Kaišiadorių rinkėjai nusigręžė nuo konservatorių

Nors iš didžiausių reklaminių stendų gražiai nugrimuotas kandidatas žadėjo menamą patirtį Lietuvai, Kaišiadorių krašto rinkėjai antrame rinkimų į LR Seimą ture nusigręžė nuo konservatorių ir savo palaikymą išreiškė naujam politikos veidui – Silvai Lengvinienei.

Šiek tiek priešistorės. Dar pirmame rinkimų rate Kaišiadorių – Elektrėnų apygardoje į antrą turą pateko Audronius Ažubalis ir Silva Lengvinienė. Abu kandidatai surinkto praktiškai po vienodą balsų skaičių. Skirtumas buvo viso labo 23 balsai. Na o antrame ture A. Ažubalis surinko tik 39,05 proc. dalyvavusių rinkėjų balsų, o Silva Lengvinienė gavo 54,3 proc. rinkėjų balsų.

Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas į Kaišiadorių – Elektrėnų rinkimų apygardą atėjo į politinę šalikelę, per konservatorių vidaus pasistumdymą išstūmęs Tomą Vaicekauską. Vietiniai kuždėjo, kad A. Ažubalio kandidatūra yra rajono mero Vytenio Tomkaus projektas. Tai gali būti tiesa. Juolab, kad pats A. Ažubalis neturi net menkiausių ryšių su vietos gyventojais. Kitas aspektas – konservatoriška patirtis parlamente dar niekam šioje politinėje parapijoje nepatiko. Beje, save A. Ažubalis reklamavo, kaip „patirtį Lietuvai“. Tačiau jo patirties nauda yra tokia pat neregėta, kaip ir kitų Seimo ilgasėdžių – salamakinų, juknevičienių ir t.t. Niekas tos naudos per daugybę kadencijų neregėjo. Per priešrinkiminius pasirodymus Kaišiadorių kultūros namuose šis ponas buvo pareiškęs, kad Seimo narys tris ar keturias kadencijas mokosi ir tik po to pradeda dirbti. Nesinori nieko įžeisti, bet 12 ar 16 metų tik besimokantis suaugęs žmogus atrodo „kitoks“ (anksčiau vadindavome pikčiau). Charizmą žmogus išsisėdėjo, nes drausmingai įgarsindavo profesoriaus Vytauto Landsbergio politines pozicijas, o vėliau lygiai taip pat disciplinuotai atbuvo užsienio reikalų tvarkytojo iškamša kadenciją baigusios prezidentės Dalios Grybauskaitės paunksmėje. Ir panašu visus šiuos niuansus atiduodami balsus Kaišiadorių krašto gyventojai tikrai suprato. Juolab, kad kaišiadoriškiai jau ir taip buvo pavargę nuo „savų“, savivaldoje valdančių konservatorių arogancijos

23 thoughts on “Kaišiadorių rinkėjai nusigręžė nuo konservatorių

 • 2020 31 spalio at 21:30
  Permalink

  Nors už Ažubalį ir nebalsavo, nors Ažubalis ir prapi… rinkimus, bet vis tiek jis liks seime. Čia tas Ažubalis kaip Leninas – atėjo visiems laikams?

  Reply
 • 2020 29 spalio at 22:51
  Permalink

  Kokia partija veža dabar?

  Reply
 • 2020 29 spalio at 22:40
  Permalink

  Realiai 59 apygardoj įvyko nusiLENGVINImas ant merinių partijų atstovų.
  Na dar būtų galima pasakyti auksinis lietus ant buvusių partiečių dviejose savivaldose.
  Sveikinimai Lengvutei. Padarėt visus – nesitikėjau!!

  Reply
 • 2020 28 spalio at 22:16
  Permalink

  Buvau konservatoriu partijoje nuo 1995 metų iki praeitų metų, iš arti pažįstu daug žinomu konservatorių: Mantą Adomėną, Pavilionį, Majauską, V. Benkunską, Anušauską, Kreivį, V. Tomkų ir kitus. Ne kartą norėjau suplėšyti savo konservatorių partijos pažymėjymą, kol pagaliau praeitais metais išstojau iš šios partijos. Jie ne tokie kaip save rodo viešai.

  Reply
  • 2020 29 spalio at 10:27
   Permalink

   Alvydai, tai visi padorūs žmonės pabėgo iš TS-LKD, nes suprato, kad ji su konservatiškom vertybėm neturi nieko bendro.

   Reply
   • 2020 29 spalio at 15:04
    Permalink

    Tai išvardyk nors 5 tokius padorius.Vladas

    Reply
    • 2020 29 spalio at 21:39
     Permalink

     Juozai, 5 „padorius“ atstoja KGB žydelis K. Jankelis, o dar jei pridėtūme ir be 5 minučių kunigą M. Nasevičių, tai ir visas velnio tuzinas gautūsi, o prie velnio tuzino pridėjus palangietį-grigiškieti Kaišiadorių merą, tai gaunas 666.

     Reply
     • 2020 30 spalio at 8:56
      Permalink

      kaip ir visos davatkos- esi buka, kaip čebato aulas.

 • 2020 28 spalio at 14:56
  Permalink

  Žemo lygio rašliava. Principas – parašau, per 10 min pats pasikomentuoju ir laukiu reakcijos. Kvaila ir nesolidu. Šiuo atveju laimėjo netradicinius šeimos santykius propoguojančios partijos atstovė. Dar taip neseniai jūsų ,,informacijos priemonė“ piktinosi ir šaipėsi iš LGBT siekių, o dabar džiaugiatės jų atstovų pergale. Akivaizdus demokratėjimo šuolis.

  Reply
  • 2020 28 spalio at 20:25
   Permalink

   Belai, pati didžiausia nesąmonė ir kvailumas, bei žemas politinis lygis pagrindiniu rajono kandidatu pasirinkti seną tarbaklynį pirdylą, kuris ilgus metus nieko neveikė ir tikėtina, kad nieko neveiks. O gal merui V. Tomkui parankus toks politiškai neįgalus seimo narys? Su Laimutė tai viską reikėjo dalintis, o dabar būtų viskas tik vienam.

   Reply
   • 2020 29 spalio at 15:06
    Permalink

    Tai kad išrinkta ponia ne ką jaunesnė.

    Reply
  • 2020 28 spalio at 20:26
   Permalink

   Tai taip, konservatorių asilams viskas žemas lygis kas rašo tiesą apie juos.

   Reply
  • 2020 28 spalio at 20:57
   Permalink

   Pritariu 100%. Pats provincialiausias ir primityviausias politikos suvokimas. Kaimo mokytoja, suvirintojas, mobiliakų pardavėjas, autošaltkalvis, šaškių treneris, suvirintojas, prekeivis kedais, statybininkas, fizrūkas, zootechnikas, kirpėja, kepėja – tinka puikiausiai, svarbiausia nekonservatorius. Kodėl? Elementaru: durneliais lengva manipuliuoti, nukreipti sau palankia kryptimi.

   Reply
   • 2020 28 spalio at 22:14
    Permalink

    Va turbūt todėl V. Tomkus ir pasirinko A. Ažubalį, kad būtų lengva manipuliuoti.

    Reply
   • 2020 28 spalio at 22:15
    Permalink

    Nieko keisto, nes kaip koncertas taip durnelis.

    Reply
   • 2020 30 spalio at 9:10
    Permalink

    Valstiečiai ramiau prakišo, lenkai lengviau susitaikė ir net Lukašenka mažiau putas per žandus leidžia. Nesuprantu iš kur tiek pesimizmo. Tai gi neišrinkome koncervatoriaus, kur problema?

    Reply
  • 2020 29 spalio at 10:29
   Permalink

   Va va, tas ir vyksta savivaldybės FB puslapyje ir ant mero FB sienos, patys save giria, patys liaupsinančius sau komentarus rašo, tam dalykui net šiaulieti už mokesčių mokėtojų pinigus pasamdė, kad plautų smegenis rinkėjams.

   Reply
 • 2020 28 spalio at 13:37
  Permalink

  Na nieko keisto, kad A. Ažubalis nebuvo išrinktas su tokia palaikymo komanda kaip V. Tomkaus ir čiabuvių konservų.

  Reply
 • 2020 28 spalio at 13:35
  Permalink

  Už Ažubalį nieks nebalsavo, bet vis vien jis pateko į seimą pagal sąrašą. Balsuok nebalsavęs, bet senų pirdylų atsikratyt nepavyksta.

  Reply
 • 2020 28 spalio at 13:32
  Permalink

  Tai, kad tos A. Ažubalio patirties ir gerų darbų nesugebėjo įvardinti nei meras V. Tomkus, nei kiti jo gerbėjai.

  Reply
 • 2020 28 spalio at 13:30
  Permalink

  Būtų džiugu, kad konservatoriai rajone pralaimėtų ir būsimuose mero bei tarybos rinkimuose.

  Reply
 • 2020 28 spalio at 13:26
  Permalink

  O ar nemanot, kad Lietuvos konservatoriams pašiko Kaišiadorių konservatoriai dėl savo perdėtos meilės valstietei L. Matkevičienei?

  Reply
  • 2020 29 spalio at 22:47
   Permalink

   Na realiausiai tai aktualiausia, kad buvusi liberalė nusilengvino ant dabartinės.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *