Kaišiadorių paukštynas uždaro cechą, neliks 250 darbo vietų

Vos prieš kelias savaites vykusios konferencijos „Kaišiadorys 2022: darbai ir perspektyvos“ metu mūsų rajono valdžia piešė itin gražias perspektyvas verslui mūsų krašte. Tačiau siekiamybės ne visuomet dera su realybe – dėl didelių mokesčių už šildymą bei elektrą stabdoma „Kaišiadorių paukštyno“ paukščių skerdimo cecho veikla.

Dėl šios priežasties net 250 Kaišiadorių paukštyno darbuotojų turės priimti sprendimą, arba keisti darbą, arba kraustytis į kitą Vilniaus paukštyną.

Kaip skelbė agroeta.lt ir Lietuvos naujienų agentūros, paukštininkystės verslui tampa nuostolingu, „Linas Agro Group“ grupės valdomas Kaišiadorių paukštynas jau nuo kovo 14 dienos stabdys paukščių skerdimo ir išpjaustymo cecho veiklą. Teigiama, kad paukščiai bus vežami skersti į Vilniaus paukštyną, kur skerdykla dirbs ištisą parą keliomis pamainomis.

Kaip teigia „Linas Agro Group“ grupės  atstovai, siekiant išsaugoti darbo vietas, Kaišiadorių paukštyno skerdyklos darbuotojams bus sudarytos sąlygos dirbti Vilniaus rajone, Rudaminoje, įmonė veš juos į darbą ir atgal. Tiesa, kiek darbuotojų pasirinks nemažai laiko užimantį važinėjimą į Vilniaus rajoną dar nėra aišku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *