Kaišiadorių paukštynas uždaro cechą, neliks 250 darbo vietų

Vos prieš kelias savaites vykusios konferencijos „Kaišiadorys 2022: darbai ir perspektyvos“ metu mūsų rajono valdžia piešė itin gražias perspektyvas verslui mūsų krašte. Tačiau siekiamybės ne visuomet dera su realybe – dėl didelių mokesčių už šildymą bei elektrą stabdoma „Kaišiadorių paukštyno“ paukščių skerdimo cecho veikla.

Dėl šios priežasties net 250 Kaišiadorių paukštyno darbuotojų turės priimti sprendimą, arba keisti darbą, arba kraustytis į kitą Vilniaus paukštyną.

Kaip skelbė agroeta.lt ir Lietuvos naujienų agentūros, paukštininkystės verslui tampa nuostolingu, „Linas Agro Group“ grupės valdomas Kaišiadorių paukštynas jau nuo kovo 14 dienos stabdys paukščių skerdimo ir išpjaustymo cecho veiklą. Teigiama, kad paukščiai bus vežami skersti į Vilniaus paukštyną, kur skerdykla dirbs ištisą parą keliomis pamainomis.

Kaip teigia „Linas Agro Group“ grupės  atstovai, siekiant išsaugoti darbo vietas, Kaišiadorių paukštyno skerdyklos darbuotojams bus sudarytos sąlygos dirbti Vilniaus rajone, Rudaminoje, įmonė veš juos į darbą ir atgal. Tiesa, kiek darbuotojų pasirinks nemažai laiko užimantį važinėjimą į Vilniaus rajoną dar nėra aišku.

4 thoughts on “Kaišiadorių paukštynas uždaro cechą, neliks 250 darbo vietų

 • 2022 22 vasario at 13:32
  Permalink

  Labai gerai, kad lenkiasi dar viena šiuolaikinės vergovės formos kontora. Lietuvos verslininkai yra šventai įtikėję, kad jie kažkuo ypatingi, pranašesni už kitus pagal visus kriterijus ir Dievo pasiusti į žemę dalintis savo supista išmintimi, gerumu ir t.t. Nugaras jiems lenkentys muzikai, anot jų, nieko neverti, tik gailesčio, o minimali alga jiems per didelė prabanga už naktinį, sunkų, purviną darbą. Pizdon tokį mentalitetą. Mažiau vištų, mažiau smarvės. Visom prasmėm.

  Reply
 • 2022 13 vasario at 20:13
  Permalink

  Dėkui, tai tikrai didelis dėkui. Bet galėtų į Grigiškius susirinkti ir visą proletariatą paukštininkystės. Regis išvažiuos į sostinę „miero kamanda“, o bedarbystė liks su mumis.

  Reply
 • 2022 13 vasario at 16:07
  Permalink

  Jau visiems, net ir buvusiems V. Tomkaus gerbėjams, aišku, kad meras jau antrą kadenciją šūdą mala.

  Reply
  • 2022 13 vasario at 16:09
   Permalink

   Ačiū merui V
   Tomkui, kad pagaliau užsidarys tas smarvės fabrikas paukštynas. Nei viena valdžia nesugebėjo to paukštyno užlenkt, džiaugiuosi, kad tai pavyko Tomkui.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.