartinės savivaldybės sudėties dirbo ir ankstesnėje kadencijoje.

3 thoughts on “Kaišiadorių Gedimino gatvėje ir vėl vyksta darbai

 • 2023 10 rugpjūčio at 10:44
  Permalink

  du atlyginimo skaiciuokle

  Cherry Team darbo užmokesčio ir mokesčių skaičiuoklė yra patikimas ir išsamus įrankis, užtikrinantis veiksmingą darbuotojų atlyginimų ir įvairių susijusių pareigų valdymą. Ši programa, turinti pažangias funkcijas ir intuityvią sąsają, be vargo tvarko įvairius aspektus, įskaitant sutartis, įmokas ir mokesčius, kurie yra esminiai darbo santykių dinamikai.

  Vienas iš pagrindinių šios naujoviškos programinės įrangos privalumų – patogi vartotojui sąsaja, kuri supaprastina naršymą ir supaprastina visą darbo užmokesčio valdymo procesą. Naudodamiesi jos supaprastintomis funkcijomis ir naudodamiesi lengvai prieinama iš anksto parengta duomenų baze, naudotojai gali patirti, kad ženkliai sumažėja tiek laiko, tiek pastangų, reikalingų darbo užmokesčiui apdoroti ir pradinėms sąrankos užduotims atlikti.

  Reply
 • 2023 13 liepos at 7:30
  Permalink

  Čia kelintas euroremontas per dešimtmetį, penktas ar jau šeštas bus ??? Kurvos, komunistai ir skalbinių vagys – kito gero žodžio nerandu.

  Reply
  • 2023 21 liepos at 7:28
   Permalink

   Galėjo padaryti požeminė pėsčiųjų perėję.maziau kasinėjimo ir eismui trukdymo.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *