Kas bendro tarp konservatoriškų vertybių ir paliktos moters?


Birželio 18 dieną Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos nariai Tomas Vaicekauskas ir Marijonas Vaicekauskas TS-LKD Kaišiadorių skyriaus pirmininkui, Kaišiadorių rajono savivaldybės merui Vyteniui Tomkui įteikė prašymą nuo 2020-06-18 dienos stabdyti jų veiklą TS-LKD partijoje. Dėl šios priežasties TS-LKD Kaišiadorių skyriaus taryba išplatino oficialų pranešimą, kuriame išsakė savo poziciją dėl susiklosčiusios situacijos, kuriame ignoravo mestus kaltinimus ir grūmoja Vaicekauskams partinėmis prievolėmis. „Buvusių nebūna“ – taip būdavo kalbama apie sovietinių laikų saugumo pareigūnus. Tačiau panašią logiką norėtų pritaikyti ir šių laikų Kaišiadorių konservatoriai.


„Kaišiadorių žinios“ jau rašė apie kilusią krizę TS-LKD skyriaus gretose. Traukdamiesi iš TS-LKD gretų Tomas ir Marijonas Vaicekauskai išsakė nemažai priekaištų vietos skyriaus pirmininkui, rajono merui Vyteniui Tomkui. Pasak jau buvusių konservatorių, V. Tomkus nuolatos žemina skyriaus narius visuomet teikdamas, kad šie yra žemesnės kategorijos partiečiai nei jis ir jo artimiausia svita. Pasak abiejų politikų, skyriaus pirmininkas teigia, kad pats vienas laimėjo rinkimus, todėl visiškai nepaiso Kaišiadorių skyriaus partiečių nuomonės, prireikus imasi spaudimo ar net grasinimų prieš kitus skyriaus narius.


Atsakymą Kaišiadorių konservatorių vardu išplatino meras V. Tomkus. Atsakyme meras ignoravo buvusių partijos bičiulių mestus kaltinimus dėl despotizmo. Ir primygtinai pabrėžė, kad net ir trenkęs durimis TS-LKD narys neatleidžiamas nuo pareigos nedaryti žalos TS-LKD ją viešai šiurkščiai menkinant, vykdant jai priešišką veiklą ar ją savo elgesiu diskredituojant. Kaip rašoma pranešime, siekiant aptarti susidariusią situaciją ir ateities perspektyvas T. Vaicekauskas ir M. Vaicekauskas buvo kviečiami į skyriaus tarybos posėdį praėjusią savaitę, tačiau jiems į posėdį neatvykus, buvo nuspręsta toliau stebėti bei vertinti šių asmenų elgesio atitikimą TS-LKD įstatų nuostatoms. Pasak mero, šie asmenys lieka TS-LKD frakcijos Kaišiadorių rajono savivaldybės taryboje nariais, taip pat jų parašai Koalicijos sutartyje ir visi Koalicijos sutartimi prisiimti įsipareigojimai bei įsipareigojimai vykdyti koalicijos darbų programą lieka galioti


Meras savo išplatintame atsakyme, visgi, nepaneigė skyrių palikusių politikų kaltinimų dėl despotizmo. Tačiau linksta užkrauti T. ir M. Vaicekauskams kažkokias testines atsakomybes. Čia kaip su bažnytine santuoka – ji galima tik vieną kartą. Tad visa šventoji konservatorių trejybė su meru priešakyje Vaicekauskams transliuoja žinią it palikta moteris išėjusiam vyrui – jūs galite sugrįžti. Gal tai ir konservatoriškos vertybės. Bet juk šiais laikais palikti despotą tikrai nėra blogo tono ženklas. Ir šeimoje, ir politikoje.

50 thoughts on “Kas bendro tarp konservatoriškų vertybių ir paliktos moters?

 • 2020 7 liepos at 14:19
  Permalink

  O įdomu ar konservatorių partijos aukščiausia vadovybė ar žino ir domisi kas vyksta skyriuose, ar žino, kad nesąmonės vyksta būtent Kaišiadorių skyriuje? Sakoma, kad žuvis pradeda gest nuo galvos, tad gal kažkas negerai su TS-LKD vadovybė, kad normalūs politikai bėga it žiurkės iš skęstančio laivo.

  Reply
  • 2020 7 liepos at 15:48
   Permalink

   Labai durnas tavo klausimas. Nes ten viršuj tikrai vykstas x kartų blogesni dalykai

   Reply
 • 2020 7 liepos at 5:53
  Permalink

  Apmaudu, kad TS-LKD išsižadėjo konservatoriškų ir krikščioniškų vertybių, todėl šią partiją ir palieka sąžiningi politikai.

  Reply
  • 2020 7 liepos at 8:08
   Permalink

   Ar tikrai sąžiningi? Matomai ne viską apie juos žinai.

   Reply
   • 2020 7 liepos at 10:46
    Permalink

    Lyginant su V. Tomkumi, M. Nasevičiumi, K. Jakeliu, manau, kad net labai sąžiningi.

    Reply
    • 2020 7 liepos at 16:23
     Permalink

     Matomai šiuos tris asmeniškai labai gerai pažįsti, kad gali taip vertinti? Mano žiniomis šie trys tų dviejų niekados neapgavo.Tie du savo šantažu siekė savo nepamatuotų norų išpildymo tiek politinėje, tiek darbinėje karjeroje.

     Reply
  • 2020 7 liepos at 15:50
   Permalink

   Bet kadangi tų vertybių išsižadėta labai seniai seniai, tai tik įdomu kodėl taip ilgai ilgai laukta?

   Reply
 • 2020 5 liepos at 22:05
  Permalink

  sakyčiau, palikta moteris blogai, bet palikta moteris su vaikais dar blogiau. džiaukitės, kad toms jūsų paliktoms moterims nepridirbo vaikų. nes iki šiol tai buvo tradicija.

  Reply
 • 2020 3 liepos at 21:07
  Permalink

  TS-LKD Kaišiadorių skyriuje beliks vien politinės prostitutės?

  Reply
  • 2020 5 liepos at 22:06
   Permalink

   Tai jeigu nors viena tau atsakė – tai ne visos. O jeigu visos tau davė – tada visos.

   Reply
 • 2020 2 liepos at 19:33
  Permalink

  Jau senai buvo aišku, kad konservų partijai pizdec.

  Reply
  • 2020 5 liepos at 22:07
   Permalink

   konservatoriams- pizzdiecc, o visiems kitiems – bibbiec. Kam geriau kažin?

   Reply
 • 2020 2 liepos at 5:50
  Permalink

  O tai stojant į partiją buvo pasirašomos ir konfidencialumo sutartys, kad blogi dalykai neišlystų į viešumą?

  Reply
  • 2020 5 liepos at 22:17
   Permalink

   Pasirašomas įsipareigojimas valkiotis po partijas ir prisidirbt nesantuokinių vaikų nuo skirtingų partijų veikėjų

   Reply
 • 2020 1 liepos at 19:02
  Permalink

  Tai gal dabar TS-LKD ir šifruosis kitaip – tarybų sąjungos labai kuoktelėje durnialiai?

  Reply
  • 2020 5 liepos at 22:08
   Permalink

   Laimi, šifruok kaip nori, bet kol esi ant keturių, tol loji labai liberalnai

   Reply
 • 2020 1 liepos at 18:51
  Permalink

  Patys tą mankurta albinosą partijos pirmininku išsirinko, tad tegu dabar džiaugias ir neverkia.

  Reply
  • 2020 5 liepos at 22:18
   Permalink

   na jam padėjo užaugti ir kitų partijų valkatų komandos

   Reply
  • 2020 25 liepos at 16:49
   Permalink

   suka reikalus konservai ramiu veidu, savais apsistate-ditektorius, vyr. architektas, teisininke ir.t.t.

   Reply
 • 2020 1 liepos at 18:46
  Permalink

  O ar pastebėjote kas bendro tarp V. Tomkaus, M. Nasevičiaus ir K. Jakelį? Ar pastebėjote, kad kai jie kalba nuleidžia akis? Žinote kodėl? O gi, manau, todėl, kad visi trys turi kiaulės akis. Tikrai, palyginkite visų trijų akis su kiaulės akimis, skirtumų nerasite.

  Reply
  • 2020 5 liepos at 22:10
   Permalink

   Tai jei nuleidžia akis kalbedama su dama, tai gal į krutine, kojas ar užpakaliuką žiuri? nepagalvojai? manau, kad i moteris ziureti galima ir žmogiškomis akimis? ar prie liberalnų tik iš kiauliškų pozicijų buvo i moteris ziurima?

   Reply
 • 2020 1 liepos at 18:08
  Permalink

  Matomai, kad TS-LKD kieta partija, kad visi Kš. žinių fanai ją taip puola.

  Reply
  • 2020 1 liepos at 18:39
   Permalink

   Tai aišku, kad kieta kaip šūdas ir vyrai ten kieti – šūdą kaip geležį lanksto 😀

   Reply
  • 2020 1 liepos at 18:42
   Permalink

   Juozai, kad partija būtų kieta, tai joje ir žmonės turi būti kieti, o kas dabar konservų Kaišiadorių skyriuje liko – vieni skystakiaušiai ir eunuchai.

   Reply
    • 2020 3 liepos at 14:37
     Permalink

     Pas vietinius Kaišiadorių konservus yra tik viena palaimintojo, tai Giržadinės davatka M. Nasevičiaus žmona. Na o ji moteris ar mergaitė sunku pasakyti.

     Reply
     • 2020 5 liepos at 22:11
      Permalink

      tu geriau mergyste patikrink buvusioms krikšcionems, kurios susilaukia vaiku nesantuokoj?

   • 2020 5 liepos at 22:29
    Permalink

    Tai ką ten linute, visiems konservuotiems kelnes atseginėjai, imtymias vietas išžiūrinėjai? politinių valkatų klynai labiau imponavo?

    Reply
  • 2020 2 liepos at 19:35
   Permalink

   Juozai, kažkada daktarai, agurkiniai, daškiniai, Vilniaus brigada irgi buvo kieti, bet jų likimas vienodas, tad neišimtis ir TS-LKD.

   Reply
   • 2020 3 liepos at 6:46
    Permalink

    Reikėjo dadėti paškauskiniai, radviliniai, tai būtų ir didesnė puokštė. Jau matosi, kad išsidirbinėjat, nežinodami ko griebtis.

    Reply
   • 2020 5 liepos at 22:20
    Permalink

    Aurimėli, ar nesi vienas iš daugelio kaišiadorių politinių valkatų, kurį grubiai klizmavo konservatorių vertybes pasirinkę rinkėjai?

    Reply
 • 2020 1 liepos at 18:00
  Permalink

  Konservai, gal pagaliau nustokit vadintis konservatoriais ir pasivadinkite tuo kuo esate – KONSERVATNIKAIS.

  Reply
 • 2020 1 liepos at 17:57
  Permalink

  Tai tipo jei jau konservas tai iki grabo lentos? Nu debilizmas. Turbūt nė vienoj partijoj nėra tokių durnysčių kaip pas konservus.

  Reply
  • 2020 5 liepos at 22:13
   Permalink

   Nu jo kitose partijose tai norma pabuvus krikšcioniu tapt socdemu, o po to valstieciu. Arba po krikšto tapt liberalu

   Reply
  • 2020 7 liepos at 14:26
   Permalink

   Manau, kad Kaišiadorių redakcija, o gal ir teisėsauga, turėtų susidomėti Kaišiariečio komentarais, nes manau, kad jie žemina moterų orumą. O gal Kaišiariečio turėtų susidomėti ir psichiatrai, gal jis koks psichinis ligonis ar maniakas?

   Reply
   • 2020 7 liepos at 15:56
    Permalink

    manau greičiau reikėtų susirūpinti tais kurie mato krislą svetimoje akyje, bet nedamato dramblio arba tais kurie nemato krislo nemato, arba mato krislą bet rėkia, kad tai dramblys arba dramblį vadina krislu

    Reply
 • 2020 1 liepos at 14:02
  Permalink

  Vėl visi komentarai tam,kad įkaitinti diskusijų pradžią, parašyti per pusvalandį ir, matomai iš vieno šaltinio. Eilinį kartą papilta melo srutų. Pirma, tėvas ir sūnus neišstojo iš partijos, bet sustabdė narystę, o taip pasielgusiems partijos nariams galioja įstatų nuostatos, kurių jie turi laikytis.Todėl partijos pirmininkas, bandydamas kviesti juos į tarybos posėdį, elgiasi korektiškai.

  Reply
  • 2020 1 liepos at 14:55
   Permalink

   Tarybos nario į posėdį partijos skyriaus pirmininkui kviesti nebūtina, pats susipras ir sekretoriatas dirba savo darbą. Jei auklėti pradėjo per spaudą… jau idomu kuo baigsis. Kol nepaaiškėjo kitaip, visai gali būti, kad visa partija ir trijų muškietininkų, kaip rašo autorius.

   Reply
   • 2020 1 liepos at 18:06
    Permalink

    Tai kad pats tomas buvo sekretorius…ir vadovavo sekretoriatui

    Reply
  • 2020 1 liepos at 17:55
   Permalink

   Pertras tikriausiai vienas aplinkos apsaugos ministerijos įsteigto valstybės saugomo konservatorių asilų rezervato globotinis, kad taip atkakliai bet bukai advokatauja merui V. Tomkui ir jo šutvei.

   Reply
 • 2020 1 liepos at 11:21
  Permalink

  Pasirodo TS-LKD serga labiau nei maniau.

  Reply
  • 2020 5 liepos at 22:25
   Permalink

   temperatūrą matavai?

   Reply
 • 2020 1 liepos at 10:39
  Permalink

  Kaimietiška nebrendylų arogancija seniausia badė akis. Kai žmonių nuomonės neklausoma, žmonių neatsiklausiama, jie neinformuojami, o pastatomi prieš faktą kai buldozeris jau užkurdas. Tiek savarankiško gyvenimo namai Žiežmariuose, tiek aerodromas pie Elektrėnų ar medžių kitimas, galų gale miesto viešųjų erdvių „atnaujinimas“ kitaiskais suoliukais. Lašinius užsiauginus, jau nesikalbama ir su partijos „durneliais“. Šaltas rinkimų dušas, aišku, atgaivins. Gaila, kad liks pridarytos nesamonės, tušti pastatai už kurių išlaikymą mokės visi rajono dirbantieji, dar didesnis jaunimo nusivylimas politika. Dar blogiau, kar koncervų išsivaikščiojimu pasinaudos dar didesni murziai.

  Reply
 • 2020 1 liepos at 10:37
  Permalink

  Demokratija iš didžiosios raidės. Su caru priešakyje. Kurs teisus kaip ponas Dievas.

  Reply
  • 2020 5 liepos at 22:25
   Permalink

   o tau norisi iš mažosios raidės? na iš mažosios raidės jau gerai pavarė kai kurie politiniai valkatos – iki šiol kai kas dar tuos pačius apatinius dėvi

   Reply
 • 2020 1 liepos at 10:35
  Permalink

  „Buvusių nebūna“… Čia rašėt turėdami mintyje konservatorių, kuris tarybiniais laikais Sirijoje kariniu patarėju dirbo?

  Reply
  • 2020 1 liepos at 11:20
   Permalink

   Tikriausiai galvoje turėjo KGB žydelį K. Jankelį🤔

   Reply
   • 2020 5 liepos at 22:22
    Permalink

    tikriausiai turėjo minty politinius valkatas nešiojančius venerines ligas po kaišiadoriečių klizmuotas susimetusias polytpartes

    Reply
 • 2020 1 liepos at 10:25
  Permalink

  Šita partija nuolat keisdama savo pavadinimą jau neatsimena, kad dabartiniame pavadinime be kitų žodžių dar liko ir „demokratų“. Kaip kokia našta ar atauga, kažkoks palikimas kurio niekam nereikia. Taip kaip tušti ir kiti žodžiai: žaliasis, darbo, valstietis, teisingumas, tvarka ir pan. Jei demokratijos nėra partijos viduje, o atsakant į priekaštus dėl to cituojamas vos ne BK… bet kuris sambūris iš partijos skyriaus, greitai lieka banditų gauja.

  Reply
  • 2020 5 liepos at 22:15
   Permalink

   vieni šmikiai keicia partijų pavadinimus, o kiti partijas. vieniems keiciant pavadinimus išlieka tęstinumas, o kitiems tęstinumas yra valkiotis po partijas.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *