Karininko garbės kaina

Politinė prostitucija legali jau seniai. Valkatavimas po partijas ir koalicijų kaitaliojimas už graužtuką ar ledinuką yra reiškinys ne naujas. Ir visgi, kiekvienas kartas palieka šleikštulį.
Ypač smagu kai „žodžio žmonėmis“ pasirodo pabėgėliai iš karininkijos gretų. Neminėsime šįkart nacionalinio masto lyderių. Pakaks vietinio Kašiadorių rajono personažo, kuris, beje, pagarsėjęs ir šalies mastu. Yra toks Virginijus Ceslevičius rajono savivaldybės taryboje. Gana skandalingomis ir keistomis aplinkybėmis šis žmogus turėjo palikti aukštas pareigas Pravieniškių kalėjime. Ir pasuko tuomet politikon.
Kuomet jūs, pone Virgi, ėjote į rinkimus, skelbėtės, kad esate liberalių pažiūrų, tuo būdu laimėdamas rinkėjų pasitikėjimą. Kas gi nutiko? Kiek kainuoja jūsų vertybės, jei jas dabar keičiate ir iš opozicijos peršokate į valdančiosios koalicijos valtį? Kaip turi jaustis jūsų rinkėjas ir ką jam galvoti? Po kiek šiais laikais ta karininko garbė, kuria, kaip ir liberaliomis vertybėmis, mojavote rinkimų metu? Iš tiesų – kokia kaina? Pinigai? Postai? Privilegijos? O gal tiesiog pietūs kokioje tinklinėje „tašnilovkoje“? Gal VIP kliento kuponas visoje šalyje žinomoje teisėjų girdykloje? Pasakykite, kiek kainuojate ir pasiskelbkite viešai po kiek jūsų vertybės bei balsas. Tai bus bent jau sąžininga – rinkėjai kitam kartui žinos kam iš tiesų dovanoją išganingąjį kryžiuką.

155 thoughts on “Karininko garbės kaina

 • 2020 7 gruodžio at 22:00
  Permalink

  Nuskriaustųjų politikierių straipsnis asilam

  Reply
  • 2020 7 gruodžio at 23:16
   Permalink

   neisivaizduoju, kad suteneris rašytų straipsni, kad paprastutė jam nebedirba

   Reply
 • 2020 30 lapkričio at 21:32
  Permalink

  O, net nustebau, kad aš ir vėl po ilgo laiko minimas žiniasklaidoje😍 Nors minimas kažkokių dalbajobų ir ne iš geros pusės, bet, kaip liaudies išmintis byloja, kad ir bloga reklama yra reklama. Tad AČIŪ, dalbajobai, kad minite ir mane🥰 Tik va smalsu iš kur jūs, dalbajobai, ištraukėte kad esu alkoholikas ir kažkokias baudas mokėjau už teisėjų balių, ar tuos baliaunikus į STT pridaviau? Mieli dalbajobai, ar jūs matėte kada mane girtą, ar gėrėte su manim, kad vadinate mane alkoholiku? Juk patys suprantate, kad jei ir išgerčiau tai tikrai tik ne su dalbajobais. Beje, o baudas esu mokėjęs tik kažkada labai senai už greičio viršijimą ir neprisegtus saugos diržus. Kas liečia STT ar kitas teisėsaugos tarnybas, tai nei ką jom daviau, nei pridaviau. Tad, dalbajobai, užsiimantys pideralizaciją, nerašykite apie mane to ko nežinote, o ko nežinote galite paklausti, nes tikrai atsakysiu net ir dalbajobams. Apmaudu tik tai, kad tiek Lietuvos, tiek rajono valdyme dalbajobų perteklius.

  Reply
 • 2020 30 lapkričio at 12:12
  Permalink

  V. Ceslevičius juk bičiuliavosi su A. Radvila, pas Radvilą ir ėdė ne kartą chaluavai, bet išdavė, nubėgo pas Paškauską chaliavai ėst, išdavė dabar ir Paškauską, nulėkė pas V. Tomkų dėl geresnių pareigų. Tik laiko klausimas kada ir kam išduos V. Tomkų. V. Ceslevičius it kokia pereinama gairelė keliauja iš rankų į rankas, ar gal kaip kurva pabūna pas visus.

  Reply
  • 2020 30 lapkričio at 19:31
   Permalink

   Šaunuoliai Tomkus ir Ceslevičius paėmė ir pasipūtusius balvonus išdūrė. Taip ir toliau , nesustokit ir nekreipkit dėmesio į kaimo magnatus. Eikit pirmyn ir pirmyn

   Reply
   • 2020 30 lapkričio at 19:32
    Permalink

    Matau apsišiko Paška su šiuo straipsniu

    Reply
   • 2020 30 lapkričio at 22:40
    Permalink

    Daiva, ne tik pirmyn, bet ir gilyn. Ania?

    Reply
   • 2020 30 lapkričio at 22:45
    Permalink

    Daiva, kaip Giržadinės davatka ir be 5 min kunigo žmonai gal nederėtų viešai rašyt apie Vytenio ir Virginijaus orgijas pirmyn ir gilyn. Aš suprantu, kad gyvenant su tarbaklyniu Mindaugu, noris visko ir su kitais pamėgint, bet gal, kaip tikybos mokytoja, to viešai neskleiskite, juk čia ne pažinčių portalas.

    Reply
  • 2020 30 lapkričio at 21:39
   Permalink

   By… bibliją jis čiulpė, o nesibičiuliavo

   Reply
 • 2020 29 lapkričio at 23:30
  Permalink

  Oi jaučiu turėsiu darbo….

  Reply
  • 2020 29 lapkričio at 23:32
   Permalink

   Nieks nenorėjo mirti.. Teisininkas uždirbs

   Reply
  • 2020 30 lapkričio at 12:13
   Permalink

   Aha, turėsi darbo, prisnigo, tai galėsi sniegą kasti.

   Reply
 • 2020 29 lapkričio at 23:08
  Permalink

  Su mužikais prie vieno stalo? Ar su apšišaukusiais bojarinais? Niekada! Daktaro pienačiulpys su Šviniumi susitaikė ne už ačių. Beje, visose federacijose dabar permainų vėjai. Pinigo mažėja, o gero gyvenimo megėjų daugėja kasdien sparčiau už covidinius. Sako vienas buvęs Seimo narys vėl į sporto pasaulį pareina.

  Reply
 • 2020 29 lapkričio at 22:54
  Permalink

  Liaukitės pilstyt purvą, gal jau pakaks. Galvojat tai kam įdomu, pagailėkit garbaus amžiaus politiko, manau jam tikrai blogai. Kalbėjau nesenai, tai senolis jaučiasi išduotas, piktas, kad jo nieks neklauso. Tokiam amžiuje jau sklerozė prasideda, tai visko ir nepamena. Sėskit prie diskusijų stalo meras Algimantas Virginijus, Ramutis ir vieną kartą išsiaiškinkit ir politinius aspektus ir savo pakraipas. Nusibodo šis erzelis.

  Reply
 • 2020 29 lapkričio at 22:32
  Permalink

  didžiausia pagarba vyteniui iškirtusiam balvoną ir jo prasmirusią govėdą

  Reply
 • 2020 29 lapkričio at 22:11
  Permalink

  Darosi vis įdomiau ir įdomiau… rytoj savivaldoje bus sunku susikaupti darbui kai tiek naujienų reikės aptarti.

  Purpurinis vakaras varva
  Lyg aplietas aviečių sultimis.
  Ant akmens šiąnakt dėsime galvas, Po žvaigždėm šiąnakt gulsimės.

  Na tai kas, kad benamiai, bedaliai, Na tai kas, kad šunų apskalyti.
  Akyse šoka pušys žalios,
  Ir šalna dar žolės nepalietė.

  O paskui bus kaip būti privalo: Kažkam žirgas, kažkam tik kamanos. Paskutinę taurę lig galo, Iki dugno ir veidu į samanas.

  Reply
  • 2020 29 lapkričio at 22:17
   Permalink

   Rytoj ponas meras įvykdys galutinę politinę kastraciją

   Reply
  • 2020 29 lapkričio at 22:30
   Permalink

   Gal ir arogantiška teigit, kad lyderis nemato reikalo matytis su tais, kurie net kelnės reikalų nesutvarko

   Reply
  • 2020 29 lapkričio at 22:41
   Permalink

   O kas bus kai už šmeižtą uždės antrankius ir reiks atsakyt. Juk dabar lengvai suseks kas kam už kiek, juk visi įrašai operatorių saugomi puse metų pagal įstatymą. Tai skambučiai, grasinimai yra užfiksuoti. Bus karšta.

   Reply
   • 2020 29 lapkričio at 22:44
    Permalink

    paččių antrankių uždejimas nieko nereiskia. gal ir šiaip antrankiu uzdejima propaguoja

    Reply
 • 2020 29 lapkričio at 22:09
  Permalink

  įdomu, kas dabar yra paguoda po tokio nesėkmių ruožo?

  Reply
 • 2020 29 lapkričio at 21:56
  Permalink

  Šaunuoliai, esu Žaliųjų partijoj, eikit ir nesustokit. Aš paliudysiu kur reiks, kad Kaišiadorių verslininkas P. skambino Virginijaus Ceslevičiaus partiečiams ir grasino su Ceslevičiuni susidoroti, pervažiuoti traktoriumi ir t.t.. Virginijau mes visas Kaišiadorių skyrius tavo pusėje. Per susirinkimą balsavom kad jungiamės prie daugumos, dabar eisim iki galo kartu ir ravėsim tokias atgyvenas kaip verslininkas P.

  Reply
  • 2020 29 lapkričio at 22:00
   Permalink

   Šantažas, šmeižtas ir grasinimai tai KGB metodas priverst nepaklusnius tarnaut. Verslininkas P. didžiausias to specialistas, buvęs KGB stukačius. Per lavonus ir žmonių ašaras sukūręs verslą iš spirito prekybos…..

   Reply
   • 2020 29 lapkričio at 22:11
    Permalink

    Gaila, ką uždirbo tą kazino paliko, paliko ten ir gyvenimą

    Reply
   • 2020 30 lapkričio at 11:58
    Permalink

    Rinkėjai, o TS-LKD Kaišiadorių skyriaus K. Jakelis kartais nėra buvęs KGB agentas? Kažin ar ne su KGB pagalba Sirijoje darbavosi? M. Nasevičius neturėjo nieko bendra su KGB? Kažin kodėl kai M. Nasevičius buvo lyg ir įtariamas prievartavimu, bet i įvykio vietą atvyko ne tik milicija, bet ir KGB ir viskas buvo užtildyta. Kaip nutiko taip, kad „sąžiningam“ merui V. Tomkui patarinėjo buvęs KGB rezervistas R. Kubiakas? Kur nepasisuksi tai visur konservai su KGB susiję.

    Reply
  • 2020 29 lapkričio at 22:02
   Permalink

   Pirmyn už kauptukų !

   Reply
 • 2020 29 lapkričio at 21:47
  Permalink

  Palaikom Ceslevičių ir Gerulaitienę. Bent du kurie savarankiški ir nelaksto paskui verslininkus išmaldos. Nebijokit tų atgyvenų, jie patys bijo, nes išmesti iš žaidimo su visom jų partijom

  Reply
  • 2020 30 lapkričio at 21:45
   Permalink

   Tai, kad Ceslevičius paskui kiekvieną jau pasilakstęs, o Gerulaitienės, turbūt pagal jaunesnę birką laksto. Juk sklinda kalbos, kad mentas tą šmėklą pisa.

   Reply
 • 2020 29 lapkričio at 21:40
  Permalink

  Dirbu eiliniu pravienose. Kai Virginijus buvo vadu tai dar bent tvarka buvo. Virginijus žodžio žmogus pasakė padarė. Už tai jį gerbė ir pareigūnai ir zulikai. Na kas darosi per bardakas dabar baisu net pagalvot. Administracija bijo zulikų, pataikauja, kovidas, dirbt nėr kam, nusiritom visai. O visus tuos politikus kur čia daug reiškias į zoną reiktų savaitei, vat tuomet suprastų kaip eilinį jiems krušt. Iš gaidyno nei viens neišeitų, o ypač tie du rajono geradariai.

  Reply
  • 2020 29 lapkričio at 21:46
   Permalink

   Pirmu smūgiu Vytenis iškirto senolį, antru smūgiu kilimingąjį.

   Reply
 • 2020 29 lapkričio at 21:20
  Permalink

  Naftalinu atsiduoda bet ant jaunų pilą pamazgas. Juk prarado visus savo partiečius. Nuo naftalino kai kandys ir Čėsna su Petka pabėgo.

  Reply
  • 2020 29 lapkričio at 21:24
   Permalink

   Lavono kvapas niekam nepatinka. Praradai valdžią, prasilošei, atkatų nieks neneša ir visiškas politinis lavonas

   Reply
   • 2020 29 lapkričio at 21:40
    Permalink

    Sako naftalino tik viena kandis neišsikando

    Reply
 • 2020 29 lapkričio at 21:16
  Permalink

  Ar tikrai susitaikė du verslininkai iš dviejų miesto galų. Kad Radvilai anas tiek kraujo išgėrė, mentam pridavė, ant teisėjų STT užsiundė. kažin ar taip yra. O jei susitaikė tai vėl Radvilą kaip su parduotuvėm Pravienose išdurs. Senis suktas nors ir naftalinu atsiduoda.

  Reply
  • 2020 29 lapkričio at 21:32
   Permalink

   Dirbau pas verslininkus virtuvėj restoranuose. Galiu parvirtint abu vienas kito verti. Vienas diena naktį norėjo mane tvarkyt, na supratot, o antras tai glostydavo glostydavo, na geriausiu atveju tik oralas. Bet dabar dirbu Elektrėnuose pas normalius. tai tokio nieko nėra. Dar pas vieną kai dirbau tai bandė parduot kai proste, tai tuomet ir palikau darbą.

   Reply
   • 2020 29 lapkričio at 21:41
    Permalink

    Sakiau kad čia impotentų ir gėjų šou

    Reply
 • 2020 29 lapkričio at 21:05
  Permalink

  Beždžionei dašunta, jog nevykęs verslas niekaip negali būti privalumas. Nei politikoje, nei kituose viešuose reikaluose. Žmonai prie pečiaus gali išdėstyti reikalų svarbą, ne daugiau. Priešingai, ant bangos per privatizaciją ir silpnos valdžios metu sukurti verslai tampa parazitais, o kito išdūrimo mechanizmai persismelkia iki kaulų smegenų į kitas sritis. Darbo vietų už minimalią algą, kurios 1/2 moka darbo birža, kūrimas ir kūrviškas kaip vergovė ir pan. šūdai iš Dėdės Tomo trobelės. Nuo Bielarūsijos iki Amerikos visiems laikams nusileidžia naftalininio teatro užsklanda.

  Reply
 • 2020 29 lapkričio at 21:04
  Permalink

  Virginijau, pasirinkai teisingą sprendimą, todėl tie mažaraščiai tave ir drabsto purvai, kaip ir tikrai puikią partiją, kurią atstovauji. Nuskriaustieji nežino kaip tave įtakot, nes patys įklimpę į mėšlą iki ausų. Mes už tave Virginijau, nesigręžiok ir pirmyn.

  Reply
  • 2020 29 lapkričio at 21:10
   Permalink

   Pritariu, nebijok kad šmeižia. Bijo protingo ir gabaus politiko, kuris matyt turi stuburą ir sąžinę. Tikrai kad toks mėšlo pylimas, Nuskriaustųjų darbelis….

   Reply
 • 2020 29 lapkričio at 19:52
  Permalink

  Na ta Kaišiadorių savivaldybė man jau senai asocijuojasi su politinių kurvų lizdų, o kada prie jų prisijungė dar šavalkos iš žalių partijos, tai manau logiška būtų savivaldybės aikštę vadinti raudonųjų žibintų kvartalu, savivaldybės pastatą politiniu viešnamiu. Tik va kas ten suteneris V. Tomkus, M. Nasevičius ar KGB ir K. Jakelis?

  Reply
  • 2020 29 lapkričio at 20:21
   Permalink

   Taip išdūrė Paška…… Virgis, tas net ROŽYTE pavirto, sakau, kad čia gėjais atsiduoda. Na senis visai suvaikėjo, moterim apsimeta

   Reply
   • 2020 29 lapkričio at 20:27
    Permalink

    Dar yra pijokas Edvinas, kuris charllį tvarko. Tas portalas kuriame visi šmeižiami, bet girtas iš savo telefono savo sukurtus tekstus „saviem “ siuntinėja, o gal net nepamena, o po to deda į charllį. Turiu ir aš gavęs keletą. Tikri sakyčiau šedevrai. Aš tokių iš savo telefo nesiųsčiau….

    Reply
    • 2020 29 lapkričio at 20:49
     Permalink

     Čia Edvinas kuris Radvilą ir teisėjus STT pridavė, o po to pats gavo baudą už šmeižtą. Tai už to organizavimo Ramutis..čia tikrai geras

     Reply
 • 2020 29 lapkričio at 19:37
  Permalink

  Kaip suprantu tai V. Ceslevičius iš Pravieniškių zonos načialnyko pareigų buvo išvytas ne už gerus ir sąžiningus darbus, Paškauskis jo atsikratė ir supratęs kas per fruktas tas Virgilijus? Tai negi V. Tomkus toks bukas ir viliasi, kad Virgutis jo neišdurs? Nepamirškit, juk Virgis mentas.

  Reply
  • 2020 29 lapkričio at 20:31
   Permalink

   Tikrai Paska…zonoj sėdėjo, kad zoniniais pseudo pasirašinėja ar čia jo pijokai už bambalį varo. Kad Paska…..teistas buvo tai tikrai už financines afioras, bet kad sėdėtų tai negirdėjau, bet gal dar ruošiasi, turbūt žino už ką….

   Reply
 • 2020 29 lapkričio at 19:27
  Permalink

  O p. Gerulaitis ar nujaučia, kad jau nuo Žaliųjų partijos atsiradimo Kaišiadoryse jam žmona su Ceslevičiumi galimai ragus montuoja?

  Reply
 • 2020 29 lapkričio at 19:09
  Permalink

  Nėr blogiau kai politikoje atsiduria nieko gyvenime nesukūrę ir visą laiką mitę iš mokesčių mokėtojų tokie kaip V. Ceslevičius. Mano nuomone tai politikoje turėtų būti tie kurie gyvenime yra kažko pasiekę, sukūrę verslus ir darbo vietas, pvz A. Radvila, M. ir T. Vaicekauskai, M. Nasevičius, A. Janavičius ir panašiai.

  Reply
  • 2020 29 lapkričio at 20:36
   Permalink

   Paska… nuo kada su Radvila susitaikėt, juk daug mėšlo ant jo esat pripyle ir gerų reportažų per rinkimus išleidę, o dabar tipo draugas. Na visi nueinantys politikai griebiasi šiaudo, visi viedmainiai ir dviveidžiai

   Reply
 • 2020 29 lapkričio at 19:05
  Permalink

  Metų įvykio rinkimuose Metų razborkės nominacija garantuota! Su tuo ir sveikinu. Skaidrumas ir viešumas nėra figos lapas skirtas pirtyje biblijinėm vietom pridengti, paairodo. Kai jų stinga, formuojasi pūlingi furnkulai, kurie kaip kaimo pusmergei sprogsta prieš pirmą pasimatymą. Vyrai, advento vakarai labai tinka medinių šaukštų drožybai. Kaip ir ramiems apmastymams, santarvei su pačiu savimi, atleidimui ir ryšio su visais pasauliais paieškoms.

  Reply
 • 2020 29 lapkričio at 16:56
  Permalink

  Su daiva išsiskyrei, su senoliu skudurus sumetei

  Reply
  • 2020 29 lapkričio at 17:08
   Permalink

   😱 Virgis pakeitė orientacija ir gyvena su vyru? Na man senai kėlė įtarimą, kad turi jis nukrypimų🙄

   Reply
   • 2020 29 lapkričio at 17:10
    Permalink

    o Jurgita gimus Jurgiu. Bet šiais laikais tai ok

    Reply
 • 2020 29 lapkričio at 16:47
  Permalink

  Nepaslaptis, kad V. Ceslevičius, būdamas tarybos narių, sužinojo apie aplinkos apsaugos ministerijos steigiamą valstybės saugomą konservatorių asilų rezervatą, tai ir panoro rasti ten prieglobstį, bet juk visiems aišku, kad lygiaverčiu ir lygiateisiu asilų nebus, o tik kokiu išaku ar mulu.

  Reply
 • 2020 29 lapkričio at 15:53
  Permalink

  Virginijau, dėkingumas toks dalykas, kuris geriausiai išreiškiamas pinigais. Tai ar nesijauti skolingas tiems kas rašė per tavo politines kampanijas į tarybų, mero, seimo rinkimus, ar nesijauti skolingas tiems kas rašė ir tada kai buvai vijamas iš Pravieniškių boso pareigų? Skola juk ne žaizda ir neužgyja. O gal manai, kad rašantys tau labdarą darė? Virginijau, tad, jei turi bent kiek padorumo, praverk savo piniginę tiems kas rašė tavo naudai.

  Reply
 • 2020 29 lapkričio at 15:35
  Permalink

  Virginijau, nors su A. Radvila ir nesame patys geriausi draugai ar bičiuliai, bet nesame ir priešai. Kas buvo pražuvo ir reik gyventi toliau, viens kitam pykčio ne laikome, tad gal vertėtų man tą buvusį karo kirvį su A. Radvila užkasti dar giliau ir papasakoti jam, kaip būdamas Pravieniškių bosu, rengiai Bačkonysę projektą kaip A. Radvilos verslą išmest iš Pravieniškių zonos? Na bet, jei esi sąžiningas pilietis, tai gal ir pats atlikusi išpažintį? Bet po tos išpažinties ar drįsi kelt koją į pramogų ir konferencijų centrą, ar išdrįsi paspaust ranką A. Radvilai ir R. Paškauskui?

  Reply
  • 2020 29 lapkričio at 20:53
   Permalink

   Dabar aišku kad Virgis išdūrė abu balvonėlius. Ačiu Edvinai atleisim tau kad ant vieno iš jų lytinį organą ant veido uždėjęs buvai ir savo portale demonstravai

   Reply
 • 2020 29 lapkričio at 12:35
  Permalink

  Baikit rašinėt . Juk visi jau senai žino kad portalas priklauso Paška……..,kad jam dirba keli vietiniai žurnalistai. Paskaičius straipsnius atrandi portalo favoritus Tomkų, Radvilą, dabar Ceslevičių ir aišku Tomuko Vaicekausko šortukus. Ir per visus skandalus ginamą liberalų pirmininkę buvusią mokyklos direktorę dabar jau atleistą. Apie šią liberalų partiją nei vieno kritinio straipsnio, kaip ir apie Darbo partiją. Sako kad per seimo rinkimus Paška… buvo radęs naują melžiamą karvę ir dirbo darbiečiams. O šiaip tai Vaikų darželis ar senelių prieglaudą…Darosi nuobodu ir gėda.

  Reply
  • 2020 29 lapkričio at 13:51
   Permalink

   Marty6ka, pats baik ra6in4t. Dar su tokiomis klaidomis 🙂

   Reply
  • 2020 29 lapkričio at 15:14
   Permalink

   Kiekvienas turi savo nuomonę ir nebūtinai teisingą, bet nedaugelis turi haliucinacijas kaip Martynas, nieko bendra neturinčias su realybe. Manau nesvarbu kas rašo Kaišiadorių žiniose ir kam jos priklauso, o svarbu ką ir kaip rašo, tad kiekvienam, net ir konservatorių asilui, aišku, kad rašoma tiesa ir gana vaizdžiai. Todėl malonu skaityt ne vien sausą info, o graudu darosi, kad korupcija valdžioje klesti ir vis didesniu mastu. Galvojau, kad bent V. Ceslevičius padorus žmogus, bet klydau, pasirodo, kad ir jis pasielgė kaip 3,14deras.

   Reply
  • 2020 29 lapkričio at 15:56
   Permalink

   Martynai, nesusireikšmink, juk ne dėl tavęs rašo, o dėl eilinį kartą sąžinę pardavusio politiko.

   Reply
 • 2020 29 lapkričio at 11:03
  Permalink

  Virginijau palaikom tave, O į Paškau…..straipsnį ir jo draugelių pijokėlių žurnalistų komentarus nusispjauk, nes eini teisingu žingsniu, buvai ir būsi mūsų favoritas. Tu jaunas politikoj tad nesusidėk nusenusiais savanaudžiais verslininkais. Jie iš tavęs tik melžia idėjas, informaciją ir manipuliuoja, o tuos kurie nesutinka šokt pagal jų dūdelę tiesiog apdrapsto mėšlu. Palaikom ir Virginijų ir Aušrą, išlikit tvirti.

  Reply
  • 2020 29 lapkričio at 15:21
   Permalink

   Rugile, dėkui už palaikymą. Maloniai moki palaikyt, tavo palaikymas teikia vilčių laimingai pabaigai. Tikiuosi, kad ne pirmą ir ne paskutinį kartą palaikė, tad su nekantrumu laukiu kada vėl palaikys ir ne tik. Ačiū.

   Reply
 • 2020 28 lapkričio at 21:45
  Permalink

  Noriu padėkot Almantui, Tomui už straipsnį.

  Reply
  • 2020 28 lapkričio at 21:49
   Permalink

   Kai išsiblaivys – pasakys ačiū. Tavo padėka bambalio neverta, o va už senolio padėką žaibas ir smūgis išeina.

   Reply
  • 2020 28 lapkričio at 22:05
   Permalink

   Ar čia tie žurnalistai kurie Ramučiui straipsnius rašo

   Reply
   • 2020 28 lapkričio at 22:10
    Permalink

    Taip čia tie „žurnalistai“, kuriems gerb. meras, pirmas nuo kristaus gimimo metų per visą Kaišiadorių istoriją žmonių išrinktas meras, VDU magistras Vytenis beria druską ir pila rūgštį ir šarmą į jautrias vietas jau šešti metai nuo pirmos inauguracijos ir pirmų demokratinių mero rinnkimų

    Reply
    • 2020 29 lapkričio at 12:56
     Permalink

     Teisybe sakot, meras eina sunkiu teisingu keliu, dar turės ir trečią kadenciją tuos du tvartus mėšt, kur paliko tiek metų valdę liberalai ir komunistai

     Reply
    • 2020 29 lapkričio at 13:54
     Permalink

     Kristus palei merą jau mažąja raide pradedamas? Nagi nagi.

     Reply
     • 2020 29 lapkričio at 15:27
      Permalink

      Dd, tai gi tie padugnės negerbia nieko, nei tėvo, nei motinos, tad nieko keisto, kad ir Kristus parašė iš mažosios raidės, beje Virginijaus vardą ir iš mažos raidės rašo, tad arba jie beraščiai, arba parodo, kad tas V. Ceslevičius jiems šūdo vietoje.

  • 2020 29 lapkričio at 13:45
   Permalink

   Welcome. Užeikite dar – paslauga nemokama 🙂 Čia ne STT ir ne bažbyčia – jūsų neapgaus.

   Reply
  • 2020 29 lapkričio at 15:50
   Permalink

   Virginijau, dėkingumas toks dalykas, kuris geriausiai išreiškiamas pinigais. Tai ar nesijauti skolingas tiems kas rašė per tavo politines kampanijas į tarybų, mero, seimo rinkimus, ar nesijauti skolingas tiems kas rašė ir tada kai buvai vijamas iš Pravieniškių boso pareigų? Skola juk ne žaizda ir neužgyja. O gal manai, kad rašantys tau labdarą darė? Virginijau, tad, jei turi bent kiek padorumo, praverk savo piniginę tiems kas rašė tavo naudai.

   Reply
 • 2020 28 lapkričio at 21:32
  Permalink

  Labai išmintingas gerb. Ceslevičiaus sprendimas – paprasčiausi nebuvo kitos išeities, po to kai buvo sužinota, kad du nusilengvinę berniukai lydimi gerb. dr. Lengvinienės taikosi pereiti į poziciją. Dabar Vytenis gali dar labiau sustiprinti savo padėtį, o nusilengvinę berniukai neturi, kaip gerb. merui įkirst.

  Reply
  • 2020 28 lapkričio at 21:52
   Permalink

   Aišku senoliui viirgio sprendimas buvo skaudus, kaip žaibas į kelnes.

   Reply
   • 2020 28 lapkričio at 21:53
    Permalink

    o dar turint minty, kad ten nėra įžeminomo

    Reply
  • 2020 29 lapkričio at 13:02
   Permalink

   Palaikau kad Žaliųjų partijos atstovai pasirinko poziciją. Juk į rinkimus eina kad dalyvautum politiniame gyvenime ir įgyvendintum duotus pažadus rinkėjams, o ne maltum š….opozicijoj. ir Virginijaus pasiūlytos programinės nuostatos yra šiuolaikiškos ir perspektyvios. Sėkmės Žaliųjų partijai ir jų atstovams.

   Reply
 • 2020 28 lapkričio at 20:59
  Permalink

  Tikėtina, kad būsimas mistinis oro uostas būtų pavadintas dviejų balvonų Tomkaus ir Nasevičiaus garbei, tai gal kovotojas prieš tą oro uostą Ceslevičius dabar taps oro uosto statybų iniciatoriumi, kad ir jo pavardė puikuotūsi to mistinio absurdiško oro uosto pavadinime?

  Reply
  • 2020 28 lapkričio at 21:18
   Permalink

   Tikėtina, kad tapes statybų iniciatorium virgis antikaukininkės ir čipavimo teorijos visuomeninės rėmėjos aktyvistės Vaidos neužmirs ir pasiūlys iškilias valytojos pareigas

   Reply
  • 2020 29 lapkričio at 12:01
   Permalink

   Laikykis Virginijau, visi tavo rinkėjai palaikė tave ir palaiko, o senoji gvardija jau mirus. Geros kloties. Liberalam kaput.

   Reply
 • 2020 28 lapkričio at 14:19
  Permalink

  Kiek teko girdeti , kad is opozicijos isejo garbingai ir tyliai. Iseidamas nemete replikos pvz . “ nu ka mane prieme protingesniu zmoniu kompanija, o jus toliau krapstykit ten kur gerai sau nenusivalet jau nuo pirmojo vytenio triumfo merovrinkimuose!”

  Reply
  • 2020 28 lapkričio at 19:51
   Permalink

   Gal galit kas pasakyt kur Ceslevičius perėjo Paškauskiui kelią. Visi Kaišiadoryse žino kad Paškauskio šis portalas ir komentarus jis su Edvinu rašinėja. vienas pijokas kitas sukčius, neaišku kas geriau.

   Reply
   • 2020 28 lapkričio at 21:03
    Permalink

    Ne vienam tas tavo Ceslevičius ragus į montavo. Nors jis ir mano sųnėnas, bet yra brudų brudas.

    Reply
    • 2020 28 lapkričio at 21:20
     Permalink

     Savo užpakalį reikia saugoti. Nesaugosi, jei virgis, tai spirgis pasinaudos.

     Reply
    • 2020 28 lapkričio at 21:53
     Permalink

     Ačių Ramuti nuo kada esat Vytas ir dar giminaitis.

     Reply
     • 2020 28 lapkričio at 22:03
      Permalink

      inkarnuojasi matomai. galutinai neišromintas turbut

   • 2020 29 lapkričio at 16:01
    Permalink

    Rinkėjai, kieno tu rinkėjas esi, grybų ar uogų? Kažkokį breda rašai, kad alkoholinikai gali dar ir rašyt. Kad gerai ir tiksliai rašyt reik turėt daug ir blaivaus proto.

    Reply
  • 2020 28 lapkričio at 20:05
   Permalink

   Ačių Ramuti už šantažą, grasinimus ir šmeižtą, tik kodėl slepiatės už išgalvotų vardų. Tegul Kaišiadorys vertina. Jūs Ramuti mano mielas drauge apie visus kurie nepaklūsta jums rašot Blevyzgas, turbūt kainuoja pinigus. Bet žmonės tikrai atsirinks kas yra kas.

   Reply
   • 2020 28 lapkričio at 20:17
    Permalink

    Bet kodėl tik apie Ceslevičių rašo, bet ir Gerulaitienė pozicijon patraukė. Kažkodėl apie Vaicekauskus nerašė kai išdavė savus ir patraukė pas Dagį. Aišku kad Paškauskis rašo tik apie neįtikusius.

    Reply
    • 2020 28 lapkričio at 20:28
     Permalink

     Tai kad Ramutis su Marijonu kortom žaidžia, draugeliai, bet apie Tomuko šortus tai parašė, tikras draugas.

     Reply
    • 2020 28 lapkričio at 20:30
     Permalink

     Vaicekauskai pasielgė garbingai ir protingai pasitraukdavi iš bedievių bolševikų V. Tomkaus šakos, na o kas liečia Gerulaitienę tai ji paprasta kaimo boba, iš jos geresnė melžėja būtų nei politikė. Daug kam mįslė, net ir jai pačiai, kaip ji aplamai į tarybą papuolė. Juk Gerulaitienės žinios apie rajono valdymą tokios pat kaip ir apie kosmoso platybes.

     Reply
     • 2020 28 lapkričio at 20:39
      Permalink

      Ačių Paškį už atsakymą, parodot savo veidą. O į akis irgi tą patį sakot ar tik šantažuojat ir grasinat.

     • 2020 28 lapkričio at 21:39
      Permalink

      Bet vis tiek apie Tomuko šortus parašėt, nors ir į akis žiūrit ir šypsotės, tikrai jūs fenomenas manipuliuot žmonėm. Bet visi jau žino kieno tai ir kas už to stovi.

   • 2020 28 lapkričio at 21:06
    Permalink

    Virginijau, pats žinai, kad Tomkus į kompaniją renkasi tik jam lojalius padugnes arba asilus. Kuris iš jų esi tu, Virginijau?

    Reply
    • 2020 28 lapkričio at 21:43
     Permalink

     Kuo daugiau Milvydai verkia, tuo daugiau įrodymų, kad gerb. meras Vytenis eina teisingu keliu.
     Milvydai, turbūt labaipikta, kad kai nėra atkatų iš senolio neturi ką išlošt?

     Reply
     • 2020 28 lapkričio at 22:00
      Permalink

      Gaila kai ir rajono žmonių vis dar bando pasipelnyti jau nuėję politiniai lavonai. Bando stumdyti jaunimą, o jaunimas turi savo ambicijas ir supuvusių senių įtakai nepasiduoda. Šaunuoliai ir nepasiduokit šantažui.

     • 2020 28 lapkričio at 22:05
      Permalink

      Kol kas buvusiųjų pastangos ant tiek bevaisės, kad buvusiems smeigia net buvę savi

     • 2020 29 lapkričio at 12:14
      Permalink

      Meras nepasiduoda dviejų galų „rajono oligarchams“, buria protingus ir nepriklausomus nuo vietos verslininkų jaunus politikus bendram kūrybiniam darbui. O šie siunta nes ir liberalus su pilkuoju kardinolu ir socdemus su vedliu Radvila paliko už borto. Šaunuoliai Žaliųjų partija, kad nepasiduodat korumpuotų įtakai ir renkatės savo kelią. Manau turėtų ir Čėsna su Petkevičiumi į valdančiąją eit. Džiugu girdėt protingus sprendimus. Virgis, Aušra pirmyn ir nesustokit

  • 2020 28 lapkričio at 20:25
   Permalink

   Žiežmariau, gal tau meškutė ant ausies užmynė, kad nedagirdi? Ar yra bent vienas dalykas kurį Ceslevičius padarė garbingai? Prieš mero rinkimus koneveikė savo konkurentą V. Tomkų, būdamas opozicijoje ir visa valdančią daugumą į šuns dienas dėjo, o dabar ir pats su jais susidėjo. Tai tik parodo V. Ceslevičiaus žemą mentalitetą, sąžinės ir gėdos stoką, bei neaprėpuamą savanaudiškumą.

   Reply
   • 2020 28 lapkričio at 21:23
    Permalink

    paprasčiausiai gaila nuosavo kompo

    Reply
   • 2020 28 lapkričio at 22:03
    Permalink

    O kas tas Ramutis. Čia tas kur daug metų turėjo savo statytinį merą.

    Reply
    • 2020 29 lapkričio at 12:17
     Permalink

     Tas kur 12 metų rajono žmones laikė Idiotais, plovė pinigus ir stumdė merą kaip lėlę Barbę

     Reply
     • 2020 29 lapkričio at 16:59
      Permalink

      tas ramutis, kur ne romutis

 • 2020 28 lapkričio at 13:54
  Permalink

  Na to ir tikėjausi iš V. Ceslevičiaus, nes jau senai pastebėjau, kad jis, mano nuomone, yra šūdas. Virgi, turbūt neįsižeisi, kad tave dabar užtikrintai galima vadinti šūdų?

  Reply
  • 2020 28 lapkričio at 14:14
   Permalink

   virgiui matoma atsibodo antikaukininku draugija, cipavimo teorijos remejai ir kovido- 19cm neigejai

   Reply
  • 2020 28 lapkričio at 20:52
   Permalink

   Peržiūrėjau portalą ir supratau Paškauskio strategiją, kad tik liberalai yra savi, visi kiti priešai ir š…., keistas požiūris į gyvenimą ir nuo kada žalieji buvo liberalai, juk jie užima centro kairiąją, Paškauski prabusk

   Reply
   • 2020 28 lapkričio at 21:26
    Permalink

    Anglų žymaus politiko paklausė apie prieš jį buvusį valdžioje politiką. Klausimas buvo ar buvusysis labai jį įtakoja. Astakymas buvo „Šito š ..įtaka nulinė, jis net savo kelnėse reikalų neįtakoja.“

    Reply
  • 2020 28 lapkričio at 21:43
   Permalink

   Bet vis tiek apie Tomuko šortus parašėt, nors ir į akis žiūrit ir šypsotės, tikrai jūs fenomenas manipuliuot žmonėm. Bet visi jau žino kieno tai ir kas už to stovi.

   Reply
 • 2020 28 lapkričio at 13:52
  Permalink

  Trecias tautos patriarchas pasakytu vytenis politiskai nuriesutavo opozija ir dabar si sedi be riesutu. Na kai sedi be riesutu, belieka lieti asaras- zmonems kartais ir myztukai patinka, bent jau gailesti sukelia

  Reply
 • 2020 28 lapkričio at 13:44
  Permalink

  Reziume: vytenis stiprina valdzia. Opozicija byra. Vyteni, sekmes- varyk taip toliau. Naudok poltinius prezervatyvus ir kitas politines apsaugos priemones.

  Reply
  • 2020 28 lapkričio at 20:11
   Permalink

   Man regis kai kurių komentarų autoriai gėjai, nes tik viena tema arba impotentai

   Reply
   • 2020 28 lapkričio at 21:12
    Permalink

    Kas ten žino, gal ir Virgutis gėjus, beje meras su admin. direktoriumi ir neša į gėjus, o dar tas mero patarėjas čiburaška iš Šiaulių. Nu tikrai visi panašūs į gėjus mėtėsi komentarais užtarinėt savų tapusį Virgiuką.

    Reply
    • 2020 28 lapkričio at 21:34
     Permalink

     Gėjų tema Paškiui artimiausia. Pasiilgęs gal

     Reply
     • 2020 28 lapkričio at 21:38
      Permalink

      liberalai juk

 • 2020 28 lapkričio at 13:26
  Permalink

  Virgis pagaliau suprato, kad antras jezus kristus del smaukiaus i kaisiadoris neateis ir politinio lavono neprikels.

  Reply
  • 2020 28 lapkričio at 13:31
   Permalink

   Jo, Nijolė, tikrai politinio lavono nieks neprikels, o Virginijus jau gimė politikoje negyvas.

   Reply
   • 2020 28 lapkričio at 20:56
    Permalink

    Jo Paškys jau politinis lavonas, o šiti visi straipsniai tai lavono konvulsijos, Kada mėšlo užpils ant savo geriausio kaimyno.

    Reply
    • 2020 28 lapkričio at 21:29
     Permalink

     Erlandai, tavo komentaras kaip pirštu gerb. mero Vytenio priešams į rudą akį.

     Reply
  • 2020 28 lapkričio at 13:34
   Permalink

   Bent straipsnio autorius tiki, kad gyvas. Ir matau daugelis ilgesis virgio ir dabar verkia kaip istoreje pamestos amzinai viskuo nepatenkintos bobikes.

   Reply
 • 2020 28 lapkričio at 13:24
  Permalink

  Na bet V. Ceslevičius naivus arba durnas, kad tikisi įgaut mero ir konservatorių pasitikėjimą. V. Tomkus tikrai nėra toks durnas, kad pasitikėtų parsidavėliu, kuris bet kurią minutę pasiruošęs parduot ir išduot, tad net neabejoju, kad V. Ceslevičius konservatoriams bus tik atpirkimo ožys. Bet tai nieko baisaus, nes mentas ir ožys labai suderinami dalykai.

  Reply
  • 2020 28 lapkričio at 13:29
   Permalink

   Virgis protingas- supranta, kad kol opozicijoj oziu netruksta – jis gali buti ramus visa kadencija.

   Reply
   • 2020 28 lapkričio at 13:35
    Permalink

    Gal ir taip, kai esi ožys, tai gal geriau tuo ožių būti valdančioj daugumoj, nei ožiu opozicijoje. Va tik įdomu ar Virgutis ožiu gimė, ar tapo? 🤔

    Reply
    • 2020 28 lapkričio at 13:40
     Permalink

     Virgis negyvena pagal poniatkes. Skirtingai negu gerb. Vytenio krusamas poltinis uzribis

     Reply
  • 2020 28 lapkričio at 21:03
   Permalink

   Matau teisingą sprendimą tarybos nariai priėmė, jei taip šmeižia ir drabsto purvais. Palaikymas jums ir stiprybės. Gerai kad turit stuburą ir atsiribojot nuo tų padugnių kurie 12 metų valdė rajoną, apleido išvogė, o dabar bando bet kokia kaina paveikti sąžiningus tarybos narius

   Reply
   • 2020 28 lapkričio at 21:14
    Permalink

    Jolita, o taryboje yra sąžiningų ir žmonių? Kurie čia iš jų sąžiningi ir žmonės?

    Reply
 • 2020 28 lapkričio at 13:23
  Permalink

  Virgis atejo i prota pagaliau- neatlaike politiniu lavonu tvaiko ir pasuko su tais, kurie kuria

  Reply
 • 2020 28 lapkričio at 13:21
  Permalink

  Viena detalė- eiti į koalicija nera bjauriausia politine prostitucija. Politine prostitucija tai lakstymas per partijas, o cia lyderiai socdemonu ir liburalai vadai. Sveikinu virgi smeigusi duri buvusiems dabar nelaikancio parankiniams ir Palaizunams- jis suprato, kad pagaliau kad gerb. Vytenis galutinai ismežė mėšla iš keliu ilgai nemestu tvartu

  Reply
  • 2020 28 lapkričio at 13:29
   Permalink

   Na va, Virgutį, pats matai, kad tave dabar palaiko tik beraščiai dalbajobai tokie kaip Strėvas. Palaiko jie tave, bet pagarbos kaip politinei kurvai nejaučia, net tavo vardą, Virgį, iš mažos raidės rašo. Suprask, kad tu jiems esi it šūdas politinei dirvai tręšti.

   Reply
   • 2020 28 lapkričio at 13:31
    Permalink

    Zigmai, pasitikrink ar desine ranka ant savojo laikai.

    Reply
    • 2020 28 lapkričio at 13:39
     Permalink

     Strėvai, Virgutis dabar dešinę laiko ant mero V. Tomkaus, o kairę ant socdemo A. Radvilos. Anksčiau abiem rankom R. Paškauskui laikė.

     Reply
     • 2020 28 lapkričio at 13:42
      Permalink

      Oho koks poltines meiles trikampis. Dvi paliktosios- ir neaisku kuriai reikia pasiaiskinti.

     • 2020 28 lapkričio at 20:09
      Permalink

      Man regis kai kurių komentarų autoriai gėjai, nes tik viena tema arba impotentai

   • 2020 28 lapkričio at 21:30
    Permalink

    Zigmas tai Paškys, jo protas daugiau neneša, tik apie aną galą. Gal turi problemų su potencija, tai galėtų kreiptis į specialistus

    Reply
    • 2020 28 lapkričio at 21:37
     Permalink

     Gerb. meras Vytenis yra geriausias šitų reikalų specialistas. Bet kadangi liga užleista, dar kelias kadencijas reikės gydyti

     Reply
     • 2020 29 lapkričio at 12:23
      Permalink

      Gaila bet visi pinigai Kazino, kada praloš restoraną ir poilsio namus. Nėr atkatų nėr pinigų potencijai kelt

 • 2020 28 lapkričio at 13:11
  Permalink

  Akivaizdu, kad prostituciją įteisinti laikas. Jau vien todėl, kad politinis jos žanras seniai yra legalus. Iliustracija – Kaišiadorių raj. tarybos, mero ir Vyriausybės reikaluose. Pamenate, kaip triukšmingai ir “kietai” toks vienas Saulius Skvernelis (lyg ir dar pareigas einantis premjeras) politiškai atleido iš Pravieniškių kolonijos viršininkų Virgilijų Ceslevičių (pats pabėgo, išsigabdęs bylų)?

  Ką padarė pastarasis? Ogi nuėjo į politinę opoziciją. Pasakė, kad S.Skvernelis yra toks ir anoks, kandidatavo į rajono tarybą nuo Lietuvos žaliųjų partijos. Skvernelis irgi žaliasis (nors ir nepartinis), bet dar ir valstietis. Į tarybą prasibrovė. Rajono valdžioje konservatoriai, kurie Skvernelio ir Karbauskio partiją nacionaliniu mastu laiko bemaž šėtono išperomis. Ir, atsitik tu man taip (plaka negeri liežuviai), dabar Skvernelio auka Ceslevičius su savo skriaudiku susitaikė. Per konservatorių merą Vytenį Tomkų. Rajone Tėvynės sąjunga-krikščionys demokratai su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga obuoliauja kartu. Ir dabar, kaip pasakoja įvairūs šaltiniai, ėmė Virgutis ir pradėjo pritarti mero idėjai imti dar šiek tiek paskolos. Rajonas skolingas kuklius 5,6 milijonus. Tai reikia pasiskolinti dar virš milijono. Be jokio aiškaus plano, kaip tas kreditas bus atiduotas. Virgiukui postukas, o jo balsiukas už anūkėlio partijos statytinio Vytenio reikaliukus.

  Reply
  • 2020 28 lapkričio at 13:50
   Permalink

   Skandalas. 5,6 mln ir ne vieno šudkaraliukui neteko.

   Reply
  • 2020 28 lapkričio at 19:58
   Permalink

   Matyt merai su Paškauskiu nesidalina ir kaip šunį išmetė iš valdžios dabar turbūt ir Virgis pasiuntė Paškauskį. Anksčiau girdėjau Petkevičius su Čėsna ir išdūrė Paškauskį tai ant jų varė, kūrė filmus o jo draugelis Girsa per charllį leisdavo. Dar buvo meras ir Radvila o dabar Ceslevičius, man atrodo prisižais Paškauskis su savo komentarais.

   Reply
   • 2020 28 lapkričio at 21:35
    Permalink

    Negerai ir negražu kai jauni žmonės senoliui pasiūlo XUY .

    Reply
  • 2020 29 lapkričio at 12:52
   Permalink

   Ceslevičius buvo apšmeižtas ir šantažuojamas, o kai nutraukė visas bylas, girdėjau kad už moralinę žalą gavo nemenką išmoką 50 ar 60 tūkst. tai atkato matomai nesumokėjo Paška….. tai dabar pila pamazgas. Nunešk kokių 20 tūk. nes neturi už ką kazino važiuot, tai bus užsiėmęs ir neturės kada straipsnių rašinėt. Bet kai prasiloš tai vėl tas pats. Tokie jau tie senieji komunistai mman man dar dar ir…….

   Reply
   • 2020 29 lapkričio at 18:32
    Permalink

    Tokios įstaigos kurį laiką lieka uždarytos.

    Reply
  • 2020 29 lapkričio at 13:03
   Permalink

   Gražvydai, už komentarą ant bambalio turbūt gavai.

   Reply
 • 2020 28 lapkričio at 12:46
  Permalink

  Na ir kas, paniurnės žiniasklaida, rinkėjai, buvę draugai, kolegos ir viskas tuo baigsis, o mento morda ir kiaulės akys padės Vurgučiui sočiai ir šiltai gyvent.

  Reply
  • 2020 28 lapkričio at 13:48
   Permalink

   Mokek uz siluma ir tau bus silta. Ar jau siluma tau atjunge?

   Reply
  • 2020 28 lapkričio at 20:33
   Permalink

   Šitas komentaras Paškio, matosi pagal intelektą, visiškas beraštis

   Reply
 • 2020 28 lapkričio at 12:44
  Permalink

  Virgi, nekreipk dėmesio į tuos pasipiktinusių straipsnius, komentarus, nekreipk dėmesio ir į rinkėjus, kad pasidarei politinė kiaule tai nėra nusikaltimas, nėra nusikaltimas ir ta tavo politinė prostitucija. Tai kas kad žmogus politinė kurva, svarbu viskuo apsirūpinęs.

  Reply
  • 2020 28 lapkričio at 13:02
   Permalink

   Genute, prie ko čia tos kiaulės? Neįžeidinėkite niekuo dėtų gyvūnų lygindami kiaules su Ceslevičiumi.

   Reply
   • 2020 28 lapkričio at 13:29
    Permalink

    O šiaurės vėjau, nedėkingasai, kodėl rūsčiu žvilgsniu negailestingu, užpūtei vilties ugelę, vienišą ? – rašo pradedantysis poeta, įsipaila viskio. Pagalvoja. Kokį šūdą čia malu? Gurkšteli. Už lango krenta pirmos snaigės. Norisi myžti, kūrviškai. Saugokim inkstus ! – užrašo ant mokyklinio sąsiuvinio viršelio ir, savim pasigerėdamas, pabraukia dviguba linija.

    Reply
    • 2020 28 lapkričio at 13:37
     Permalink

     Kiekvienas normalus zmogus turejo pagaliau palikt politnius pirdylas ir pedrylas. Sveikinimai virgiui numetus politine supuvusiu kiausiniu saske

     Reply
 • 2020 28 lapkričio at 12:40
  Permalink

  Iš Ceslevičiaus kariškis kaip iš by.. patranka. Mentas jis, o ne kariškis. Nesitikėkite iš mento to ko galima tikėtis iš kariškio, nei garbės, nei sąžinės. Tai kas kad Virgis tapo politikų, juk buvusių mentų nebūna.

  Reply
  • 2020 28 lapkričio at 13:46
   Permalink

   Aurimeli uztektu tau ir tokios patrankos

   Reply
  • 2020 28 lapkričio at 21:25
   Permalink

   Virgi,nors mes nebuvom draugai, aš visuomet palaikiau jus. Į visą tai nekreipk dėmesio. Žinau tave kaip puikų žmogų. Buvai tikras vadovas ir savo srities profesionalas. Kai nepasidavei Skvernelio spaudimui. Kai bandė tave priversti pasirašyti dokumentus už fiktyvius pirkimus kurių net nebuvo, o suma 1,5 mln euriukų ir atleisti iš pareigų 5 pareigūnus, kurie maišė Vilniaus klerkams plaut pinigus. Priėmei teisingą sprendimą pasitraukti. Palaikėm Virginijau tuomet kai tave šantažavo aukščiausi šalies vadovai. Palaikom ir dabar, kai vietiniai pilkieji kardinolai bando sulaužyti tau stuburą. Nepasiduok, pasistenk, kad visi sulauktu teisingumo už savo darbeliu. Dėkui tau, nes mes ir šiandien Jūsų drąsos ir sąžiningumo dėka tęsiam darbą ir kylam karjeros laiptais.

   Reply
   • 2020 28 lapkričio at 21:33
    Permalink

    Pilna Daivos tiesa.

    Reply
    • 2020 29 lapkričio at 16:43
     Permalink

     Strėvai, o gal ta Daiva pilna Virgiaus spermos? 🤔 Dėl šių įtarimų išsiskyriau su ja.

     Reply
     • 2020 29 lapkričio at 16:57
      Permalink

      Su daiva išsiskyrei, su senoliu skudurus sumetei

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *